Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario. pojawie sie u ciebie na początku przyszłego tygodnia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie kupuj tego to jest badziew czesto padają ząbki i jest brak regulacji. poszukaj lepiej ori uzywanego niż na taki nowy wydawać kase.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polecam sie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki za spota. Bart-s do zobaczenia. poł roku szybko zleci
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dobra to mozemy wpasc do plazy w sumie mi to bez roznicy czy ksc czy plaza. postaramy sie z wojtkiem być około 18 w plazie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to gdzie bedzie spot o ile bedzie? plaza czy kc?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja i tak mam lampy do zamontowania dla wojtka wiec jak nie bedzie spota w plazie to pewnie bedziemy montować je w kc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tez wpadne tylko dajcie znac czy spot alkoholowy bo nie wiem brac auto czy tramwaj:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzęki felgom napewno bym jej nie pomylił na parkingu. bo widoczne z daleka:naughty: i kolor mi się mega podoba
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
tomek będzie dobrze.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
jak tam rezanie fisa?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mialem dzis wyjechac a4 ale przy takiej pogodzie została w garazu. i na zakupy pojechalismy białą strzałą połnocy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie uzywaj nic na bazie sylikonu. jak już to kleje poliuretanowe. do tego ewentualnie aktywator i primer. ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- nie uzywaj nic na bazie sylikonu. jak już to kleje poliuretanowe. do tego ewentualnie aktywator i primer. tez bym sie pisał na jutro. dajcie tylko znac dokładnie gdzie i o której.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam panowie. to była ciężka noc..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. spolerowałem te halogeny ale najebałem sie mega bo były mocno spiaskowane mam fotki. przed i po. ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- jeden zrobiony drugi nie. chyba widać który który
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od jutra wieczor przez cały weekend.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Heeh nie zdążymy - dziś, jutro i w piątek mam masakryczne obłożenie aby wszystkie projekty skończyć przed wyjazdem. W piątek spadam nad morze na 3 dni i w poniedziałek o 6:05 wylot z Ławicy... specjalnie wziął z nas z zaskoczenia , żeby na spotkaniu się nie rozkleił pare dobrych lat temu byłem w norwegi w okolicy miasta karasjok to jest już przy samym kole podbiegunowym. Bartku wracaj do nas cały i zdrowy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na dnach bede zamawiał ledy roznego rodzaju od tego kolesia z allegro: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wiec jak ktos by czegos potrzebował to moge zrobic w jednej paczce.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki za super wypranie wnetrza.
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
nie wiem jakie masz radio. ale u meei w johny 3 jest super na asc praktycznei nic nei szumi i nie zakłuca.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
auto z zewnatrz mozesz odposcic. zalezało mi na wnetrzu. i tej skórzanej kanapie co podrzuciłem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i po pracy:) vario jak tam prace nad białą strzałą północy:)
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
jak nie masz szyperdachu to nie lepiej było tu wsadzic głosnik od cb?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
michał oczywiscie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi:marcin lampy mam rozklejone podrzuce klosze.