Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekg

  1. wpasuje się idealnie. jeśli chodzi o podłączenie to trzeba can z zegarów podłączyć do nowego radia no i kupić adaptor ISO2 do podpięcia concerta 3. do zrobienia bez większych problemów. Ale jeśli masz kierę multi albo ci na takowej zależy to będzie problem nie do przejścia. Ta z B6 nie zadziała prawidłowo z radiami z B7.
  2. odpowiedź na twoje pytanie brzmi NIE
  3. Ja kupiłem wczoraj na allegro, za 169 PLN są jeszcze u innego sprzedawcy po 299. trzeba sie przyczaić. numer powinien być 8e0 919 895b. są na allegro podobne zaczynające się od 4B0, 4b1 czy coś takiego ale trzeba uważać, bo owszem TMC zadziała ale już komunikacja z FIS i multikierą niekoniecznie. najlepiej znaleźć coś do 8e0
  4. kup concert z mp3, ten wyglądający tak samo jak chorus którego kupiłeś. przeróbki nie są takie straszne żeby ich nie przejsć, a jak sie nie czujesz na siłach to elektryk zrobi za pare groszy i będziesz zadowolony. napisaliśy ci tutaj co trzeba dokupić i tyle. chyba, że zależy ci na mulitkierownicy to wtedy możesz rozważać tego symphony II i dołożyć emulator zmieniarki który już czyta mp3
  5. tuner tmc siedzi /jeśli jest/ w bagażniku. to takie pudełko mniej więcej wielkości modułu BT. jeśli nie miałeś ori rns-d to napewno go nie masz bo do innego urządzenia nie jest potrzebny. Dzięki niemu CAN auta dogaduje się z can-em nawigacji (różne systemy potrzebujące "tłumacza" do wzajemnej komunikacji) co zapewnia współpracę z FIS i kierownicą MF
  6. no cóż nie będę się upierał, być może jedno ze źródeł informacji mnie coś kłamie jeśłi chodzi o wyprowadzenie na głośniki z tego chorusa. jeśli jest tak samo jak w concercie czyli z aktywnym tyłem to zgoda, że żadnej kabelkologii nie będzie. no chyba, że navik robi osobno przejściówki na concerty, rnsy i chorusy... tutaj już bardziej pytam bo sam wszystkiego jeszcze nie wiem o czym świadczy moje błądzenie po polu minowym zwanym rns-d
  7. Jeśli ci nie działają tylne głośniki na tym symphony to sprawdź jaką masz w ogóle instalację głośnikową. Masz tył na wzmacniaczu czy całość ma ciągnąc radio? Ten Chorus jaki kupiłeść ma wyjście na 4 głośniki tzn przód i tył ale kiepsko z mocą tego zestawu. Concert III już jest dostosowany do atywnego tyłu więc może warto było zapolować na concerta bo idzie w tych samych pieniądzach kupić. moc 150W no i mp3 a źródło z którego mam te informacje to już drugie które nie potrwierdza odczytu mp3 przez chorusa... Weź pod uwagę rodzaj posiadanej instalacji bo czeka cię drutologia przy przejściu na iso2.
  8. Jeśli chodzi o Chorusa 2din z B7 to jest dokładnie tak jak piszesz. przejściówka na iso2 jest potrzebna i pewnie kabelek do anteny (w b7 jest diveristy?). A tak przy okazji, co daje przejście na Chorusa? przecież on nawet mp3 nie czyta.
  9. No widzisz ja kupiłem tez RNS-D mam ori zmieniarke w schowku i mi ona nie działa pod ta navi. Jakie masz nr navi i zmieniarki pokaz prosze to moze znajde tmieniarke do schowka nie chce miec w bagażniku;/;/ ja mam takie nr NAVI- 8E 00 35 192 B i ZMIENIARKA- 8E 00 35 111. czekam na odp. znalazłem dziś info w sieci, że ta zmieniarka ma kilka wersji z różnymi literkami na końcu numeru i to ponoć ma znaczenie dla nawigacji. moze to jest trop. po drugie czy wszystko dobrze z kodowaniem navi pod zmieniarke? Jeśli nie jest prawidłowo podłączone can poprzez TMC to pewnie z kodowaniem i diagnostyką też jest problem... To to ja wiem własnie ze zmieni sie tylko literka na samym koncu i juz moe ne byc kompatybililna dla tego szukam innej moja dobra ale nie ta. ale potrafisz zmienić kodowanie czegokolwiek w nawigacji jeśli nie masz podłączonego cana? masz podświetlenie przycisków?
  10. Jak juz siedzisz w etce to może znajdziesz moment, żeby poszukać (jeśli się da) powiązania RNS-D z konkretną zmieniarką? Najlepiej gdyby ktoś miał auto ori z rnsd i zmieniarką wtedy po vin w etce możnaby dojść co do czego. Następna sprawa, możesz znaleźć numer dla tmc tunera odpowiedniego dla b6 ? są tam jakieś opcje w zależności od tego czy jest kiera multi? sory za nawał pytań...
  11. no to jeden wątek mamy z głowy. pozostają dwa inne tzn dokładny numer zmieniarki (a napewno są takie schowkowe pasujące pod rns-d) oraz sprawa kodownia i podłączenia can ogólnie rzecz biorąc (can musi isc przez TMC tuner niesety, CAN infotaiment z audi nie rozumie CAN boschowskiego z RNSd wiec potrzebuja tłumacza umiesczonego w TMC)
  12. No widzisz ja kupiłem tez RNS-D mam ori zmieniarke w schowku i mi ona nie działa pod ta navi. Jakie masz nr navi i zmieniarki pokaz prosze to moze znajde tmieniarke do schowka nie chce miec w bagażniku;/;/ ja mam takie nr NAVI- 8E 00 35 192 B i ZMIENIARKA- 8E 00 35 111. czekam na odp. znalazłem dziś info w sieci, że ta zmieniarka ma kilka wersji z różnymi literkami na końcu numeru i to ponoć ma znaczenie dla nawigacji. moze to jest trop. po drugie czy wszystko dobrze z kodowaniem navi pod zmieniarke? Jeśli nie jest prawidłowo podłączone can poprzez TMC to pewnie z kodowaniem i diagnostyką też jest problem...
  13. teraz tak patrze na ten numer navi jaki masz, to to jest od B5????? może dlatego się nie dogaduje ze zmieniarką? Ta twoja navi dobrze pasuje do konsoli środkowej? masz chromowaną listwę na dole?? dziwne że navi do B6 miałaby numer 8D0...
  14. pytałem o TMC bo wyświetlanie na FIS bez tego ponoć nie działa co to BT to zastanawiałem się nad tym bo skoro concert potrafi obsłużyć najprostsze funkcje... BTW, RNS-E to niby jest tani w rozbudowie? bo coś mi się nie wydaje...
  15. No ja kupiłem wczoraj tego rns-d bo już się nastwiłem na zmianę na 2DIN. początkowo miał być symphony albo concert III z B7 ale przy okazji chciałbym mieć sterowanie z kierownicy. niestety nie skuszę się na kierę z b7 (wątpliwości z działaniem airbag) wiec przerabiam na multi b6 i do tego chciałem dopasować radio 2din. a do wyboru jest symphony II albo rns-d... więc kupiłem po dobrej cenie. mam nadzieję że się uda to bezproblemowo podłączyć. jeśli chodzi o samą zmieniarkę to ja chcę kupić emulator żeby od razu podłączyć pendrive i mieć spokój... w końcu na początku historii zależało mi na mp3 Też zastanawiam sie na emulatorem ale najpierw załatwie inna sprawe ze stara zmieniarką.Jaki masz nr tej navi ja mam taki 8D00 35 192 B hehe jeszcze do mnie navi nie przyszła. kupiłem bo znalazłem za 600 ponoć w pełni sprawna, zdjęcie też widiząłem wiec wziąłem. prawda jest taka, że w PL będę dopiero na Wielkanoc więc dopiero wtedy zobaczę co kupiłem... Jak będzie z tym wszystkim kupa zamieszania to sprzedam graty i do concerta podepnę emulator, multikierę, bluetootha i też będzie koks. Chociaż Rns-d w B6 naprawdę ładnie wygląda Jak miałeś wcześniej audio zrobione w samochodzie? pod conceta/chorusa? chodzi mi o to czy istalacja ze wzmakiem na tył i suba podchodzi plug&play?
  16. jeśli chodzi o zmieniarki to czy jest różnica między RNS-D z B5/C6 a tymi monotwanymi później, DX w A4 B6?
  17. No ja kupiłem wczoraj tego rns-d bo już się nastwiłem na zmianę na 2DIN. początkowo miał być symphony albo concert III z B7 ale przy okazji chciałbym mieć sterowanie z kierownicy. niestety nie skuszę się na kierę z b7 (wątpliwości z działaniem airbag) wiec przerabiam na multi b6 i do tego chciałem dopasować radio 2din. a do wyboru jest symphony II albo rns-d... więc kupiłem po dobrej cenie. mam nadzieję że się uda to bezproblemowo podłączyć. jeśli chodzi o samą zmieniarkę to ja chcę kupić emulator żeby od razu podłączyć pendrive i mieć spokój... w końcu na początku historii zależało mi na mp3
  18. Aha ale Cd sie wkładało bezpośrednio do navi czy była do tego zmieniarka?? właśnie sama navi powinna ponoć czytać audio CD... przez zmieniarke to wiadomo że musi Bozet a ty masz ori z B6 tego rns-d czy z B5 albo C5 przekładane?
  19. Pytania dotyczą nawigacji jak w temacie. Kupiłem to cudo, pochodzi z A4 B6. I tu moje pytanie, czy jest jakaś szczególna drutologia żeby ją podłączyć? powinna komunikować się już po CAN z autem więc podłączając kable jak należy powinno zadziałać i podświetlenie i FIS? Czy głośniki w systemie ze wzmacniaczem pod concert II podejdą plu and play? Czy ktoś rozkminił ten dekoder TMC? przecież w PL tego sygnału i tak nie ma więc komunikat będzie zawsze? Druga sprawa to podłączenie bluetootha do RNS-D... nawet gdyby tylko w podstawowej funkcjonalnosci ale wykonalne?
  20. gdzieś w sieci znalazłem info, że RNS-D DX powinien czytać audio CD no właśnie nie ze zmieniarki tylko z wbudowanego czytnika...
  21. oznaczenia biegunów na naklejce dotyczą wtyku
  22. poszukaj jeszcze moze coś znajdziesz, pierwsze co znalazłem to właśnie pamiątki z Vegas. Wątpliwe, że ktos zgubił żeton za 1000 dolców chociaż nie niemożliwe.
  23. http://www.lasvegas-giftshop.com/pokerchips-lasvegas-magnets-luckygiftset.html
  24. przecież i tak wszyscy kupujemy w ASO... co ori to ori a nagle zamienniki ? nie opieraj swoich lęków w oparciu o coś co jest czyjąś interpretacją a nie wynika bezpośrednio z ACTA. nie bronie samego acta ale raczej zdroworozsądkowego podejścia do tego zamieszania
  25. tak było wiedziane ze wiedział ten kto miał wiedzieć, zaczynasz widze głupoty opowiadać dzisiaj w tv zostało potwierdzone że temat acta był niepubliczny wiec albo pracujesz w tej grupce albo jesteś zwiazany z którąś korporacją propagujaca to wszystko oj było wiadomo mój drogi było. Utajnione były tylko szczegóły nad którymi pracowały kraje zainteresowane tematem. Tylko jakoś do tej pory media nie podnosiły larum bo temat nie był godny pierwszego newsa. Teraz na czyjeś zamówienie? temat stał się numerem jeden... To, że czegoś nie wiesz, nie oznacza że to nie istnieje, nikt nie ma obowiązku informować ciebie osobiście o tym czy o tamtym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.