Treść opublikowana przez pawel1380
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Parenascie godzin to bedziesz trzezwiał
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
A Brysio? :decayed:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a4 b9
-
Zarysowany zderzak ;/ Pomocy!!! jak sie uporać z tym zadrapaniem na lakierze???
No jesli wypychane to tak.
-
Zarysowany zderzak ;/ Pomocy!!! jak sie uporać z tym zadrapaniem na lakierze???
Kolego Tempo to sobie daruj. To pasta z czasów Poloneza i Fiata 125 :grin: Myślę że można to spolerować że praktycznie sladu nie będzie i bez lakiernika się obejdzie(tak wnioskuję ze zdjęć jak będzie na 100% nie wiem.) Wgniotę spróbuj w jakimś zakładzie smart repair.Ważna sprawa jeśli błotnik był już malowany to raczej ci tego nie wyciągną będą się bali że lakier zerwą.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ładuj 20 w koncu bedzie jako tako
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ze stwierdzeniem inwestycyjny raczej bym polemizował jestem pełny uznania, dla każdego który modzi cokolwiek! To niech potem nie narzeka ze 150tys zł na auto to duzo bo myślę że w tego wraz z zakupem stówke wsadził jak nic nie da sie ukryć ---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- A dalej nie jedzie i nie ma quattro
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ze stwierdzeniem inwestycyjny raczej bym polemizował jestem pełny uznania, dla każdego który modzi cokolwiek! To niech potem nie narzeka ze 150tys zł na auto to duzo bo myślę że w tego wraz z zakupem stówke wsadził jak nic
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Do d*py bo wzór kozak
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
siemian ile Ty kasy wsadziłeś w to auto? liczyłeś kiedyś? Rozumiem że pewne rzeczy sprzedajesz dalej ale jaki wychodzi ogólny rachunek inwestycyjny
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie wiem mam mieszane uczucia.Musiałbym na zywo zobaczyć . Ze zdjec wolę chyba poprzednie... Ale ja po prostu nie przepadam za ciemnymi felgami a juz w szczególnosci przy ciemnym samochodzie i to moze byc tego wina...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dokładnie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
daj jakiekolwiek teraz :naughty: czekalem na srode jak mozesz
-
Audi S4 VTG
:polew:
-
RS4 B5 By Kosiniak.
ale dressing do opon to był kiepski..
-
Mały zastrzyk mocy w 2.0 TFSI Tip Quattro by Dynosoft
Tak do 260KM były wykresy na stockowych gratach na forum ale w B8 już bywało prawie 300KM:kox: Następny będzie 2.0TFSI:kox: W B8 300KM na seryjnych gratach?Pokaż gdzie..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomasz Głowacki autoSpa https://www.facebook.com/pages/Głowacki-autoSPA/10150123426355257
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no to trochę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków lub/i ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków a na koniec ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków śmierdzi zgniłymi jajcami i jest "efekt krwawienia felg" ale na końcu jest Nowszy juz tak jajcami nie wali. Poza tym to nie do kleju... Do kleju polecam srodki tar & glue remover dobrych firm lub krazek gumowy.
-
A8 D3 na 20" :)
fakt jakiś koszmar...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sklepie Sony 11 tys taniej..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Pawełek nie dołuj mnie bo długo myślałem czy mogę iść w stronę 245 ---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ---------- http://images42.fotosik.pl/793/b25ee7b078092769m.jpg http://images45.fotosik.pl/1745/f5588349db05c466m.jpg http://images42.fotosik.pl/793/a13de9d407dc8ec8m.jpg Broń Boże nie dołuje.Będzie dobrze Sam jestem ciekaw efektu tym bardziej że jeszcze obniżasz.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
to teraz bedziesz musial bardzo uwazac zeby felgi nie obetrzec o kraweznik bo ochrony juz nie bedzie zadnej
-
Oszust? Prawdopodobnie tak..
proszę bardzo: Zuchwałe oszustwa z użyciem PayPala na Allegro
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
wow to lekki naciag na feldze bedzie