Treść opublikowana przez tomek1974
-
Gran Turismo 5
moicz jestem mile zaskoczony bo w trzech rundach w gt academy jestem przed tobą pewnie nie długo :facepalm:
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
to jestem od 20-tej Pablo sorry zapomniałem
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
jak coś to postaram się być zalogowany od 20-tej :wink: ---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- moicz jak tam gt academy
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
to co dzisiaj 20 czy 21
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
jetem za popykaniem wieczorkiem
-
Gran Turismo 5
to ty chyba z nim śpisz bo twoje czasy to :shock3::shock3::shock3::shock3:
-
Gran Turismo 5
na czym śmigacie pad czy kiera ???
-
Gran Turismo 5
wstepnie ok niedziela
-
Gran Turismo 5
tylko ty i PABLO startujecie 5 sek po nas co by były równe szanse
-
Gran Turismo 5
ha ha ha chyba wy mnie starzy wjadacze , jak patrzę na czasy moicza to normalnie :shock3::shock3: ( co on bierze że tak kręci te czasy :grin: )
-
Gran Turismo 5
ok dzięki chyba coś przeoczyłem
-
Gran Turismo 5
Właśnie zrobiłem i wyskoczyło mi że otrzymałem nagrodę i że wszystko pisze na www.gran turismo com jak pobrać. Wchodzę tam a tam coś takiego : Otrzymuj wspaniałe nagrody za kończenie wyścigów!Jeśli otrzymasz złoto we wszystkich 5 zawodach w każdej rundzie, dostaniesz samochód do wykorzystania w Gran Turismo 5. Jeżeli wywalczysz brązowy lub lepszy medal we wszystkich rundach, dodatkowo zyskasz specjalny strój wyścigowy dla swojego awatara w „Gran Turismo 5”.Czas rozdania nagród i sposób ich otrzymania zostanie opisany na tej stronie w późniejszym terminie. To po co w academy wyskakuje ze wygrałem :eusathink: ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- michal_s87 jak coś znajdziesz to daj cynę co i jak aby pobrać auto , aha jeszcze jedno jak grałem w sieci to juz ktoś latał GTR z opisem gt academy a nie ma go normalnie w salonie :shock3: ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- michal_s87 jak coś znajdziesz to daj cynę co i jak aby pobrać auto , aha jeszcze jedno jak grałem w sieci to juz ktoś latał GTR z opisem gt academy a nie ma go normalnie w salonie :shock3:
-
Gran Turismo 5
Witam Wie ktoś jak uzyskać nagrody za GT ACADEMY ???
-
Piłka nożna
oj Messi
-
Pilnie średnica podkładki
dzięki piękne:hi: temat do zamknięcia dzięki
-
Pilnie średnica podkładki
nie orientujesz się jaki koszt takiego wężyka??? bardzo dziękuję za odpowiedz
-
Pilnie średnica podkładki
ale tam jest podkladka tylko już raz mi ją wymieniali i pewnie o ile się nie mylę to wsadzili miedzianą a powinna być chyba alu. jeśli znasz rozmiar to podaj mi proszę
-
Pilnie średnica podkładki
Witam Dzisiaj zauważyłem że mam mokry tylny docisk . Po oględzinach diagnoza lekko sączy się z pod wężyka który idzie do docisku . Z tego co wiem to idzie tam miedziana podkładka i pewnie uległa już zniszczeniu i przepuszcza. Moje pytanie brzmi czy może zna ktoś wymiary tej podkładki bo nie dysponuję drugim autem aby rozebrać i jechać odpowiednio ją dobrać. z góro piekne dzięki za odpowiedzi :hi:
-
Charakterystyki silników diesla montowanych w Audi
nie chodzi to :kwasny:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no i d*pa ze spotu leki , łózko no i walka z grypą :disgust:
-
Gran Turismo 5
To chyba jestem maniakiem bo dzień w dzień ( jak dzieci pozwolą ) to staram się troszkę pośmigać.Kilka razy widziałem że jesteś online ale nie na GT5 .Jak coś to polatamy
-
Gran Turismo 5
gra ktoś w GT5 ?????
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Zdrowych i wesołych świąt wam życzę a tak po za życzeniami szukam suba noki do avanta gdzieś blisko może ktoś ma na zbyciu za dobrą kaskę :wink:
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Polonez Opel kadett Opel vectra Audi 80 b3 Opel astra I Opel astra II audi a4:a4fan: - Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?