Treść opublikowana przez terrorbps
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
i jeszcze takie tam dwie foty, teraz zbieram sianko na fotele i na lakierosa:) a i na grill RS ale ten czarny bo na oryginal mnie nie stać:/
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
225/40/18, myslalem zeby dac 205 opony to by troche naciagniete byly
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no to grubo będzie:) ,tak w Niemodlinie mamy dobrą grupe:)tylko wszyscy VW a ja tylko AUDI:), ---------- Post added at 16:48 ---------- Previous post was at 16:36 ---------- a i takie tam foto, ,
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ładny avancior:) i te mercedesy,w pytke ale ja bym je pomalował na jasny kolor,jakić taki kość słoniowa,albo coś:)ale jest git,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no to pany musimy sie tam spotkac i jakie piwko wypic,co Wy na to? ---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 12:22 ---------- my mamy duza grupe VAG TEAMerow,w miescie jest nas kolo 12 osob,i jeszcze cala grupa opolskiVAG.pl,bedzie sporo autek:)
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no to sie widzimy;),ja lece w piatek bo mamy tam domek tylko w sobote wracam bo do roboty musze isc:/ (do BRW w Lewinie),i po robocie wracam juz do niedzieli,bedzie biba:)
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
jest gruuubo,kozacki avancior,i tak z grubej rury poleciałeś,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
troche ostatnio pogoda dopisała to pogrzebałem w avancie, zmieniłem zawias,Master Sport bo nie ma kwitu na lepszy ale narazie śmiga następnie zainstalowałem moje 18ki ,wczoraj pojechałem zrobić zbieżność, a dzisiaj progi pomalowałem bo były strasznie obszarpane i porysowane, , i chyba zapowiada się wizyta u lakiernika,jest pare mankamentów które postaram się ogarnąć do maja,żeby avancik był gotowy na VAG NYSA;)
-
Wędkarstwo
ja jeszcze nie opłaciłem karty,ale jak opłace to w maju na nocki śmigam:)
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
a no chyba ze tak,
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
witam,witam A3 była fajna ale widze że na A4 się przeskoczyło:)fajna sztuka,powodzenia w modach, będziesz na nysie?
-
Wymiana wahaczy dolnych
Którą śrubę? Bo rozumiem, że chodzi Ci o przedni, dolny wahacz? dolny wahacz (banan) miałem z nim problem a dokładnie z wsadzeniem śruby ale już się uporałem:) odkręciłem śrube 18 i dwie 13,podważyłem brechą i wlazła
-
[ALL B6] Czemu zapalaja sie ESP i ABS ?
Dzieki za odpowiedzi
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
obniżona jest już od września:) ale dzięki
-
Wędkarstwo
no to lepiej nie opłacać,zawsze sinko na mody:)a w razie wu,...szybkie nogi:)mnie tylko raz kontrolowali i to jeszcze na jeziorze nyskim i to w nocy! ile dostałes?czy miałes opłacona karte? mnie kontrolowali kilka x miałem opłaconą
-
Wymiana wahaczy dolnych
czy jak odkrece srube od sanek 18 i te dwie 13 to wsadze srube od wahacza?
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
ale czy tylnia kanapa pasuje?
-
Wędkarstwo
no to lepiej nie opłacać,zawsze sinko na mody:)a w razie wu,...szybkie nogi:)mnie tylko raz kontrolowali i to jeszcze na jeziorze nyskim i to w nocy!
-
Wędkarstwo
a ile razy w roku na ryby chodzisz?
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
a czy tylnia kanapa też będzie pasowała?np, z polifta?bo fotele wejdą ale kanapa też by się zdała zeby komplecik był,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
z Lewina na Niemodlin droga nie jest ciekawa:)a najbardziej odcinek Magnuszowice-Niemodlin,masakra,koleszka ostatnio tam passatem z drogi wylecial i dachowal, dzieki za pomoc z emotami
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
mam pompowane lędźwie:) ale po przebiebu 250k już są troche wygniecione:)hehe (jak się teraz wstawia emoty?) teraz na Niemodlinie będę wypatrywał niebieskiej A4:) ---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:57 ---------- ale czy z II lifta pasują siedzenia?coś czytałem że chyba kanapa nie pasuje?
-
[ALL B6] Czemu zapalaja sie ESP i ABS ?
witam,pany u mojego ojca jest coś takiego że po przejechaniu jakiegoś odcinka zapala sie ABS , ESP i po chwili zaczyna mrygać kontrolka na kompie od hamulcow,a najdziwniejsze jest to że jak się to pozaświeca to przy 100km/h autem szarpie,auto to Audi A4 B5 1.9tdi chyba AJM rok 2000,był u mechaniora i on mówi że to elektryczna listwa wtrysków czy jakoś tak,ojciec wymienił dzisiaj tą listwe i nic,dalej to samo,a mnie ciekawi to że jeśli to listwa wtrysków to czemu ABS i ESP sie zaświecają i potem autem szarpie,potrzeba magika
-
Wędkarstwo
witam wędkarzy,ja też wędkuje ale w tamtym sezonie przestawiłem się na typowe karpiarstwo,wcześniej łapałem spławikowo i na koszyk,troche spinningu,ale teraz tylko karp i amur,czasami jeszcze pojade do nysy na jezioro na ładnego leszcza,a co do karty to właśnie musze opłacić ale w tamtym roku opłata 180zł,pozdrawiam
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
kozak jest,przód mega sie prezentuje,dekory też fajne w pomarańczy,jeszcze gleba i gitezzzzz, fajna fórka