Treść opublikowana przez cool506
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
No tak Musiałeś wpisac coś żle, teraz powinieneś pododawać wartości według wyposażenia . Dlatego zawsze przed wpisaniem warto zapisać sobie istniejąca wartość.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dokładnie. Do istniejącej wartości dodajesz 16 ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- Nie zapomnij o resecie MMI
-
B8 TrOOOOp
Audi A-4 8K0 S-line-dokładka zderzaka tylnego (3591088884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Opłaca sie? a ta kratka w srodek ile?
-
B8 TrOOOOp
3G moim zdaniem bedzie w bogatszych opcjach wyposazenia auta (ewentualnie na zamowinie) i co za tym idzie w tej cenie auta z 3g i w fajnym stanie ciezko bedzie...
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
A tak na poważnie to czym leciałes karoserie , że tak się świeci?? Wydawało mi się, że miałeś zmieniac sufit na s-line>> czy coś pochrzaniłem... Ledy ktore kupileś już do mnie jadą A Sedanem się nie martw - Łatwiej włośyć podsufitke do Avanta
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
No to dobrze wydedukowałem
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
No to ..... Nie wiem "wydaje mi się " , iż jest to czujnik "Zmierzchu" żeby lusterko ściemniało sie dopiero po zmroku... Ale niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni :wink:
-
B8 TrOOOOp
Moim zdaniem to jest zwykłe MMi 2G, ma zmieniarke i nie widze tam "MULTIMEDIA SYSTEM" , auto ładne.
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Ten Biały kwadracik mleczny?
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
O patrzcie Takie cuda tylko w b8? ? ? Pewnie Bita :polew::polew:
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Jakie oczko? Mowisz o asystencie świateł?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czasem z rana po odpaleniu nie rozkłada mi lustra pasazera, dzis wchodze w drzwi KIEROWCY i błąd: 00920- Heated Outside Mirrors : Driver side (Z4)/ Passeneger side (Z5) 012- Electrical Fault in Circuit Jakaś przerwa?
-
wymiana lamp
Sam sobie chyba odpowiedziałeś, Cp moze byc przyczyna..
-
wymiana lamp
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ---------- Może to to?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Darek, to teraz ja Miałem lusterko wewnetrzne fotochrom z czujnikiem deszczu i zmierzchu oraz lusterka zewnetrzne fotochrom w ori Teraz zamontowałem lusterko ktore dodatkowo posiada czujnik asystenta świateł (wiem juz ze nie ogarnie tego poj Gateway <dwa splecione cany do niego >) , oraz dodatkowo jest czujnik wilgotnosci którego nie miałem, i teraz PYTANIE: Z tego co napisałes wyzej wynika, że aby działał czujnik wilgotności powinienem go tylko odchaczyć w VCDS? Jesli dobrze rozumie to potrzebowałbym dowiedziec się w ktorej to grupie i jaki byte? :hi:
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
http://img266.imageshack.us/img266/7159/3t7a.jpg Miałeś spryski przy zwykłych lampach?
-
B8 TrOOOOp
jak będę Ci wysyłał klmatronic to będzie niespodzianka, tylko bez mieszka Jaki Klimatronik? Bogdan pamietasz co mi obiecałeś??
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
A da się włączyć VCDS-em Dzienne i Halogeny?
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Jezdzi sie naprawde dobrze, nie ma taczki, lekka piłka ale naprawde lekka, jesli chodzi o rotory, przymierzałem ale nie grafitowe (srebrne) ma kumpel u mnie, zapomniałem zrobic foto, obaliłbym teorie mysle... ale o gustach sie nie dyskutuje, natomiast spotkać akurat mój kolor na Rotorach, uważam za rzadkość.. Narazie inne plany, te fele zostaja na zime (nawet juz opony wrzucone bo na Norwegie lece na tydzien), na lato bedzie 19" Na zimowy okres w garazu planuje Bixa, Ledy polift, S-line zewnatrz, i Kiera polift oraz fotele Skóra s-line (bo teraz mam PLACKI skorzane) Co z tego wyjdzie zobaczymy....
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Wpłata na Konto, 43,99% wartosci Rotorów i masz jak w Banku
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Po robocie... (paznokcie trzeba szorowac ) ja jestem zadowolony, jest optymalnie i dobrze sie jezdzi ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- Ciekawość zaspokojona ?
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Teraz mam koze, i jak na nia patrze to mam nerwice
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
660 Brutto, wystawiają Fv
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
superMod ---------- Post dopisany 27-09-2013 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 15:19 ---------- Przyszły dziś springi Eibach 35/30 pro kit Jutro od rana rezam
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
and i ...