Treść opublikowana przez ohm
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
mystic, a masz chętnego czy z czystej ciekawości? Soft 4200netto, kółko 1800, to daje nam 6000netto
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
i co teraz
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Doczekasz się, jako best performance jesteśmy wyłącznym przedstawicielem APR na Polskę, i gdy tylko rozpracują to ich magicy to od razu wysyłają nam paczuszkę. Pieknie to wygląda, wykres był tak równiutki, mimo temp przy pomiarach ponad 31stopni.. nm byłby większy z pewnością w innych warunkach. Na to trzeba wziąć poprawkę. Jutro prawdopodobnie kolejne testy, może jakiś wykres wrzuce
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
http://moto.allegro.pl/audi-s4-2011-mtm-430km-1wl-salon-pl-bezwypadkowy-i2525508310.html RS4 zamówione czy co ?
-
Francuzi nie boją się multritronica :D 2.7 tdi tuning
ale aż takich? 511nm w multi, jak już seryjne się nieraz sypią
-
Francuzi nie boją się multritronica :D 2.7 tdi tuning
odważne chłopaki 268 koni 511nm 258 koni co Wy na to
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
zobacz drugi filmik z 997turbo na tym kanale. chodziło mi o to,że jak GTR łapie trakcje to po prostu znika i dałem to w formie ciekawostki,że są ludzie którzy wolą RWD w gtrze,co da sie zrobic
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
a'propos evo i GTRa: (tu GT-R z odpiętym przednim napędem)
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
w pierwszej kolejności robiłbym program i nie odkładał tego na dalszy plan różnica zrobi wrażenie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
AUDI S5 CABRIO MODEL 2012 3,0 TFSI 333PS A5/S5 (2390264932) - motoAllegro jako ciekawostka dla mistrza rezania - 2010 -> 2012.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
będzie jakieś zestawienie czasów?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
o co chodzi z tym całym terminalem audi? i jeśli już,to bez obrazy,ale jeśli to jakieś większe przedsięwzięcie to dlaczego jest tak daleko od centrum Polski?
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
ale mowa o wydechu od S6 C7? jest to już dostępne w ogole?
-
[B8 CAGA] Black Arrow
multitronic + KKK + wirus = ... zdajesz sobie sprawe z tego jakie ryzyko chcesz podjąć? ale mimo to życzę powodzenia i chętnie zobaczę co z tego wyjdzie i to jak najszybciej
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
program - si lusterka - no dyfuzor - si
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
coś cisza w temacie,a szkoda, jedno z ciekawszych aut na forum..
-
B8 TrOOOOp
masakra. brak słów. ten kolor jest niesamowity, wnętrze kładzie na łopatki, wyposażenie również.
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
ciekawostka z forum porsche : Panowie, Wiem, że auto nie naszej jedynej, słusznej marki, ale jakby ktoś był zainteresowany, to dajcie znać. Sprzedaję, bo mialo przyjsc w pazdzieniku 2011, a przyszlo z prawie 5 miesiecznym opoznieniem i teraz to juz mam bmw. Jakbyscie mieli jakies pytania, piszcie lub dzwoncie. http://tinyurl.com/audia62012 pozdrawiam Adam człowiek zamówił auto w lipcu a dostał w lutym, w tym czasie zdążył już zamówić i odebrać nowe BMW 528i i jest zadowolony. :whistling:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
przeciwnie, ustaw sobie jako stronę startową
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
z pewnością są ciaśniej rozmieszczone
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
zarąbiste, dużo ładniejsze niż przed FL. takie kompaktowe się wydają,malutkie cyferki, super!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
stawiam,że do połowy kwietnia zobaczymy 'nowe' A4 u wrclaguny
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
naszego forumowego kolegi ex-fura.
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
jest pięknie, ale ja bym spieszył z progami i programem odfruniesz z wrażenia,zwłaszcza z FWD. patrzyłeś ile osiagasz na 3-ce? coś pod 180 powinno byc jeśli dobrze pamietam
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
a jeszcze mnie tak naszło z ciekawości,bo nie widać po zdjęciach - masz łopatki do zmiany biegów?