Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
nic nie trzeba ciągnąc. wszystko mam wzięte z wnętrza auta z pod kierownicy. większość z ori kostki od regulacji. jedynie +12 V do sterowania z świateł mijania z puszki bezpieczników.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
tak mam zrobione. ze mam wsadzoną obudowe pod kierą z przedlifta, układ schowany ze nie widac.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
kopcenie. po butowaniu na autostradzie myślę ze nie jest źle. ale teraz jedziemy w góry w dwa auta to będziemy jeszcze bardziej zwracać uwagę. co do spalania to spalanie jakoś mocno sie nie zmieniło zobaczymy jak będzie z czasem, bo naradzie nalatałem z 500km[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 13:51_________________________________________________filmik z imitacji samopoziomowania: trochę słabej jakości ale widać świstała idą w dół i wracają do góry. w moim prototypie jest możliwość odwrócenia czyli najpierw w górę i wracają w dół. można tez regulować wysokość skoku.
-
Rezanie bixenonu
dziś jak sie z ciemni to zrobię filmik jak to działa. tylko od razu mowie mój układ był robiony na szybko i w większości z tego co miałem w domu. ale od paru dni dział bez zarzutu[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 16:09_________________________________________________filmik : trochę słabej jakości ale widać świstała idą w dół i wracają do góry. w moim prototypie jest możliwość odwrócenia czyli najpierw w górę i wracają w dół. można tez regulować wysokość skoku.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
wykresik: co prawda słabej jakości bo skanowany ale ostatecznie zostało 169KM przy 4113 rpm i 378 Nm przy 2495 rpm
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
ja właśnie nic. tak z Niemiec przyjechało.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
a tym czasem wykres z hamowni wyniki zaskoczył przed programem wyszło 130KM zamiast 115KM i wielkie zdziwko a po programie.... brak słów
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to ciesze sie , ze mogłem zaprezentować nowy smak. jak cos to w suwałkach tez idzie kupić, lub od czasu do czasu z dostawą prosto z poznania do zdobycia.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
filip powiem tak : :oklaski: :oklaski: :oklaski: a powiedz jak piwko?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no żartowałem .. Panie kolorowy czarny to też kolor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro wrzuce wykresy. mam narazie na papierze, ale nie chce mi sie skanowac. czekam na maila od rogala z wykresem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
powiem tak jedynka na suchym rwie na 2 tez piszczy po deszczu to boje sie myślec. teraz zbieram pln na wieksze koła i szersze oponki
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dzwoniłem do kolesia bedzie szukał po wekendzie majowym. rozgladac sie ma dla Ciebie za zwykłym bixenonem bez ledów do a6 c6
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzis był katowany na autostradzie i zle nie jest.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cholera właśnie nic co prawda przed softem wywaliło 132KM co nas zdziwiło bo seryjnie miało być około 115KM
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dzięki. dzis wróciłem od rogala. udało sie wypluć blisko 170KM
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszystkich :hi: ma padac już od kilku dni
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam jestem po wizycie u rogala.. szczena mi opadła blisko 170km wyszło dało by sie 180 ale moment był nieciekawy. potem wrzucę wykres.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
moja imitacja samopoziomowania już siedzi w aucie. robi ruch jak w oryginale góra-dół. muszę jeszcze tylko to ogarnąć, żeby to wyglądało i pokaże ludziom
-
[ALL] Malowanie wnetrza reflektorow na biało?
mam jedna lampe zespolona pomalowana w biały mat: tak wyglada:
-
Rezanie bixenonu
wieksza fotka poszła
-
Rezanie bixenonu
schemat na szybko: to jest mój sposób ale na pewno to samo da sie zrealizować na kilka sposobów.
-
Rezanie bixenonu
narazie ukłąd siedzi prowizorycznie w aucie, potestuje go zlutuje wszystko porządnie porobię foty i wrzucę na forum koszt około 30zł za wszystkie graty jak narazie