Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. i malina:hi:arek wrócił do miasta wartego poznania:decayed:
  2. cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan Nosb ma całe body za 10k:whistling: jakieś szczegóły, ogłoszenie?
  3. :hi:witam
  4. w odbłyśniku soczewki gniazdo na żarówkę h7były montowane różnie,wycięciem do góry lub dołu, bo niema to znaczenia przy h7. przyczyny słabo świecącej lampy szukał bym w wypalonym odbłyśniku soczewki.
  5. jest. sprzedać je jako walce:decayed:
  6. do góry anglia do dołu europa
  7. lampy b6 na projektorze? zdarza się ze przesłona ma dźwigienkę wtedy wystarczy ją przestawić i są lampy europejskie. jak jej brak, to trzeba wyciągnąć odbłyśnik soczewki, i obrócić przesłonę, poskładać i są lampy europejskie.
  8. jest możliwe. bo w d1s zapłonnik jest w palniku. i jak jest kiepski palnik przetwornica dostaje.
  9. mylisz sie. średnica jest taka sama.jedynie hella h3 ma większa ogniskową.
  10. od środy zapowiada się ze będę miał w końcu popołudnie wolne. pamiętam o Twoich ledach działamy?
  11. problem w obu przypadkach, wypalone, źle zregenerowanych odbłyśniki.
  12. kris dla jasności to nie są projektory z a6c7, tylko z bmw. mały detal je odróżnia (wycięcie pod palnik) ale świecą równie dobrze:decayed:
  13. cos Ty za angry birds'a na kask naciągnął?
  14. tak trzeba ogarnąć elektrycznie. sama przekładka zagarów nic nie da, bo nawet nie odpalisz auta.
  15. sprawa wygląda tak ze jak zapłacisz to jedziesz.
  16. wygląda na palniki, ale zdarzało się ze przetwornice powodowały coś podobnego. obstawiam 70/30 dobrze by było jak byś zmienił żarniki na pewne. made in germany to nie wszystko:wink:
  17. witam żarniki w obu lampach przygasają jednocześnie? jakie "nowe" zarniki masz zamontowane?
  18. a będziesz już bex'em?
  19. nie no przegięcie. Bartek dużo grzebie w garażu, ale takich ale styranych dłoni to na pewno niema.
  20. sama wymiana odbyśników w xenonach 120zł jak z czyszczeniem wnetrzy (rozklejanie) to +100zł
  21. i co wyszło z tą lampą ? Zdjąłem dekiel, dotknąłem wtyczkę palcem, złożyłem i... działa palce które leczą, wystarczy tylko dotyk .
  22. i co wyszło z tą lampą ?
  23. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    projektor obrócony o 180.( przesłona od góry)
  24. palnik tak. przetwornicę nie. ale zamiast kupować używkę valeo lepiej starą wysłać do regeneracji. koszt mniejszy i rok gwarancji. Raczej myślałem aby lewy reflektor podmienić cały - aby mógł jeździć. zastepcze lampy bede miał no problem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.