Treść opublikowana przez beemek88
-
[B6 AVF] Jak podłączyć alarm dokładany w kluczyk scyzoryk
najprostszym rozwiązaniem będzie według mnie zakup scyzoryka na allegro i zaprogramowanie go pod twój alarm.później dorobisz grot i imo i bedzie cacy :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Jak podłączyć alarm dokładany w kluczyk scyzoryk
kombinuj może się uda i napisz czy podziałało :>
-
[B6 AVF] Jak podłączyć alarm dokładany w kluczyk scyzoryk
a masz instrukcje do tego alarmu????zobacz na centralkę czy masz guzik do programowania nowych pilotów.
-
[ALL] Sposoby na wyciąganie pinów z wtyczek
ja tam zawsze brałem małą igłę i walczyłem do oporu
-
[B6 AVF] Jak podłączyć alarm dokładany w kluczyk scyzoryk
jeżeli kupowałeś alarm to trzeba było brać taki co w zestawie ma pilot scyzoryk przełożyć imo i zrobić grot i tyle niektóre alarmy mają taki guziczek na centralce do programowania pilotów więc może z tym cos pokombinuj
-
[ALL B5] Drzwi kierowcy a oświetlenie wnętrza
warto zobaczyć też w przelotki gumowe czy coś się nie przetarło.
-
[ALL B5] Drzwi kierowcy a oświetlenie wnętrza
co do klapy to musisz rozebrać jej tapicerkę bo z tego co się orientuje to czujnik jej otwarcia znajduje się w zamku.
-
[ALL B5] Dziwny problem z zamkiem??
powiem ci kolego że twój problem to mix nad mixy a jak otworzysz drzwi tylne to się zapala oświetlenie? bo jak nie to znak że nie ma sygnału otwarcia drzwi który idzie do lampki powiem ci szczerze że sie pogubiłem w tym twoim problemie
-
[ALL B5] Dziwny problem z zamkiem??
a po otwarciu przednich drzwi (żeby do środka wejść :> ) zapalają Ci się lampki?? i czy po zamknięciu centralnym wygaszają? a klapę tylną naprawiłeś?
-
[ALL B5] Dziwny problem z zamkiem??
często jest tak że przewody pękają lub i się przecierają w tej przelotce gumowej co łączy klapę z karoserią więc warto tam zobaczyć.A z twoich objawów mozna wnioskować że to będzie to. obok nóg kierowcy za tym plastikiem koło podstopnicy masz kostki.Zobacz na kostkę brązową numer 1 idą do niej kable z drzwi kierowcy. Poszukaj w niej kabla żółto/niebieskiego.Podaj na niego raz plus raz minus,cały samochód powinien się zamknąć i otworzyć co oznacza że instalacja jest okej i problem leży gdzieś w drzwiach kierowcy
-
[ALL B5] Dziwny problem z zamkiem??
sygnał oświetlenia wnętrza jest na kabelku brązowo/białym w brązowej kostce numer 1 koło nóg kierowcy lub na lewym słupku co idzie wiązka do lampki oświetlenia.zobacz miernikiem czy jest tam jakiś sygnał jak otworzysz drzwi
-
[ALL B5] Dziwny problem z zamkiem??
a masz oryginalny alarm czy dorabiany????
-
[ALL B5] Problem z podnoszeniem szyb
obok nóg kierowcy po lewej stronie masz kostki zaraz za tym plastikiem.Poszukaj kostki brązowej oznaczonej numer 1 a w niej kabelka czerwono/brązowego ( to on odpowiada za zamknięcie centralnego i podnoszenie szyb). Odbywa się to na zasadzie podania impulsu masy (krótki impuls zamknij drzwi,długi impuls zamknij+domknij drzwi).Rozepnij tą kostkę i podaj na ten kabel w kierunku wnętrza samochodu masę jakimś kabelkiem.Masę znajdziesz obok na śrubie gdzie schodzą się brązowe kable. jeżeli szyby ruszą do góry i samochód się zamknie to znaczy że coś masz uszkodzonego w drzwiach kierowcy. Ewentualnie wsadź klucz od strony pasażera i z tamtej strony domknij szyby ale nie wiem na pewno czy to za działa bo nigdy nie próbowałe
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów AVG '00 - 110 PS
też mam ten błąd więc sam jestem ciekawy odpowiedzi :>
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Heheh takie wrażenie na mnie zrobiła twoja fura że czas dla mnie nie istniał :>
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
mój także
-
[ALL] Lakier
miałem to samo w castoramie kupiłem taki malutki pistolet i to zamalowałem
-
Wymiana wahaczy dolnych
byłem i mieli jedną do sprowadzenia z Poznania może mi ktoś podać wymiary tej śruby?? średnice i długość???
-
Wymiana wahaczy dolnych
dzisiaj przyszedł banan master-sport wiec zaraz będę wymieniał :> tą śrubę co przechodzi przez wahacz można dostać w ASO Skoda?? bo nie mam nigdzie w okolicy audi lub volkswagena ewentualnie w jakimiś sklepie z takimi rzeczami?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w pełni się z tobą zgadzam,totalny chaos
-
[ALL B5] Dziwne wtyczki w bagażniku ( BOSE )
ja ogólnie mam niezły mix z tym moim audio w samochodzie ktos tam kiedyś nieźle namącił
-
[ALL B5] Dziwne wtyczki w bagażniku ( BOSE )
nie wiem co mam bo jak kupiłem samochód to w bagażniku była ta kostka....nie było żadnej tuby ani wzmacniacza
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jak się jeździ na gwincie ta technix??nie skrzypi ci?jak z twardością?
-
[ALL B5] Dziwne wtyczki w bagażniku ( BOSE )
to jest przekaźnik a do czego służy to nie mam pojęcia
-
[ALL B5] Dziwne wtyczki w bagażniku ( BOSE )
dokładnie to.