Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. Uwazaj bo Grzesiek na to jest uczulony wiesz coś o tym:naughty:
  2. tak. trzeciego torxa masz za kierunkiem a przy chłodnicy jest mocowanie na wcisk.
  3. to od reki moge wstawić projektory b8 z adapterami bez rozklejania. a co do świecenia to popytaj na forum, moim zdaniem nawet zregerenowane ori b6 swieca kiepsko.( wina kształtu odbłyśnika)
  4. nie napisałeś jakie masz lampy. ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- Raczej sterownik autopoziomu (55). ale działa za każdym razem czy sporadycznie. kiedyś wspominałeś ,ze nie możesz połączyć się ze sterownikiem może to w nim leży problem.
  5. pamiętaj tylko ze ori bix na standardowym projektorze świeci kiepsko warto wstawić projektory b8. w ori bix b6 da sie to zrobić bez rozklejania lamp.
  6. jaguś tak na marginesie Gwerty:wink:
  7. tak. nie mają nawet wiązki w lampie do silniczka. w usa zabronione sa lampy które samoczynnie zmieniają strumień światła. dlatego tez nie samopoziomu, lampach skrętnych, dynamicznych czy ledach to już w ogóle nie wspominam. Grzesiu o co chodzi z tymi ledami?Gdzies cos ciekawego czytalem o tym ale nie pamietam było o tym trochę: Reflektory Audi zakazane w USA Nowe reflektory Audi zabronione w USA Ť AUTOKULT.pl
  8. Karol nie martw się w połowie lutego mają być jeszcze większe mrozy.
  9. kilka b7 3.0 tdi po chipie zdarza sie ze wpada s4b7dtm (Arki), s4b8 (yamaha450)
  10. Samopoziom nie zwalnia z prawidłowego ustawienia lamp. +1
  11. ta takiej ze jest tylko manualnie ustawiona lampa i świeci.
  12. żeby nie było ,że plastidip poschodził i nie pokazuję auta:decayed:
  13. tak. nie mają nawet wiązki w lampie do silniczka. w usa zabronione sa lampy które samoczynnie zmieniają strumień światła. dlatego tez nie samopoziomu, lampach skrętnych, dynamicznych czy ledach to już w ogóle nie wspominam.
  14. :hi:witam.
  15. to jak tak odżyło to może idziemy za ciosem i spot za dwa tygodnie. oczywiście organizację zostawiam Bart-s'owi. Hahaaha w dowód uznania gestem kozakiewicza się odpłacasz:wink:
  16. to jak tak odżyło to może idziemy za ciosem i spot za dwa tygodnie. oczywiście organizację zostawiam Bart-s'owi.
  17. co najmniej dwuznacznie zabrzmiało:naughty: ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- przynajmniej na zdjęciach zobaczę co się działo na spocie:decayed: lele kiedy demontujesz bidrl:)
  18. dzięki za spota. polecam się na przyszłość.
  19. ori amerykany pomalowane w czarny mat
  20. czyli są szanse , że będzie punktualnie:decayed:
  21. to nie szyderstwo, to życzenia zmiany auta na takie i z takimi felgami:decayed:
  22. myślimy nad tym ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:07 ---------- Mały up:naughty: Wpadł gwint na przód http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/j8pe.jpg I ori apteczka od Maxa http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/ffm9.jpg Teraz w poszukiwaniu kubełki jakieś materiałowe albo pół skóry arek widzę ze nawet kolor sprężyn dobierasz pod felgi:wink: Grzesiu felgi są w trakcie malowania ma sie rozumieć na malonowy kolor, inny kolor nie ma szans powiedzenia w tym projekcie.
  23. myślimy nad tym ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:07 ---------- Mały up:naughty: Wpadł gwint na przód http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/j8pe.jpg I ori apteczka od Maxa http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/ffm9.jpg Teraz w poszukiwaniu kubełki jakieś materiałowe albo pół skóry Arek widzę ze nawet kolor sprężyn dobierasz pod felgi:wink:
  24. już jedziesz:decayed: w sumie zeby od 4 być. tomek możesz szukać tanio rozbitków lamp b8, c7 a5 lift. itp. chętnie kupię, ja giełdy w taki mróz odpuszczam:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.