Treść opublikowana przez hajper
-
[INNE] Alfa 166
Zostałem właścicielem nowego autka - Alfa Romeo 166. Zielona Niunia znalazła przedwczoraj rano nowego właściciela Parę fotek: Nadwozie: Wnętrze: Silnik: Auto jest w pełnej opcji (nawigacja, telefon, skóry Momo, pełna elektryka itp.) Coż mogę napisać - silnik JTD 2.4 (diesel) - ekonomiczny i żwawy, skrzynia manualna 6-biegowa. Bardzo wygodne, przy 100 km/h jak się zamknie szybki nic nie dochodzi z zewnątrz. Duże/wygodne/szybkie :> I żadnych komentarzy, że zawodna /parę nowych fotek:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Sprzedana. Trochę smutno jak widziałem jak odjeżdża.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
I po Niuni
-
35 milionów złotych do wygrania w Dużym Lotku!
S8, R8, RS4 stałyby w garażach... :>
-
Spotkania na drodze
Jak mogłeś nie zauważyć, jak stałeś na parkingu dwa miejsca obok :> Chyba, że to nie Ty
-
Spotkania na drodze
Czyżby AdamDFO pod Leclerkiem wczoraj?
-
[INNE] chce kupić nowy komputer stacjonarny do 3 tyś. zł ale jaki???
Mowa o 3x1GB - dwie kostki wkładasz do duala a trzecią do slotu, który nie służy do niego - i masz asymetric
-
Wygrywasz w totka i co?...
RS4 B7, S8 + obecne auto zrobić na zabójcę, dom - reszta na konto :>
-
[INNE] chce kupić nowy komputer stacjonarny do 3 tyś. zł ale jaki???
Będą działały Będzie dual asymetric mode 2x1 GB będzie w dualu a trzecia samopas.
-
[INNE] chce kupić nowy komputer stacjonarny do 3 tyś. zł ale jaki???
Ja pisałem wyżej i podałem model Tak, Gainwarda kupił Palit - i co ciekawe, Gainward sprzedaje karty Palita tylko pod swoją nazwą - i oczywiście odpowiednio drożej za markę. A różnice w budowie - żadne, miałem Gainwarda 7900GS - jedynym elementem innym od Palita 7900GS był kawałek siatki na chłodeniu - cała reszta była identyczna. PCB karty takie samo - działały biosy od Palita i v-mody na pamięci.
-
[INNE] chce kupić nowy komputer stacjonarny do 3 tyś. zł ale jaki???
Masz dwa procesory - Intel Core 2 Duo E8400 o taktowaniu 3.0GHz i dwóch rdzeniach oraz Intel Core 2 Quad Q6600 o taktowaniu 2.4GHz i czterech rdzeniach. Ten pierwszy w grach będzie szybszy, bo jest wyżej taktowany - gry i tak póki co nie wykorzystują czterech rdzeni. No i na forach, jeśli ktoś składa kompa do gier to daje procka pokroju w/w E8400 czy słabszego E8200, bo będzie trochę szybszy (jeśli chodzi o gry). To odnośnie zdania "ps. a czy to prawda że do gier NIE POWINNO się stosować 4 rdzeniowego? że podobno 2 rdzeniowe sa lepsze...?" - bo to nieprawda
-
[INNE] chce kupić nowy komputer stacjonarny do 3 tyś. zł ale jaki???
Tutaj jest kwestia taktowania a nie ilości rdzeni. Zazwyczaj dwujajowce są wyżej taktowane (najpopularniejsze E8400 - 3.0GHz) od czterordzeniowych (najpopularniejszy Q6600 - 2.4GHz)
-
[INNE] chce kupić nowy komputer stacjonarny do 3 tyś. zł ale jaki???
Jaki asrock do kompa za 3k... Q6600 + Asus P5K Pro/Gigabyte DS4/DFI BLOOD IRON P35-T2RL + 2x2GB (coś z 800MHz - jak nie będziesz kręcić do dowolny producent) + GeForce 8800GT 512MB (tutaj też producent dowolny - omijaj Gainwarda, kiepski serwis) + BeQuiet Straight Power 450W lub Dark Power Pro - droższy, ale ma odpinane kable. Dysk - SAMSUNG 250GB/16MB, monitora nie podam bo tak średnio mogę Ci coś z nich polecić.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Niunia idzie do żyda
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
Na Węgrzech jest przepis - jazda na światłach mijania cały dzień przez cały rok tak, ale poza terenem zabudowanym. Skoro tam pomyśleli to może i u nas tak zrobią.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A takie pytanko mam - znalazłby się odważny na wymianę na miejscu żaróweczki podświetlenia blatu? Jakieś szkło czy coś w nagrodę Nie ściągałem licznika i nie bardzo chciałbym popsuć.
-
Odkrywamy nieznane piwa
Ja polecam czeską Holbę - są 3, zielona (4%), srebrna (4.5%) i złota (5%). Wszystkie dobre, ale pierwszy mój kontakt z zieloną był ... aj, szkoda że to piwo jest do dostania tylko przy granicy z Czechami - i co dziwne nad morzem.
-
Spotkania na drodze
Chyba nie ja, mam ramki AKP.
-
[B5 AEB] Szyba sama się otwiera
Właśnie dziwnie, bo domyka się jakby bez oporu. Ale sprawdzę dzisiaj, dzięki za odpowiedź.
-
[B5 AEB] Szyba sama się otwiera
Mam taki nietypowy problem. Elektryczna szyba od kierowcy sama się otwiera. Wygląda to tak - przy zamykaniu samochodu pilotem (mam domykanie szyb z pilota), szyba się zamyka normalnie. Ale jeśli zamykam przełącznikiem na drzwiach, to szyba się zamyka i po sekundzie otwiera o jakieś 10 cm. Ma ktoś jakiś pomysł? Wcześniej się tak nie robiło.
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę z zielonej B5 WA xxxxx, jadącego przy rondzie ONZ (jechałem ciemnozieloną B5 z ciemną lampą z tyłu).
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Jedziesz
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
Austrię na miętko 2:0.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Żaden z tych, marka na G (coś w stylu Tigera - gotowe auta i do własnej produkcji). I jeszcze podpowiedź - ma sinik Rovera V8 3.9l / 203PS.
-
Dachowanie Volvo przy 100 km/h
Sprytna bestia, nie strzeliła z poduchy.