Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. raczej ciezko bedzie wyrwac po tej cenie nawet za uzywke
  2. zgadza sie co do fotek to chyba kazdy z klubowiczow uwaza , ze jego auto wyglada 2 x lepiej real [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 02:13_________________________________________________ David tutaj masz uzywke taka jaka chcesz Wysylka EU http://cgi.ebay.pl/Audi-A4-B6-VOTEX-Heckschurze-Heckspoiler-TOP-SELTEN-/120634351045?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1c165e1dc5
  3. Takie listwy moze kupic na ebay tutaj masz chyba najtaniej http://cgi.ebay.de/OEM-Audi-S4-Turleisten-Schutzleisten-A4-RS4-8E-01-08-/360304242120?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item53e3ce6dc8 lub kupic uzywki ale te nie schodza z 280-300 euro :gwizdanie: Co do laminatow to juz wypowiedzialem sie nie raz... :sick3:
  4. S5 Rieger bodykit 21" itd. :notworthy: dla mnie Audi numer 1
  5. Leon opone masz za szeroka ja rowniez musialem zredukowac gume do 235/35/19 ps. z tylu 9.5 J i zawias S...
  6. Widebody ABT do TT za okolo 7000zl Gosc pisze, ze cena sklepowa to 14000zl :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/Audi-TT-ABT-Body-Kit-bodykit-Widebody-Carbon-diffuser-/170552796642?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27b5bd25e2 ta " niebieska " B6 ma rowniez widebody od ABT :>
  7. El Munda chyba :polew: Ale gosc, ale utwor :polew: Dobry drift, felgi podobne [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 22:13_________________________________________________off seasons [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 22:15_________________________________________________a tutaj chyba krol driftu
  8. POLECAM gre STALKER szczegolnie 1 i 3 czesc :notworthy: Obecnie gram w Medal of Honor Limited i F1 2010 Czekam na Call of duty:Black Ops jeszcze 24 dni ale pewnie wczesniej bedzie grats Jaka platforma - to oczywiste ze " odpowiednie " PC Fakt mniej poreczne ale jakie mozliwosci... :gwizdanie:
  9. Polecam gre F1 2010 !!! - rewelacyjny " symulator " od Codemasters. Swietna grafika do podkrecenia na ultra :ok: no i ten deszcz... :worshippy: Ogladac oczywiscie w jakosci HD F1 2010: Hockenheim Ring Grand Prix in Heavy Rain HD Polecam wszystkim
  10. Ale moze lepiej jak Waldek zalozy nowy watek w Moje A4 i wszystko bedzie jasne i zgodne z tematem
  11. mnie interesuja hamulce s4 b6 345mm , FIMC a i masz moze tzw. downpipe, kata sportowego ? Ile za te graty oddzielnie ? a ile razem ? pisz na pw. jak chcesz...
  12. tutaj bardziej szczegolowo " niebieska " http://www.1sicka4.com/
  13. swietny gadzet no a B&O to najwyzsza jakosc
  14. Wiem co to za certyfikat... :gwizdanie: No nic " tjuning masz 1 class " ja juz sie wypowiedzialem teraz moze inni...
  15. Waldus brak mi slow. przeczytaj jaki to material... :gwizdanie: http://cgi.ebay.de/RDX-Frontstosstange-SingleFrame-Audi-A4-B6-8E-/150415637469?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2305787bdd swoja droga ale naciagacze :gwizdanie: taka cena za laminat... Ps. Kiera jest [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:41_________________________________________________masz jakies foty na Moje A4 ? bo za wiele to nie widac...
  16. w sumie nie glupi pomysl :gwizdanie:
  17. Te zderzak to bubel tak jak ta firma " tjuningowa " material GFK to tzw. laminat a zderzaki ori sa z plastiku tzw. ABS
  18. dokladnie... :gwizdanie:
  19. :polew: wiesz co ty piszesz... no tobie to za***iście B7 wyszlo nie wywalajac kasy :polew:
  20. na poczatku z twojego zdjecia myslalem, ze to A3 Tutaj mosz dobra robote nie wspomne o jakosci
  21. nie obraz sie ale z kilometra widac, ze to skadak no i te laminaty :gwizdanie: :thumbdown:
  22. tutaj wspomniana wczesniej B5 i przemiana z S4 na RS4 Piekna robota !!! [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:40_________________________________________________a taka przemiana jak wyzej kosztuje kupe siana...Audi OEM RS4 Body Kit dla Audi B5 A4 i B5 S4 - $10,699.00 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.