Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i malina:hi:arek wrócił do miasta wartego poznania:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan Nosb ma całe body za 10k:whistling: jakieś szczegóły, ogłoszenie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:witam
-
Przeróbka angielskiej lampy w audi a4 b5 1999 r po lifcie
w odbłyśniku soczewki gniazdo na żarówkę h7były montowane różnie,wycięciem do góry lub dołu, bo niema to znaczenia przy h7. przyczyny słabo świecącej lampy szukał bym w wypalonym odbłyśniku soczewki.
-
Jak usunąć beton z grubej rury ?
jest. sprzedać je jako walce:decayed:
-
Zamiana reflektora z anglika na europe
do góry anglia do dołu europa
-
Zamiana reflektora z anglika na europe
lampy b6 na projektorze? zdarza się ze przesłona ma dźwigienkę wtedy wystarczy ją przestawić i są lampy europejskie. jak jej brak, to trzeba wyciągnąć odbłyśnik soczewki, i obrócić przesłonę, poskładać i są lampy europejskie.
-
Przygasające ksenony
jest możliwe. bo w d1s zapłonnik jest w palniku. i jak jest kiepski palnik przetwornica dostaje.
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
mylisz sie. średnica jest taka sama.jedynie hella h3 ma większa ogniskową.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od środy zapowiada się ze będę miał w końcu popołudnie wolne. pamiętam o Twoich ledach działamy?
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Klejo sie
-
jakie żarówki stosujecie w przednich lampach
problem w obu przypadkach, wypalone, źle zregenerowanych odbłyśniki.
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
kris dla jasności to nie są projektory z a6c7, tylko z bmw. mały detal je odróżnia (wycięcie pod palnik) ale świecą równie dobrze:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cos Ty za angry birds'a na kask naciągnął?
-
1/2 FIS na duzy Fis
tak trzeba ogarnąć elektrycznie. sama przekładka zagarów nic nie da, bo nawet nie odpalisz auta.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
sprawa wygląda tak ze jak zapłacisz to jedziesz.
-
Przygasające ksenony
wygląda na palniki, ale zdarzało się ze przetwornice powodowały coś podobnego. obstawiam 70/30 dobrze by było jak byś zmienił żarniki na pewne. made in germany to nie wszystko:wink:
-
Przygasające ksenony
witam żarniki w obu lampach przygasają jednocześnie? jakie "nowe" zarniki masz zamontowane?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a będziesz już bex'em?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no przegięcie. Bartek dużo grzebie w garażu, ale takich ale styranych dłoni to na pewno niema.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sama wymiana odbyśników w xenonach 120zł jak z czyszczeniem wnetrzy (rozklejanie) to +100zł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co wyszło z tą lampą ? Zdjąłem dekiel, dotknąłem wtyczkę palcem, złożyłem i... działa palce które leczą, wystarczy tylko dotyk .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co wyszło z tą lampą ?
-
Rezanie bixenonu
projektor obrócony o 180.( przesłona od góry)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
palnik tak. przetwornicę nie. ale zamiast kupować używkę valeo lepiej starą wysłać do regeneracji. koszt mniejszy i rok gwarancji. Raczej myślałem aby lewy reflektor podmienić cały - aby mógł jeździć. zastepcze lampy bede miał no problem.