Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szczerze mi to nie przeszkadza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm czy ja wiem kupiłem nowy komplet opon zimowych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
3,2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o maj gad :kox: :kox: [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 08:59_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=U-qSXhb910c o jezu co za bałwan gamoń
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
i ciebie tu p rzywiało [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 06:00_________________________________________________no i BiXenon rzeczywiście nie pasuje lipa przeokropna letallec na spocie bedziesz we wtorek to ci lampy przywioze
-
[ALL B7] cofanie licznika
ja jak kupiłem miał na liczniku 139 kkm potem okazałos ie ze ma 239 kkm teraz ma 280 i jezdzi jak zły ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poszla babka do ginekologa, rozlozyla sie, lekarz patrzy. - Kur..! Pierwszy raz cos takiego widze! Dziura jak po bombie! Babka sie obrazila, zwyzywala lekarza i poszla do kolezanki, opowiedziala o wszystkim. Rozlozyla sie, kolezanka patrzy. - Kurde, wiesz.. ten lekarz to chyba racje mial... Wkur.. wrocila do domu, zdjela lustro ze sciany, polozyla na podlodze, rozebrala sie, stanela nad lustrem i oglada... Wchodzi maz do pokoju. - Co Ty robisz? - Aerobik cwicze. - To lepiej uwazaj zebys sie w ta dziure w podlodze nie wjebala
-
[ALL B6] Montaż zestawu głośnomówiącego nokia CK-7W
nie za bardzo to rozumiem mozesz mi to wytłyumaczyc ?? hmm bo nigdzie tych kabli na schematach nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Matka miała trzy córki i, ponieważ była wścibska, za każdym razem na ślubie prosiła każdą z nich, żeby napisała do niej o życiu płciowym. Pierwsza z córek napisała list zaraz na drugi dzień po ślubie. W liście było tylko jedno słowo: "Nescafe". Zdziwiona matka w końcu znalazła reklamę w gazecie: "Nescafe - satysfakcja do ostatniej kropli.". I była szczęśliwa, że córka tak wspaniale trafiła. Druga z córek napisała dopiero tydzień po ślubie. W liście było słowo: "Marlboro". Matka nauczona doświadczeniem poszukała reklamy w gazetach. Znalazła zdanie: "Marlboro - Extra Long, King Size". I znowu była szczęśliwa. Trzecia córka napisała dopiero po czterech tygodniach. W liście było napisane: "British Airways". Matka przeglądała gazety nie mogąc się doczekać poznania prawdziwej treści listu, aż w końcu znalazła. W reklamie było napisane: "British Airways - trzy razy dziennie, siedem dni w tygodniu, w obie strony. - Dlaczego blondynka poprzestała na trzecim dziecku? - Bo słyszała, że co czwarty urodzony człowiek to Chińczyk Na budowie Kowalski lata w te i z powrotem z pustą taczką. Widząc to kierownik, pyta: - Co tak z tą pustą taczką latacie? - Panie kierowniku - mówi Kowalski - taki zapierdol, że nie ma kiedy załadować. ------------------------------------------------------------------------------- Na budowie robotnik taszczy na plecach dwa worki cementu. Spotyka go szef i pyta: - Nie lepiej byłoby na taczce? - Może i lepiej, ale kółko trochę w plecy gniecie... Do klasztoru przychodzi nowy młody mnich. Starszy mnich oprowadza go po klasztorze i opowiada: - Tu jest biblioteka. Możesz z niej korzystać, kiedy tylko zechcesz, tylko nie w czwartek. Idą do sauny. - Tu jest nasza sauna. Możesz z niej korzystać, kiedy tylko zechcesz, tylko nie w czwartek. Idą do stołówki. - Tu jest nasza stołówka. Możesz tu przychodzić, kiedy tylko zechcesz i jeśc ile chcesz, tylko nie w czwartek. Obeszli cały klasztor i młody mnich dowiedział się, że wszędzie będzie mógł przychodzić, za wyjątkiem czwartku. Na koniec stary mnich przyprowadza młodego na strych, a tam szafa. Stary mnich otwiera ją, a ze środka wystaje czyjaś d..a. - Tu jest d..a. Możesz tu przychodzić, kiedy zechcesz i robić co zechcesz, tylko nie w czwartek. - Wszystko super, ale dlaczego tych wszystkich rzeczy nie mogę robić akurat w czwartek ?? - Bo w czwartek masz dyżur w szafie. Mężczyzna z kobietą całują się na ulicy. Podchodzi do nich jakiś gość i zagląda im przez ramię. Raz zagląda, drugi raz zagląda, obchodzi w kółko i znowu zagląda i tak dłuższy czas. W końcu całujący pan zdenerwował się i mówi do gościa: - Panie! Coś pan! Zboczeniec jakiś??? - Nie, ale żona ma klucze... > Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i u kelnera > zgiętego w ukłonach zamawia kawę. Gdy ją już dostaje kilkakrotnie podnosi > do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na dół. > W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi > - kelner, ta kawa cuchnie brudnym *ujem! > ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia mówiąc > - pani będzie łaskawa wziąć filiżankę w drugą rękę Jeżyk wybrał się z Krecikiem na włam. Wleźli do domku myśliwego no i po ciemku macają co warto skroić. Krecik ma większego czuja i znajduje sporo fantow, ale Jeżyk też daje radę. W pewnym momencie Krecik wymacał lufę od fuzji i włożył do środka głowę. Traf chciał, że w tym samym czasie Jeżyk wymacał kolbę. Nie trzeba długo tłumaczyć, że Jeżyk nacisnął spust... ...Huk, wystrzał.... Krecik leży bez głowy na podłodze i trzęsie sie w konwulsjach. Podsuwa się Jeżyk, wymacał trzęsące się ciało Krecika i mówi: -k**wa c**ju, nie śmiej sie, bo ja chyba ogłuchłem!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pl.youtube.com/watch?v=sIrRz_CFu2s :polew: :polew: pomocy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://uk.youtube.com/watch?v=P5_Msrdg3Hk :kox: :kox: :kox: :kox:
-
[INNE] 8P by Miro
o drugi malik tylko ze w A3 Klub
-
gdzie mozna ogladac "skazanego..." w necie?
spoko będe wdzięczny usiąde 4 dni lookne wszytsk oi bedzi espokój
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no widze ze ragga zaczał prace
-
gdzie mozna ogladac "skazanego..." w necie?
mozes zmi nagrać na DVD cały 3 i to z czwartego co masz zapłace za przesyłke i za płyty
-
[B6 BDG] Podgrzewanie foteli - jeden nie grzeje
tak najczęsciej kabelki przy macie grzewczej sie albo wyrywaja albo luzuja trzeba rozebrać siedzenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yooł .. rzeczywiście spocik był przedni ... a Raggus nie ma sobie równych w zawijaniu Klientów - byłem świadkiem jak podszedł gość, zadał pytanie ..sam sobie odpowiedział i był zadowolony ....podczas gdy Ragga wyłącznie z kamienną twarzą wysłuchał faceta :polew: no śmiesznie było kobiety zajeły sie soba a my moglismy pogadać ;P
-
[B6 AVF] Kopcenie auta
nie ma sie co martwić jak dym nie jest biały jak jest czarny albo szaroczarny to jest OK no prawie
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
no brawo fotexa mmsem dostałem tylko ktos zzasłaniał mi to piekne auto :
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
git
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dawać leszcze kurde to co nas bedzie 3 szt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
własnie stoje na parkingu w arkadii ;P wiec śmiało jedziemy na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ej no kino w arkadi jest czynna to pewnie parking tez bedzie otwarty zreszta ja tam nie wiem ;P około 19 przejade koło arkadi i jak bedzie otwarte to wjade [br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 15:55_________________________________________________a dla mnie to dziś jakos nie świeto normalny nudny dzięn jak kazada niedziela
-
[ALL B6] przełącznik do opuszczania szyb (po stronie kierowcy) -- szukam
nie mam pojęcia
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
będe na spocie ;P o 19