Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. :decayed: teraz bedzie troche wiecej jadł.. :decayed: Ale jak Ci sie dobrze jezdzi to najwazniejsze
  2. Sorrry, ale takie trochę raczej pierdolenie. Korzystałem nie raz i nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie rozumiem też po co ktoś miałby mnie z tego powodu gorzej obsługiwać skoro sam się do tego zgłosił. Tez tego nie kumam moze kwestia mentalnosci polskiej.. Jak powiedzialem nie generalizuje,pewnie czesto bez roznicy. Dwoch kolegow testowalo to w restauracjach i np dostawali kijowe stoliki albo byli obslugiwani na ostatnim miejscu.. Gdzies po necie chodzi opowiastka o gruponie w ASO Audi (Poznan bodajze) dotyczacym wymiany kol zimowych..i nie przykrecili jednego kola jak nalezy...oczywiscie mozna to zrzucic na kanwę losu..OK ..jesli byles zadowolony to ja wcale nie zrażam
  3. 2,3 przod? Paweł 2,3 przod to mało...to znowu nie przesadzaj... Sprawdz czy Twoj producent opon nie ma tabelek cisnien na swoje produkty..a nuż...
  4. Pomijajac fakt ze podobno jak przychodzisz z tym grouponem to jestes na ogół kijowo obsłuzony.. Pewnie nie regula ale..
  5. Makki kręcę tą DA na połowce starej maski na twardym białym padzie i nie tylko,S17 Scholla daję,różne kombinacje i wynik...mizerny...nie wiem czy za krótko czy co.. ;(
  6. W Wandzie mają tanie i dobre. Pablo gdzie ja bede do Huty po akumulator jechał... Internet i niech przyślą..korki, czas stracony.. bez sensu..
  7. Panowie jakis namiar na budzetowy akumulator 55Ah bo mi padł w Opelku..ma ktos?bo sa na allegro nawet po 129zł ale się boję takie coś założyc
  8. Kurcze nie mogę tego znalezc Ale ze zwykłej strony Goodyear kurdeu minimum u Ciebie z tyłu to nawet 2.0 bara przy 19..choc sam mysle ze to chyba za mało.. Jak widac wiele zalezy od modelu gumy.. Ja na 20 mam twarde boki i szeroki kapec. http://goodyear.tiremanager.eu/pl_pl/tires.aspx
  9. Jaki wosk.. testowałem na starej masce w garazu pasty polerskie i pady..z DA. I powiadam nie takie hop siup...mysle ze łatwiej by mi było gdyby mi to ktoś pokazał i eliminował błędy.
  10. nie podajecie panowie widełek. Ja jezdze sam jak mówiłem. Kuredu na 18 masz 2.5 minimum tył? Wątpię... 2.8 podaje producent przy 20 calach w moim aucie z przodu. Jesli daję 2,6 2,5 i patrzę czy wszystko z oponami to wierzcie mi nic sie nie dzieje. Tym bardziej ze jak jezdze na trasie to cisnienie sie zwieksza...wiadomo.. Ja sobie chwalę i jest wszytko OK. Kurcze miałem kiedys fajna tabelka z netu dla cisnien w Audi ale gdzies mi zginęła..
  11. To polerowanie nie takie hop siup
  12. Podziwiam za upór Pytanie tylko...kiedy porządne koło i obniżenie autka bo aż się prosi...
  13. Pablo ja jezdze praktycznie zawsze sam z pustym bagaznikiem.O waleniu w dziurę przy 100 na godzinę to ja nawet nie mysle...tyle ze pomysl jaka musi byc szeroka ta dziura zebym wpadl cala 265mm opona w nia.. :gwizdanie: Nie zdarzyło mi sie to jeszcze... Przy rozmiarze 265/30/20 producent podaje minimalne cisnienie z tyłu przy moim silniku na 2,2 bara. Ja mam przod około 2,5-2,6 bara.A mam ciezszy motor od Pawła.Da 2,5 i bedzie dobrze tym bardziej ze i tak ma wyzszy profil ode mnie. Makki myślę ze powinienes dac co najmniej tyle co ja.Masz jeszcze mniej miesa ode mnie.tyle ze ciut pewnie lzejszy woz choc tego pewien nie jestem...i kolejna sprawa o ktorej zapominacie... Szerokosc opony tez ma znaczenie.Na wiekszej powierzchni gumy nacisk jednostkowy jest mniejszy...lub na odwrot.. im wezsza opona tym wiekszy nacisk jednostkowy...zreszta co ja wam bede mowił napewno to wiecie. A niestety nie mam doswiadczenia we wszystkich rozmiarach wiec sami tez musicie popracowac nad tym(nigdy nie jezdzilem z guma 225/40/19) I konczac napisałem "poduszkowiec" w porownaniu do poprzednich odczuc.. Nadal oczywiscie jest stosunkowo twardo..
  14. Zrzucisz bedzie ZNACZACA poprawa. Ja bawiłem sie cisnieniem bardzo długo zeby znalezc optimum. I znalazłem moim zdaniem. Sasiad jak zalozył 19 do A5 na lato i dał mi auto zebym mu cos zalatwil w serwisie to myslalem ze mi aparat z zebow spadnie.. Jade na profesjonalna wulkanizacje a tam w kazdym kole 3,3 bara Tacy debile pracują po wulkanizacjach.A on by pewnie tego nie wiedział...i tak jezdził..nowe felgi,nowe gumy.. Auto podskakiwało jak piłka,nawet szyberdach jeczał przy przebiegu 2tys km Zrzuciłem na 2.5przod 2,3 tył i jak poduszkowiec
  15. Zrob 2,5 przod i 2,3 lub 2,2 tył. Nie powinno się nic dziać.(2,2 tył jest chyba nawet u Ciebie tak jak i u mnie dozwolone fabrycznie z tyłu przy tym rozmiarze)[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 23:01_________________________________________________ Nie przesadzaj, Paweł w A5 u nas po Krk jeździ na 20" i nie narzeka tylko trzeba uważać A co ja powiem na 19" w B5 Ale Turdzi ma twardsze zawieszenie ode mnie...
  16. wystarczy ze mona zona zapakuje swoj bagaz , to siadzie ladnie OK , zrobilem 120km na tych kolach i powiem tylko tyle.17 zostaja na wypady do PL bo na tym sie nie da jezdzic po Oslo a co dopiero po PL. Jak ktos mowi ze nie widzi ronicy w B8 miedzy 19 a 20 to w sumie ma racje , bo i na jedych i na drugich nie ma ani grama komfortu nie wiem czy na przyszly sezon nie zmienie na 235/40/19 zeby co kolwiek miesa zostalo. Guma Hankook Ventu EVO rewelka.Auto prowadzi sie jak po szynach jak za ta cene na prawdemoge polecic. 225/40 to jeszcze nie taka tragedia 90mm profilek.. :gwizdanie: Tylko jedna kwestia jeszcze. Na 255/35 masa samochodu rozkłada się na szerszej gumie niz u ciebie..wiec jest jej latwiej zamortyzowac..to tez ma znaczenie Chyba ze przez naciagniecie opony ma to dodatkowe znaczenie dla amortyzacji... Ile napompowałeś koła?
  17. Ciekawe ilu chinczykow poległo przy nim
  18. nie ma problemów z DPF-em,nie ma problemów z mocą... To jasne i oczywiste. Nie wiem na cholerę go wywalać kierując się taka logiką...
  19. dokładnie widziałem ma manual-a w schowku i czyta go zawsze przed odpaleniem żeby jakiejś procedury nie pominąć :> :polew: Jak bym miał meble kalwaryjskie w samochodzie tez bym tak robil..... Pewnie lepszy WC polerowany plastik :polew:
  20. No ale jak ktoś nie ma cyrków to po co wywalać ????
  21. DPF to ściema po usunięciu i programie na analizatorze spalin parametry są o niebo lepsze jak przed :> :> :> ciekawe... Po co ma wywalać DPF skoro nie ma z nim problemów narazie? Kolega jest widzę krucjatorem akcji wywalania DPF. A użytkuje bądź użytkował samochód z nim?Bo z tego widzę to w opisie...
  22. tam to ciezko w dieslu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.