Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zmieniałem na lobro
-
Lampy lIift
kazde lampy valeo zespolone mają homologacje na kloszu na xenon. ( klosze są uniwersalne do zwykłych lamp i xenonów)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra kumam. to ci nie powiem. za przeguby chcieli 50zł szt. stwierdziłem ze sam zmieniam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łożyska w przodzie? chodzi ci o przegub?
-
Migający xenon - problem
wyjmij palniki i zobacz w jakim stanie sa w nich banki szklane. jak zaczynają się robić brązowo-pomaranczowe ,stawiam na palniki.
-
Lampy lIift
no tak bo swiatło wyładowcze typu xenon bixenon wymaga systemy smywania i samopoziomowania. ale wszystko tez zalezy od policjantów i diagnostów. jedni nie bedą sie czepiac inni tak. ale te systemy są wymagane
-
Roleta na tylna szybe
ori roleta jest z siatki. i można dostać bez problemu z połka pod głośniki. sam mam u siebie taką założoną. powiedz jakie fotki cie interesują to cyknę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam biznes sie kreci?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miałem Goodyear Eagle F1 Gsd3 fajne opony nawet na mokrym ale mega szybko sie scierają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cisnołeś bart-s'a na lusterko przed wylotem. nie zdarzyliśmy moda opić i poszło w piz*u:decayed: pamiętaj robisz jakiego jakiego moda stawiasz flachę. tak samo z turbo itp.
-
Lampy lIift
do xenonów tez wymagane są spryskiwacze i samopoziom. bixenon polega na tym ze w projektorze jest ruchoma przesłona która opada jak właczasz swiatła drogowe i projektor swieci duzo dalej niż mijania. mozna w skrócie powiedzieć ze bixenon/bihalogen zapewnia swiatła mijania i drogowe w jednej soczewce.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko. szkło sie fajnie poleruje i nie trzeba utwardzać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro zobaczę jak to u mnie wygląda ... Gwerty, ogarniesz szklane lampy z Paska ? a dokładnie te https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/1010962_562845727087362_1803843804_n.jpg co dokładnie z nimi polerka? no problem najlepiej tel. i działamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem. gdzie sie podziewałeś jak Ciebie nie było.
-
Lampy lIift
xenon nic nie da jak odbłysniki soczewek wypalone. ok malowanie wnętrzy lamp to operacja inwazyjna i na stałe. a folią mozesz przyciemnic delikatnie cały klosz. wszystko zależy kto czego oczekuje. jaki problem folię zerwac i nałożyć nowa. nic nie jest wieczne. dlasti dip na lampach z przodu napewno nie wytrzyma roku. mam go na całym aucie. i co jakis czas musze robić poprawki na masce i zderzaku.
-
Roleta na tylna szybe
jak chcesz zeby wygladało ok. to są ori pólki z roletami. sam mam u siebie taką i jestem zadowolony. sporo wytłumia padające promienie słoneczne. a jak coś to mozna opuścić . coś takiego: AUDI A4 B5 SEDAN PÓŁKATYLNA Z ROLETĄ,STOPEM JASNA (3370292949) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Lampy lIift
folia tylko i wyłacznie.
-
Kierunek w Bixenonie
poza aso pewnie tez da rade. jak coś to ma tego sporo mogę podesłac.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Ooo to to to to. byle było gdzie auto postawić i namiot rozbić Przeca hotel jest no właśni etylko kto doturla sie do hotelu:decayed:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Ooo to to to to. byle było gdzie auto postawić i namiot rozbić
-
Migający xenon - problem
pakie masz tak palniki i przetwornice startety w palnikach wystepują w zarnikach d1s, d3s. w d2s , d4s startery wbudowane są w przetwornicach.
-
Kierunek w Bixenonie
ph24wy ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- dokładnie taka: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Philips_PH24WY.jpg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w kc jest stoisko firmowe browaru z czarnkowa a czasem w realu tez jest na miodzie akacjowym
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
czemu nie wiedziałem ze sprzedajesz szukam właśnie pewnego avanta polifta
-
Lampy lIift
opalarka. ttlko zeby nie przyszło ci do głowy grzac ori lampy valeo w piekarniku. a co się stanie jak wrzucę ją do piekarnika? poltopią ci sie plastiki a klej i tak nie puści. ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- plastidip nie nadaje sie do lamp przednich. bo jak sprysniesz nim lampy to klosz zrobi sie o strukturze skórki pomarańczy i bedzie rozpraszał wiązkę pozatym warstwa bedzie matowa do tylnych nadaje sie znakomicie.