Treść opublikowana przez puzzel1
-
[ALL B5] Grill RS4
I co, nabyłeś ten grill?
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
To tak już jest oryginalnie, że te lampki nad nogami nie przygasają tak jak lampka podsufitkowa, tylko od razu gasną Ja sobie kupiłem do nich takie diody: http://moto.allegro.pl/zarowka-led-w5w-w16w-13-led-flux-ma-kopytko-i2047698552.html zaj**%$ście świecą co prawda trzeba było przytjuningować troszkę same lampki, żeby ledy się zmieściły, ale to minuty roboty.
-
[B5 AFN] Wyciągać aku z auta na kilka dni?
Pepik25, nawet sie nie zastanawiaj tylko kupuj nową baterię. Mója varta 80ah 650A z 2005roku padła tej zimy i kupiłem Boscha 80ah 740A - teraz przy mrozach -25 jedno grzanie świec i silnik pali od strzała. Wydatek 350zł i spokój na lata.
-
[B5 AFN] NOTLAUF przy 3200/min - Logi do oceny, błagam o POMOC!
zgaś silnik, skasuj bład, zapal i rób kolejnego loga
-
[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie
Zle sie wyrazilem, chodzilo mi o dobór przedziału obrotów, od którego turbo ma najlepiej ciągnąć, nie dostając przy tym po tylku Napisałem już, że każdy robi za tyle, za ile mu się podoba. I zapewniam Cie ze nie bylo to robione w stodole Nie odezwałbym się w tym temacie, gdyby nie fakt, że 50% właścicieli 1z z forum a80 ma chipa od Mariusza, zachwalając go w niebiosa. z mojej strony tyle w tym temacie, pogadać mozna na pw, a nie spamować tu bez sensu
-
[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie
Czlowieku weź lepiej zamilcz, bo gówno wiesz i wielce kozaczysz... Każdy robi jak mu wygodniej - ja nie pojechałem osobiście wgrać, bo akurat miałem przednią szybę wyciętą. Ale inny kolega swoją b6 AVF pojechal, sam sobie wybierał mapę, kilka minut i chips wgrany. A teraz każdy jest w szoku że po samym sofcie AVF tak może zapier**alać... Więc jeszcze raz Ci napiszę - jedź, przekonaj się, a dopiero po tym błyszcz na forum Parczew to nie koniec świata, tylko 60km od Lublina.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
ta, u mnie sklepowe po 60 lat+, nie wiedzą co to laptop tzn chodzi Ci zeby z turbiną w takim stanie nie szaleć teraz za bardzo?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Witaj Michal... Domyslam sie ze jestes bardzo fajnym mlodym czlowiekiem... Ale prosze, badz troszke bardziej powazny i odpowiedzialny. Wszedzie jest walkowane, ze jak logi dynamiczne to w dwie osoby...!!! Nie chcielibysmy za szybko stracic forumowicza i kolege... Poza tym nie mam nic do Ciebie... Pozdrawiam ps. I dlatego nie masz 100% pedalu gazu od 1500 do 4000. I nie staraj sie nam udowodnic ze sie da... No niestety sam musiałem robić bo wszyscy znajomi byli w pracy, kiedy ja dzis mialem urlop i chwilke czasu. Ale na takim odcinku, gdzie ruch jest zerowy, więc spokojnie, az tak glupi nie jestem Jarek, nigdzie nie pisalem ze mam komplet logów i chce wszystko wiedzieć. Patryk mi doradził zebym zrobil grupe 003, 010 i 011, to tak zrobilem i poprosilem o analizę - tyle. Napisalem przeciez, ze jak cos to jeszcze raz zrobię. I juz nie sam
-
[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie
Wiesz, jak kto woli, ja nie widze sensu wykładania 600-700pln, skoro mogę wyłożyć 300pln i jestem w pelni usytasy. Za 100zl to sobie można na allegro kupić i i kopcić po mieście Chcesz, dam Ci namiary, przekonasz sie i wtedy się wypowiadaj Zresztą, goldik z postu wyżej również siedzi na forum a80, zna Mariusza i może się na temat jego softów wypowiedzieć :> Jakby tego było mało, to połowa zetorów z forum a80 jeździ na jego softach, wystarczy wejśc i poczytać. Tyle ode mnie.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
zgadza sie, program jest wgrany. Tylko turbo? zadne egr-y, przeplywki, zawory n75?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Panowie proszę o analizę logów mojego afn-a. Statycznych nie robiłem, tylko dynamiczne. Robiłem je pierwszy raz i w dodatku sam, dlatego troszkę za szybko stop mi się naciskało i nawet do 4000rpm nie dociągnąłem, dlatego jak cos moge jeszcze raz zrobić. Silnik lapie tryb awaryjny przy predkosci 100-120km/h, wyskakuje tylko jeden błąd 00575 - ten o ciśnieniu w kolektorze dolotowym. Log (0 - 010) Log (1 - 011) Log (2 - 003) Oczywiscie jak na złość, podczas robienia logów nie wpadł ani razu w tryb awaryjny. Czym moze byc spowodowane tak wysokie cisinenie w kolektorze? z gory dzieki za odpowiedzi
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów/ nowe logi
spoko
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów/ nowe logi
aha okej [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 12:29_________________________________________________Zeby nie zakladac specjalnie nowego tematu, wkleje logi tutaj (pierwszy raz robilem, troche za szybko stop naciskalem, jesli trzeba bedzie poprawke to sie zrobi): Log (0 - 010) Log (1 - 011) Log (2 - 003) Oczywiscie jak na złość, podczas robienia logów nie wpadł ani razu w tryb awaryjny. Czym moze byc spowodowane tak wysokie cisinenie w kolektorze? z gory dzieki za odpowiedzi
-
[ALL B5] Zmiana kierownicy.
faktycznie, mi tez sie teraz jakas brzydsza wydaje..
-
[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie
ja robilem za 250zl + wysylka, gwarancja rozruchowa od pewniaka, kolegi z forum a80, 100% satysfakcji i zadowolenia ale niestety przestal sie tym zajmować od jakiegoś czasu, ale myślę że za dooobrą flachę dałoby radę go przekonać
-
[B5 AFN] Kolizja- prośba o pomoc !!!
nie wiem jak w tym przypadku, ale kolege, co ma passata b4, ostatnio typiara stuknęła lekko przy cofaniu - porysowala mu tablice i halogen zbila, nic poza tym. A dostal 2150zł odszkodowania!! pol wartości auta :shocked: a rzeczoznawca wycenił szkode początkowo na 500zł... więc Tobie też nie powinni żałować
-
[ALL B5] Zmiana kierownicy.
no, przynajmniej jednemu sie podoba inni mowią: po co zmieniales, tamta ladniejsza byla... nie ogarniam, dla mnie ta z TT-tki jest 1000 razy ladniejsza
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów/ nowe logi
podepne sie do tematu, mam identyczny problem, wyskakuje mi również ten bład 00575 z ciśnieniem w kolektorze, z tym że mi silnik łapie notlaufa w przedziale 100km/h-120km/h. W takim razie jak mam zrobic dynamiczne logi na trójce do 4500rpm, skoro on mi wpada w tryb awaryjny już średnio przy 110km/h?
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
ciul tam, lakiernik sie bedzie martwil :>
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
tak tylko czy on teraz da się odkleić
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
tak, tylko Ty go sam dokladales, racja :?: bo moj wyglada jakby byl przygotowywany do malowania, ale lakiernik nie zdąrzył się go czepić
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
wlasnie dziwne ze tylko z 1 strony
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
panowie a ja mam takie pytanie, bo moj daszek jest matowy, a z pod spodu ma normalny lakier: czym to moze byc spowodowane? jak kupilem b5 to juz taki byl..
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
do każdego modelu bez fisa da się go wstawic od dawna się do tego zabieram, ale boję się zabawy z immo..
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Nie masz się nad czym zastanawiać - valeo przedlifty chowają się przy poliftach pod każdym względem - jakość, wygląd i świecenie. Kolega, który ma 80 b4, mówi że jego helle chowają się przy moich valeo, szczegolnie jak długie załączę - i tak prawda