Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. nic nie trzeba ciągnąc. wszystko mam wzięte z wnętrza auta z pod kierownicy. większość z ori kostki od regulacji. jedynie +12 V do sterowania z świateł mijania z puszki bezpieczników.
  2. tak mam zrobione. ze mam wsadzoną obudowe pod kierą z przedlifta, układ schowany ze nie widac.
  3. kopcenie. po butowaniu na autostradzie myślę ze nie jest źle. ale teraz jedziemy w góry w dwa auta to będziemy jeszcze bardziej zwracać uwagę. co do spalania to spalanie jakoś mocno sie nie zmieniło zobaczymy jak będzie z czasem, bo naradzie nalatałem z 500km[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 13:51_________________________________________________filmik z imitacji samopoziomowania: trochę słabej jakości ale widać świstała idą w dół i wracają do góry. w moim prototypie jest możliwość odwrócenia czyli najpierw w górę i wracają w dół. można tez regulować wysokość skoku.
  4. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    dziś jak sie z ciemni to zrobię filmik jak to działa. tylko od razu mowie mój układ był robiony na szybko i w większości z tego co miałem w domu. ale od paru dni dział bez zarzutu[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 16:09_________________________________________________filmik : trochę słabej jakości ale widać świstała idą w dół i wracają do góry. w moim prototypie jest możliwość odwrócenia czyli najpierw w górę i wracają w dół. można tez regulować wysokość skoku.
  5. wykresik: co prawda słabej jakości bo skanowany ale ostatecznie zostało 169KM przy 4113 rpm i 378 Nm przy 2495 rpm
  6. witamy na forum
  7. witamy w szeregach
  8. ja właśnie nic. tak z Niemiec przyjechało.
  9. a tym czasem wykres z hamowni wyniki zaskoczył przed programem wyszło 130KM zamiast 115KM i wielkie zdziwko a po programie.... brak słów
  10. to ciesze sie , ze mogłem zaprezentować nowy smak. jak cos to w suwałkach tez idzie kupić, lub od czasu do czasu z dostawą prosto z poznania do zdobycia.
  11. filip powiem tak : :oklaski: :oklaski: :oklaski: a powiedz jak piwko?
  12. nie no żartowałem .. Panie kolorowy czarny to też kolor
  13. jutro wrzuce wykresy. mam narazie na papierze, ale nie chce mi sie skanowac. czekam na maila od rogala z wykresem.
  14. powiem tak jedynka na suchym rwie na 2 tez piszczy po deszczu to boje sie myślec. teraz zbieram pln na wieksze koła i szersze oponki
  15. dzwoniłem do kolesia bedzie szukał po wekendzie majowym. rozgladac sie ma dla Ciebie za zwykłym bixenonem bez ledów do a6 c6
  16. dzis był katowany na autostradzie i zle nie jest.
  17. cholera właśnie nic co prawda przed softem wywaliło 132KM co nas zdziwiło bo seryjnie miało być około 115KM
  18. a dzięki. dzis wróciłem od rogala. udało sie wypluć blisko 170KM
  19. witam wszystkich :hi: ma padac już od kilku dni
  20. witam jestem po wizycie u rogala.. szczena mi opadła blisko 170km wyszło dało by sie 180 ale moment był nieciekawy. potem wrzucę wykres.
  21. moja imitacja samopoziomowania już siedzi w aucie. robi ruch jak w oryginale góra-dół. muszę jeszcze tylko to ogarnąć, żeby to wyglądało i pokaże ludziom
  22. mam jedna lampe zespolona pomalowana w biały mat: tak wyglada:
  23. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    wieksza fotka poszła
  24. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    schemat na szybko: to jest mój sposób ale na pewno to samo da sie zrealizować na kilka sposobów.
  25. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    narazie ukłąd siedzi prowizorycznie w aucie, potestuje go zlutuje wszystko porządnie porobię foty i wrzucę na forum koszt około 30zł za wszystkie graty jak narazie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.