Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barszczyna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barszczyna

  1. To bmw jest w takim samym, jak nie gorszym stanie. Zresztą mogłoby być nowe, ja wole to stare A4.
  2. Ech, nie wiem, czy dziś ostatni raz swoją A4 nie jechałem. :| Ojciec wykalkulował, że taniej wyjdzie, jak ja będę jeździł BMW z 5l silnikiem zamiast tego kloca, który wcześniej niunią jeździł i niunia wraca do niego, bo on jeździ dużo więcej a i tak bena idzie z kieszeni ojca. Będę walczył o Audi.
  3. barszczyna odpowiedział(a) na mcm temat w Inne marki
    Jak ten kierowca A4 z Offtopa? A co do Opla, to jak na mój gust prezentuje się nieźle. Chociaż wiadomo, że do Audi się nie umywa. Życzę rychłego powrotu do Audi.
  4. Ogółem to dziwne było. Się napalałe na tą walkę, bo Solis mógł pokazać pazur.
  5. Witam, co tam? ;d
  6. Nawet piwka nie zdążyłem otworzyć. Liczyłem na co najmniej 6 rund boksu.
  7. Jak zrobię wspomaganie, to się zacznę pojawiać. Póki co, to ciężko by było. ;/
  8. Właśnie znalazłem i przeglądnąłem. Musiało mi gdzieś umknąć wcześniej. Dzięki za fatygę.
  9. Na pewno jest ten zderzak lepszy, niż mój. Poszukam jeszcze raz.
  10. Robił ktoś może jakieś fotostory montażu tego zderzaka na zdjęciu wyżej? Przeszukiwałem parokrotnie dział "Warsztat", ale niestety nic nie znalazłem. Czyżby temat zostal usunięty? Bo pewnie ktoś musiał coś takiego opisać.
  11. Noo, ta jest piękna. P&P, czy trzeba rezać kabelki?
  12. A to że wisi, to znaczy, że coś tam zerwane jest? Bo w takim stanie to już było, jak dostałem auto. ;/
  13. Witam. Mam pewien problem, otóż chciałbym się zabrać za naprawdę szyberdachu, ale najpierw muszę dobrać się do lampki podsufitki, która jest już uszkodzona: Na co muszę uważać przy ściąganiu jej? Strasznie ciężko taką na allegro dostać, więc nie chciałbym bardziej uszkodzić.
  14. http://allegro.pl/radio-samochodowe-vk8608-usb-sdhc-rds-panel-mp3-i1502080509.html Co sądzicie o tym radyjku? Wiadomo, jest tanie, ale w aucie mam głośniki tylko z przodu (po 2 na drzwiach), więc raczej nic lepszego nie potrzebuje. No i USB/karty SD też w zupełności wystarczą. Warto?
  15. Jeszcze pytanko z innej beczki, warto rozpórkę zakładać do tak starego auta? Czy jest to wręcz wskazane?
  16. No na weekend do ojca jadę w odwiedziny i przeważnie wracam od niego w niedzielę pod wieczór, a tu jeszcze z dziewczyną trzeba wyjść i trochę do szkoły ogarnąć. Postaram się coś zdziałać, ale to takie 10%...
  17. Prawdę mówiąc do maja będzie w uj ciężko. Mam dużo roboty przy prezentacji na polski. ;( Jak tylko wyhaczę trochę czasu, to zaraz się zjawię.
  18. Wierzę w to, ciągle jestem pełen zapału. ;]
  19. Ja z Tarnowskich Gór jestem, więc w sumie też niedaleko. Raptem 30 kilosów google maps naliczyło. ;D Jak będę po maturce, to ogarnę.
  20. Prawdę mówiąc nie mam pojęcia, co z moim dachem jest. Dostałem tylko instrukcje, żeby nie ruszać szyberdachu i prawej przedniej szyby.
  21. Jestem ciekaw, czy do przedlifta z szyberdachem też by dało radę to zrobić, bo w moim ktoś zerwał zaczep u góry i lampka zwisa z jednej strony. ;/ Dodatkowo szyberdach nie działa, ale to inna sprawa. ;d
  22. Jedyne co mnie boli, to że mi nie pokazuje spalania.
  23. http://img141.imageshack.us/img141/5057/pic00033xw4.jpg
  24. Przez zimę kasy nie było, ale teraz już będzie. ;D Za 2 tyg jadę pompę wspomagania robić, a do tego lekki wyciek znad miski olejowej się przez zimę pojawił, dziadek mówi, że uszczelka jakaś strzeliła, więc mały problem. A i nie cieknie dużo, sprawdzam stan oleju co 2 dni. Także zrobię pompę, wyciek, wymienię może paski rozrządu na dobry początek i potem będę reflektory na przód i tył rezał. Też może mi wpadną fele 17" za friko w najbliższym czasie, aczkolwiek to pewne nie jest. No i też maska do lakierowania będzie, bo po umyciu po zimie zauważyłem, że cap, który jeździł autem przede mną nie zmył ptasiej kupy, która wyżarła lakier. Co prawda nie widać tego aż tak, ale świadomość samego istnienia tego kuje moje poczucie estetyki. Jakoś w lipcu z bratem do Niemcowni jedziemy, to przywiozę zapas kasy i będę myślał właśnie nad lakierowaniem maski i odnowieniem środka. Szyberdach chcę zrobić (nie działa...), mechanizm otwierający/zamykający z prawej szyby też szlag trafił. No i nagłośnienie bym zrobił, bo te dwa głośniki z przodu trochę biedne są. Myślałem też nad jakimś radiem na karty SD + wejście USB. Są dość tanie, a wygodniejsze to niż żonglerka płytkami. Jak ktoś ma jakieś sugestie, to proszę śmiało pisać, bo sam bym chętnie posłuchał pomysłów. Aczkolwiek marzy mi się, aby auto za jakiś czas przypominało te, które znalazłem już na forum: http://img141.imageshack.us/img141/5057/pic00033xw4.jpg Po logu Audi na nadkolach i spryskach na masce widzę, że to również egzemplarz przedliftowy, czyli taki jak mój. ;D[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 11:13_________________________________________________Jeszcze jedno pytanko, co to są za lampy w tym Audi na fotce? Bo chyba nie II lift?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.