Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja 2 juz bede nad morzem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Coś ostatnio sie nie składa...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturo bedziesz w nd?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie ma takiego spania.. Grzesiu Ty sie tak nie stresuj tym spotem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [ALL] DJ Binek - Summer Mix 2011
Jak bede chcial kupic to nie bede pytal tu na forum Zaproponowalem, bo ten set ma ambitny wstep ale jakos brak charakteru, mimo to mam w aucie i dzis caly dzien jak jezdzilem to sluchalem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakbys byl na poprzednim spocie to by Ci chlopaki przemierzyli, a tak to moge nowe zalatwic..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ktoś jeszcze zainteresowany miernikiem lakieru?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nic nie mowiles :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Może sie na coś przyda No nic legam, trzeba jutro isc do roboty :kwasny: Pozdrawiam, dobrej nocy!- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:?: nie kumam Tez sa takie wtyki , podsuwam gdzie szukac [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:47_________________________________________________ Wikipedia cytujesz .... :polew: No niestety nie , ETKa 7.2- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
proponuje szrot i szukac jakiegos golfa III- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dodatkowo w Borze, Beetlu, Polo, Golfie, Passacie i transporterze- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo ETKA mowi ze 80 miala takie, 100 tez i inne z tamtych lat wiec moze jakis szrot ?[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:41_________________________________________________ To lepiej nie zakladaj FIS-a- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Od kogo taKie historie ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mowie o oczywiscie.[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:35_________________________________________________ Ty juz nie pij :facepalm:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturze pociesze Cie moze tym, że w kazdej w histori ostatnich 20 lat byly takie kostki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a byly by bo w galaxy byly takie, ale poszlo na szrot ;/- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tyle mam czasem na 50 km[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:19_________________________________________________ Atrurze, smiac sie czy plakac ?[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:23_________________________________________________ najwiecej widzialem chwilowego 29- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi 7 wychodzilo srednio,. ale teraz zszedlem na niecale 6 jak widac te 2-cyfrowe liczby przy przyspieszaniu to od razu wyrownuje sie obroty:p[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:21_________________________________________________no i mi fis pokazuje 5,5 srednia- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie na ktora to wrescie Grzesiu, po montazu Fis-a idzie sie nauczyc Eco-drivingu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ktoś wie czy w końcu zmienila sie godzina spotów wg ankiety?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tzn,że co tam trza robić ? Poza wymianą oleju w dyfrze nic jeszcze nie robiłem :gwizdanie: Arturze, nie mam na mysli konkret Twojego sprzetu tylko ogol, wiecej gratow wiecej sie moze zj***c, tego sie nie da oszukac tylko kupić nie "po dachu" i można się cieszyć ciesz sie, że nie byles w sb na spocie bo jak Piotrek dorwał grubosciomierz lakieru to wszystkich obecnych zbadal [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:11_________________________________________________No, ja juz znam takich co im "zbywa" , tak jak mnie podsowiecili Mlke sirio z dachu - [ALL] DJ Binek - Summer Mix 2011