Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo
raczej ciezko bedzie wyrwac po tej cenie nawet za uzywke
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
zgadza sie co do fotek to chyba kazdy z klubowiczow uwaza , ze jego auto wyglada 2 x lepiej real [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 02:13_________________________________________________ David tutaj masz uzywke taka jaka chcesz Wysylka EU http://cgi.ebay.pl/Audi-A4-B6-VOTEX-Heckschurze-Heckspoiler-TOP-SELTEN-/120634351045?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1c165e1dc5
-
[ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo
Takie listwy moze kupic na ebay tutaj masz chyba najtaniej http://cgi.ebay.de/OEM-Audi-S4-Turleisten-Schutzleisten-A4-RS4-8E-01-08-/360304242120?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item53e3ce6dc8 lub kupic uzywki ale te nie schodza z 280-300 euro :gwizdanie: Co do laminatow to juz wypowiedzialem sie nie raz... :sick3:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
S5 Rieger bodykit 21" itd. :notworthy: dla mnie Audi numer 1
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Leon opone masz za szeroka ja rowniez musialem zredukowac gume do 235/35/19 ps. z tylu 9.5 J i zawias S...
-
[ALL] Widebody dla Audi
Widebody ABT do TT za okolo 7000zl Gosc pisze, ze cena sklepowa to 14000zl :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/Audi-TT-ABT-Body-Kit-bodykit-Widebody-Carbon-diffuser-/170552796642?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27b5bd25e2 ta " niebieska " B6 ma rowniez widebody od ABT :>
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
El Munda chyba :polew: Ale gosc, ale utwor :polew: Dobry drift, felgi podobne [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 22:13_________________________________________________off seasons [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 22:15_________________________________________________a tutaj chyba krol driftu
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
POLECAM gre STALKER szczegolnie 1 i 3 czesc :notworthy: Obecnie gram w Medal of Honor Limited i F1 2010 Czekam na Call of duty:Black Ops jeszcze 24 dni ale pewnie wczesniej bedzie grats Jaka platforma - to oczywiste ze " odpowiednie " PC Fakt mniej poreczne ale jakie mozliwosci... :gwizdanie:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
:shocked: !
-
F1, Rajdy i Motorsport
Polecam gre F1 2010 !!! - rewelacyjny " symulator " od Codemasters. Swietna grafika do podkrecenia na ultra :ok: no i ten deszcz... :worshippy: Ogladac oczywiscie w jakosci HD F1 2010: Hockenheim Ring Grand Prix in Heavy Rain HD Polecam wszystkim
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
Ale moze lepiej jak Waldek zalozy nowy watek w Moje A4 i wszystko bedzie jasne i zgodne z tematem
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
mnie interesuja hamulce s4 b6 345mm , FIMC a i masz moze tzw. downpipe, kata sportowego ? Ile za te graty oddzielnie ? a ile razem ? pisz na pw. jak chcesz...
-
[ALL] Widebody dla Audi
tutaj bardziej szczegolowo " niebieska " http://www.1sicka4.com/
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
swietny gadzet no a B&O to najwyzsza jakosc
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
Wiem co to za certyfikat... :gwizdanie: No nic " tjuning masz 1 class " ja juz sie wypowiedzialem teraz moze inni...
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
Waldus brak mi slow. przeczytaj jaki to material... :gwizdanie: http://cgi.ebay.de/RDX-Frontstosstange-SingleFrame-Audi-A4-B6-8E-/150415637469?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2305787bdd swoja droga ale naciagacze :gwizdanie: taka cena za laminat... Ps. Kiera jest [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:41_________________________________________________masz jakies foty na Moje A4 ? bo za wiele to nie widac...
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
w sumie nie glupi pomysl :gwizdanie:
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
Te zderzak to bubel tak jak ta firma " tjuningowa " material GFK to tzw. laminat a zderzaki ori sa z plastiku tzw. ABS
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
dokladnie... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
:polew: wiesz co ty piszesz... no tobie to za***iście B7 wyszlo nie wywalajac kasy :polew:
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
na poczatku z twojego zdjecia myslalem, ze to A3 Tutaj mosz dobra robote nie wspomne o jakosci
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
nie obraz sie ale z kilometra widac, ze to skadak no i te laminaty :gwizdanie: :thumbdown:
-
Profesjonalna konwersja B6 na RS4 B7
tutaj wspomniana wczesniej B5 i przemiana z S4 na RS4 Piekna robota !!! [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:40_________________________________________________a taka przemiana jak wyzej kosztuje kupe siana...Audi OEM RS4 Body Kit dla Audi B5 A4 i B5 S4 - $10,699.00 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Zajeb... Audica Zima garaz czy...?