Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o widze że ktoś nam zazdrości :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer sorry ale Cie uprzedziłem :polew: :polew: uwaga mocne http://pl.youtube.com/watch?v=qQlZVnNoqXQ i to bardzo :polew:
-
[B6] Wymian listew dekoracyjnych ,
ja za zwykłaramke od biegów w kolorze swing zapłaciłem 127 zł to aluminioiwa pewnie spokojnie ze 200 zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: wystarczy wejść na www.poboczem.pl tam jest z 700 zdjeć takich wynalazków
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
a czy poduszka multi z A6 z 2002 roku moze sie róznic od poduszki do A4 moze być tak ze nie bedzie działała ?? bo ja juz szukam po tych forach i mnie szlak trafia juz wszytsko mam podłaczone a to nie działa ale plusem jest to ze klawisze juz świeca
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
KPW bo ja zakodowałem w STG 16 Ale w rnsie nie bo mój babelek nie dostaje sie do rnsa we wtorek zrobie sobie na spocie dzieki za info [br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 06:06 _________________________________________________ Ja mam RNS-E i musialem zakodowac STG 56 na ostatniej pozycji, ze mam zmieniarke i MF (7). A sama MF to bodajze (5). pzdr no to musiąłes cos chyba jeszcze zrobic ja zakodowałem w STW 16 02042 i wyskakuje mi błąd http://wiki.ross-tech.com/index.php/01426 łukasz wczoraj zakodował RNSa i tez pupa klawisze sie świecą ale nie działaja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to 100 lat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o brawo ;P :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze pisz w skrócie co jest pod twoim linkiem bo jak wiesz niektórzy mają uprzedzenia
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no super ze pomogłes teraz wiemy czego mamy szukać [br]Dopisany: 22 Luty 2008, 12:57 _________________________________________________juz dokupiłem tasme za śmieszny pieniazek juz do mnie jedzie wiec mysle ze w sobote podąłcze ;P [br]Dopisany: 27 Luty 2008, 15:11 _________________________________________________chromos a moze powiesz czy cos kodowałes oprucz MF bo ja wsadziąłem ten pierscien przyciski swiecą zakodowałem STG 16 ze mam MF i nie działa wywala błąd ze nie ma komunikacji ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najważniejesze ze sie zmieścił ;P
-
Tuba bassowa czy skrzynia blaupunkt
nowy JL10W0 kosztuje 399 zł czy to duzo ?? nie wydaje mi sie ze to duzo tylko ze juz nie ma poczciwego czarnego JLa wypuścili jakies plastikowe badziewie ale czarny JL za 399 zl to był głosnik atrakcyjny cenowo nie potrzebujący wzmacniacza o nie wiadomo jakiej mocy bo glosnik sam w sobie miąl 125 RMSu wiec wystarczyło zeby piecyk mial na mostku ze 100 RMSu to juz łupało jak złe ja miełm kiedys JLa 10w0 do tego wzmacniacz DLSa CA 20 który na mostki miał 170 RMSu miałem wtedy ogromna kntrole nad głosnikiem i grało to niesamowicie ale sprzet był przygotowany na zawody rookie w 2006 roku przedni system DLS MS6 2 x wzmacniacz DLS jeden CA 20 drugi CA 30 i powiem ze dzwiek z tego był super radyjko wtedy to było chyba Alpine 9832 dla mnie poprostu kox
-
[B6 AVF] Problem ze schowkiem
WD40 albo smar w spreju zapytaj sie ADAHO on uzywał jakiegos płynnego teflonu czy cos
-
[B6 AVF] Problem ze schowkiem
hmm amortyzatorek
-
Tuba bassowa czy skrzynia blaupunkt
Proponuje kupic głosnik JL 10W0 http://www.allegro.pl/item327114224_okazja_subbas_jl_audio_10w0_od_extreme_car_audio_.html do tego zamknieta skrzynke 21 L i zobaczysz co to potrafi ;P tuby z Marketów sie zapadaja pod ziemie wszystkie do kupy wziete nawet przez chwile nie zagraja jak najtańszy głośnik JL audio oczywiscie to tylko przykład http://www.allegro.pl/item323693109_jl_audio_10w3v2_d4_nowe_subwoofery_extra_model.html a to to juz nie mówie a wiesz dlaczego bo JL to MADE IN USA a nie taiwan czy china czy grom wie gdzi eto jeszcze produkuja
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no i stałem sie szczęsliwym posiadaczem RNSa
-
[B6 AVF] Problem ze schowkiem
tak tak naprawimy naprawilismy u MALIKA , LEXPARA i u Flyera u siebie sam naprawiłem jak to sie mówi trzeba mić łeb jak sklep :polew:
-
dylemat tradycyjny czyli które fele (dwa wzory)
te co masz sa super te RH to jakas kupa jak kupować RH to tylko ZW1 lub ZW3 skrecane i do tego w 18 calach zostawiaj oryginal bo one sa naprawde ładne pozdro
-
[B6 AWX] ATE zestaw tarcz i klocków
hmm czy tarcze przód to Power Disc ?? Klocki to tylko ferodo premium bo nie niszczą tarczy Adaś a nie masz dojścia do zimmermannów ?? zreszta ja chyba bede robił upgrade na 312 mm tarcze są prawie w takiej samej cenie
-
Tuba bassowa czy skrzynia blaupunkt
skrzynka skrzynka skrzynka Skrzynia jest z drewna i duzo lepiej przenosci BAS jest duzo szybszy i płynniejszy i nie buczy ;P a Tuba to zwykła gruba dykta papierowa poporstu gruby rulon papieru bas jest nieprecyzyjny wolny i buczacy ale za to strasznie głośny bez zastanowienia bierz skrzynie nie ważne czy to bas reflex czy zamknieta
-
[B5 AFN] Wystrzelone boczne poduszki
no to ładna niespodzianka Cie spotkała
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
no kurde brawo mi si enigdy nie chciąło wszytskiego na częsci rozbierać ale za robote twoja gratulacje
-
[B6 avant] relingi
dokładasz dokłądasz i dokałdasz ale na plus tylko czy jest sens ;P
-
Mustang Bullitt
no kurde juz sie doczekac nie moge
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
kiera wygląda kox naprawde fajnie :slina: :slina: