Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Producent podaje że co 60tys km.Czy aż tak drastyczne skrócenie faktycznie przynosi korzyści?
  2. Zapewne ale to chyba nie jedyny powód
  3. W moim aucie w instrukcji pisze że wchodzi go 7,4 litra.I faktycznie coś koło tego się mieści.(z drugiego baniaka 5 litrowego po wizycie w serwisie zostało coś koło połowy).Natomiast w A6 przy blizniaczym silniku w instrukcji pisze 8,2 litra. Orientuje sie ktoś skąd są takie różnice w ilości wlewanego oleju do silnika między modelami?Przecież to praktycznie te same silniki konstrukcyjnie a róźnica 0,8 litra dość spora.I dlaczego tak jest?Dodam że zastosowana skrzynia biegów nie ma tu znaczenia.Obojętne z jaką masz A5 zawsze instrukcja podaje 7,4 litra w 3.0TDI Jak macie w A4?
  4. No i tak właśnie zrobię. Na allegro filtr oryginalny do 3.0TDI w okolicach 150 zł..są też i po 50 zł...to jakieś róźnice?Co polecacie?
  5. Boję sie tylko żeby czegos nie spieprzyli.Rysy nie są bardzo wyraźne a szyby nie chciałbym zmieniać za nic w świecie.Przy ewentualnej odsprzedaży autka ma to jakieś znaczenie.Wolę mieć nadal wszystkie oryginalne.Zapytam w tym salonie plusa jak to widzą..
  6. Tam jest zawsze ciepło [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:23_________________________________________________ Na bilet starczyło tylko szukam hotelu, w tym 7 gwiazdkowym hotelu powiedzieli mi że nie starczy na tydzień pobytu co mi zostało z biletu także szukam gdzie indziej W tym najdroższym to by Ci na dzień nie starczyło i bez tego biletu a ponieważ mówią że kryzys to czekamy na nasze polskie słoneczko
  7. Hmm olej wymieniałem przy 35tys km to może dobije do tych 45tys km i wymienie wszystko.Ponownie olej z filtrem i filtr paliwa
  8. Niebawem w moim traktorze stuknie 40tys km.I tak sie zastanawiam ze względu na nasze paliwo czy bawić się już w wymianę filtru paliwa.. Leje na ogół zawsze tą "lepszą" ropę...Verve,V-Power etc. Co myslicie?
  9. No ładnie kurfa prawie jak w Krakowie w lasku wolskim.. :polew:
  10. Była A6 przyjaciela zrobiona w Caractere. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  11. Hmm a jednak Hartpolish koledzy polecają.. Sam mam drobne ryski po tej zimie i nie wiem czy to wogóle dotykac..na razie nie drażnią..
  12. :facepalm:
  13. Tiptronic kolego nie jest jakimś shitem wcale skąd takie zdanie :facepalm: Skoro Tiptronic shitem to czym jest Multitronic?
  14. Fajne.Tylko mały rozmiar jak diabli... :gwizdanie:
  15. Zaspałem po obiadku...
  16. Po Po 30-stce kace są znacznie mniej łaskawe...wiem coś o tym..
  17. Co to dzielnia? Że niby "dzielnica"?A gdzieś Ty pod dyskoteki autem zajeżdżał?
  18. tylko czas muszę znalezc
  19. Bardzo możliwe.Ale w coupe to uniemozliwia czasem otwarcie/zamkniecie drzwi. Na nastepna zime sie przygotuje ...
  20. Ale to szyba zamarza w środku w drzwiach.Nie na uszczelkach...tak mi się wydaje.Opuscic przyciskiem tez jej nie moge po otwarciu drzwi..
  21. Tor wiem.Nie o to mi chodzi. O przyspieszenia mi chodzi.jesli on idzie na full na jednym i drugim to to jest niesamowite.A nie odwzorowanie toru..
  22. Eno bez jaj aż taka dokładność odwzorowania :shocked: ten film śmierdzi mi marketingiem.. Jesli to prawda to
  23. Stary jakby to kto wiedział..ja juz żadnych specjalistów nie słucham bo na ogół jest na odwrót.. Po wielu latach obserwacjacji stwierdzam ze kurs zlotowki do dolca franka i euro to loteria. Nie przewidzisz,madre glowy w tym temacie pare razy mnie utopiły.
  24. Dokładnie nie jest wcale źle moim zdaniem.Na zimę jak złoto. Turdzi te felgi OZ na tej A5 to Nie pasują do tego auta.Choć sam wzór nie jest zły.Ale do A5 nie pasuje. A5 miała jeszcze w limicie coś takiego w 19 calach..zastanawiałem się ale jednak odpuściłem..dość rzadka felga Audi..jak ktos lubi rant.. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  25. Oj mi te koła do allroada nie pasują wogóle..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.