Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ohm

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ohm

  1. ohm odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    świetne kolory! masz Bose?
  2. ohm odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    wnętrze byś pokazał!
  3. jakieś postępy?
  4. hahaha jak tak to przepraszam
  5. no rozumiem,że wygląd wyglądem,ale wycieraczka wg Ciebie naprawdę nie jest przydatna? ja uważam inaczej,ale może jestem z innej planety jak jade i pada deszcz,leży ciapa ze śniegu czy coś,to szyba jest wyraźnie uebana,pyk w manetke i po sprawie,a co bedziesz wysiadał i czyścił co chwile w trasie?
  6. a Twoje już też poszło w nowe ręce? zawsze mnie intrygował ten samochód,głównie przez filmik na youtube
  7. co się stało z kierownicą? może to kwestia zdjęcia, ale wygląda tragicznie
  8. tyle razy widziałem go na czewie i nigdy nie upalal bo pewnie widziałeś za każdym razem 'tate' za kółkiem, a ja ostatnio widziałem jak się do niego dorwał jeden z synów,to jak stałem na parkingu OBI to przeleciał w góre jak rakieta, widziałem go z 3 sekundy,a slyszalem z 10
  9. http://www.motoscena.pl/aktualnosci/2012-audi-rs5-facelift/ oj chyba nie..
  10. a co tam ma siedziec pod maska? bo jak wolnossący wysokoobrotowy to go S4 zeżre. te V8 nie mają dołu w ogole
  11. kierowca SL55,moj kumpel strasznie narzekał na opony (tak wiem,moze to brzmiec jak usprawiedliwianie sie) ale Orzeł,to ten sam SL55 którego widziałeś na ostrowach na 1/4,wtedy ja nim przyjechalem, i wtedy byl w pelnym uzbrojeniu, dobre,nowe gumy i - (wiem ze to nie dodaje mu startu) - dyfuzor i zderzak tylny z SL65, to przy starcie bylo zero pisku, problemow z trakcją, po prostu malina,a teraz że auto przed sprzedażą,to wlasciciel ściągnął swoje 'skarby' i teraz śmiga na jakichś zastępczych laczkach. Ten SL55 to w dobrych warunkach prawdziwa bestia,wierzcie lub nie,ale w częstochowie mamy R8 V10 i dostało od niego baty,a na swiatlach jego wlasciciel zarzekal sie ze mial zimny olej i to dlatego a tu warunki były jakie były, strzał z buta w quattro i manualu bez strat mocy,a na kijowym laczku SL55 po prostu sie slizga, 720NM robi swoje. niemniej jednak kolega od SLa dzisiaj w trakcie pogadanki mowi - no musze przyznac S4 dopier*ala
  12. ale skuteczny w ten weekend wyrąbał mojego kolege z SL55 niemiłosiernie, SL nie mógł złapać trakcji na starcie a w S4 wszystko rozgrywało sie praktycznie wlasnie dzieki startowi na 2 pierwszych biegach i było pozamiatane.
  13. przerejestrowane? bo tu w tym samym warsztacie jest -
  14. faktycznie, linki coś siadły. może ten zadziała? http://tiny.pl/h1dsk[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 12:46_________________________________________________kogo mogę na 100% dopisać do listy na a5klub?
  15. ''Witam, w związku z akcją kolegi silverb6 oraz TVN TURBO w sprawie braku reakcji Audi na wadliwe jednostki 2.0 TFSI w A4, A5, Q5 (wciągające więcej oleju niż paliwa) przesyłam wszystkim użytkownikom forum link do tematu związanego z akcją. 26-go października 2011 roku w Poznaniu odbędzie się nagranie programu z udziałem TVN TURBO. Im więcej problematycznych aut tym więcej zostanie wskóranie! Prosimy o pomoc! Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o wpisywanie się w poniższym temacie: http://www.a5klub.pl/silniki-benzynowe-i-lpg/uwaga-na-wadliwe-silniki-2-0-tfsi-akcja-grupowa/msg2681/#msg2681 Pozdrowienia, Załoga Audi A5 Klub Polska. http://www.a5klub.pl/index.php '' dotarło to do tego forum,czy nie, bo nie mogłem znalezc tematu,wiec loop wklejam w Twoim,bo masz ten problem z tego co widzę
  16. mój kolega ma identycznego leośka, zrobionego na 152ps, ok. 8s-100 ma, naprawde ladnie idzie,wiec polecam program
  17. Wygląda koksiarsko, jest naprawdę piękna,gratuluję gustu i zawzięcia,ale jak tylko pomyślę,że ma 5 koni mniej od 11 letniej zafiry mojego dziadka to efekt blednie, zrób coś z tym!!!
  18. o kurka, obserwuję ten temat od dłuuuugiego czasu, podziwiam furę i modyfikacje,a pojechałem na Ostrowy i zobaczyłem pobliskie tablice rejestracyjne, nachyliłem się, i gdy ukazało się moim oczom logo MG Motorsport na wydechu byłem już pewien śliczne auto na żywo. ps. widziałeś czarnego SL55 AMG na końcu kwalifikacji? ;>
  19. ohm odpowiedział(a) na alpin temat w Audi A5/S5/RS5 8T
  20. ale na to hajsu idzie... :gwizdanie:
  21. a cóż to za ustrojstwo?!
  22. to tak jak w kilku ogłoszeniach na allegro kiedyś spotkałem - 8 biegowy automat s-tronic, bardzo szybki!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.