Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. Z tego co wiem, to tylko C i N nie obsługuje..
  2. Ale niektóre co nie miały... teraz już mają
  3. Oraz Moduł Centralnej elektryki bo chyba nie wszystkie obsługują grzane dupki z tego co pamietam, ale moge sie mylić, i tutaj wtedy także do zdjecia Ochrona komponentu
  4. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sposób jest : Guma na wiertarke i drugie rece do trzymania listwy, idzie jak po masle Krążek gumowy na wiertarkę 6mm Do FELG TRZPIEŃ 6MM (3527027973) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Tylko małe obroty i odpowiedni kierunek kręcenia, kupisz to w dobrym sklepie lakierniczym, tam gdzie takie rzeczy jak tasmy 3M...
  5. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poleci mi ktoś jakis pasujący do sylwetki a4 avant box dachowy?
  6. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie wymieniał ktoś sam sprezyny w b8? jest coś o czym powinno się wiedziec przed (jakiś myk) czy podobnie jak b6 / 7 ??
  7. cool506 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    ma ktoś gdzies swiezy link do przejsciówki z 10 pin na 14 ? nie moge nic znaleźć....
  8. Wpadł mały chiński modzik (chyba chinski) Kratki halogenow z chromem Jakosć powiem Wam, że zaskoczyła mnie pozytywnie ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- A tutaj moja B6 FACE to FACE z moją b8 Sentyment pozostał ---------- Post dopisany 05-09-2013 at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 12:30 ---------- Wpadł nowy MOD
  9. Ładne stołki a tylne różnią sie czyms s-line pełna skora od zwykłych pełnej skory? bo ja bym przednie tylko wymienił , cos nie widze roznicy .. ale moze tylko na foto. Mnie moje placki przednie denerwują....
  10. no i będzie grać muzyczka Ciekaw jestem jak duża różnica jest miedzy zwykłym nagłośnieniem a b&Q
  11. No dobra Grześ , jesli masz Fbas w mmi 2g to jakie graty są potrzebne? i kamerka gdzie jest zlokalizowana?
  12. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jutro cykne fote:wink:
  13. cool506 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Instalacja sprawdzona dokładnie?
  14. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, znacie jakiegoś konkretnego sprzedawce kompletu podświetlenia led do b8 kombiwewnatrz? potrzebuje kpl podsufitki, 4 drzwi, klapa, i bagażnik x2 , oraz słoneczniki .. nogi mam ori ladną barwe
  15. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    poszukaj lepiej całej kostki z kawałkiem wiążki, te piny ładnie się wyjmują.
  16. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Akurat nie dział klimy ale tam coś szumiało w temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/zmiana-siedzenia-kanapy-pelna-elektryka-257992/index2.html#post3732202
  17. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dosłownie 5 minut temu zapytałem o to w innym dziale, i Bogdan pisze ze da rade, tylko jakieś z 12 scie błędów, no i chyba Cp to zdjac by sie zdało;)
  18. A jak bede zmieniał temperature w "lewej" strefie to w prawej tez sie analogicznie zmieni ? chodzi mi o wyświetlanie? No i Cp napewno, jakby ktos miał to kupie ....
  19. Dzieki, zmusiłeś mnie do czytania Ale warto było, mój Pin nr 3 odpowiadał za rozjaśnianie na wstecznym, a teraz musze pokrecic dwa Cany i podłączyc do modułu za schowkiem, a ten co był poprostu zaizolowac Kwestia tylko ruszenia D.... do garazu i sprawdzenia czy moj Gateway obsłuży asystenta Światełek drogowych ..... w kazdym razie Warto CZYTAĆ
  20. czy po przełożeniu panelu 2strefowego od przedlifta cokolwiek działa bez sciagniecia CP ? wpadł mi w ręce taki panel móglbym sobie zalozyc, ale w ASO maja czas dopiero za tydzien a nie chcialbym jezdzic bez klimy. pzdr Jesli założymy przedliftowy panel dwustrefowy do klimy jednostrefowej? jak to bedzie działać? wtyki są te same?
  21. prosiłbym tylko jeszcze o jeden konkret bo w opisach jest tak że przy 8 pinowym, pin 3 idzie do modułu komfortu do bagażnika, a w 6 pinowym jest napisane (CAN) w takim razie też idzie do komfortu? Ja miałem orginalnie we wtyczce 6 pinow zajetych ktore podłączyłem tak jak mowiłem w te same miejsca, teoretycznie powinienem podłączyc tylko teraz pin 7 do magistrali za schowkiem ? I czy wtedy asysyent powinien ruszyć? czy trzeba go zakodowac?
  22. Dzieki, kumam już, jeszcze tylko jedno mam pytanko, jak zauważyłeś podłączyłem jak narazie wszystko w takiej kolejnosci jak było w 6 pinowej kostce, i czy pin 3 w lustrze bez czujnika wilgotnosci i asystenta świateł drogowych, odpowiada za to samo w obu przypadkach? bo jesli nie to mam go żle podłączonego....
  23. A miałeś lustro z asystentem długich świateł?
  24. Ja to zrobiłem troche inaczej, bo mi sie spieszyło przy zmianie podsufitki na s-line, miałem wczesniej lusterko fotochrom/czujnik deszczu/zmierzchu z kostką 6 pin. Z podsufitką przyszło z kostką 8 pin gdzie 7 pinow było zajętych. Nie majac czasu na zamawianie kostek i pinow, uciełem swoją kostke z kawałkiem przewodów i przelutowałem zamiast tej 8 pin, przewody podpięłem wg kolorów i miejsc pin ze starego lustra, różnił sie tylko kolor trzeciego pinu, a 7 mego wogule nie podpiełem. Teraz chciałbym to zrobić tak jak powinno, czyli zeby zadziałał asystent swiateł długich. I nie wiem za co odpowiada pin ktorego nie mam wogóle podpietego (kolor fiolet), oczywiscie musze kupic kostkę 8 pinowa i piny. Tutaj foty z dłubania (na szybkości) Ale tak trzeba było wtedy , nie miałem czasu http://s12.postimg.org/9xa42rvih/2013_06_14_446.jpg http://s16.postimg.org/rdmdpranl/2013_06_14_443.jpg Kabelek fioletowy to pewnie fotochrom do lusterek zewnętrznych:wink: Ale Lusterka zewnętrzne były wczesniej już (przy kostce 6 pin), i przy terazniejszym podłączeniu działają To pewnie ten co leci do komfortu, w wiązce fioletowo-żółty:wink: a który nr pinu to jest ? R aczej był teraz wisi, a był to chyba 8 smy pin, lub 7 ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- Zerknij tutaj, na mój komentarz. Rozpisałem wszystkie piny 8-pinowej wtyczki: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom-230480/index6.html#post3711132 Przy okazji. Czy udało się komuś znaleźć jakiś zamiennik pinów żeńskich do wtyczki 8-pin (000 979 034 E)? 45 zł w ASO za kabelek (2 piny) to trochę wysoka cena... Z tego co widze to będzie czujnik wilgotnosci ktorego wczesniej nie miałem, ale co z tymi długimi , ktory przewod za to odpowiada?
  25. Ja to zrobiłem troche inaczej, bo mi sie spieszyło przy zmianie podsufitki na s-line, miałem wczesniej lusterko fotochrom/czujnik deszczu/zmierzchu z kostką 6 pin. Z podsufitką przyszło z kostką 8 pin gdzie 7 pinow było zajętych. Nie majac czasu na zamawianie kostek i pinow, uciełem swoją kostke z kawałkiem przewodów i przelutowałem zamiast tej 8 pin, przewody podpięłem wg kolorów i miejsc pin ze starego lustra, różnił sie tylko kolor trzeciego pinu, a 7 mego wogule nie podpiełem. Teraz chciałbym to zrobić tak jak powinno, czyli zeby zadziałał asystent swiateł długich. I nie wiem za co odpowiada pin ktorego nie mam wogóle podpietego (kolor fiolet), oczywiscie musze kupic kostkę 8 pinowa i piny. Tutaj foty z dłubania (na szybkości) Ale tak trzeba było wtedy , nie miałem czasu http://s12.postimg.org/9xa42rvih/2013_06_14_446.jpg http://s16.postimg.org/rdmdpranl/2013_06_14_443.jpg Kabelek fioletowy to pewnie fotochrom do lusterek zewnętrznych:wink: Ale Lusterka zewnętrzne były wczesniej już (przy kostce 6 pin), i przy terazniejszym podłączeniu działają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.