Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. o widze że ktoś nam zazdrości :polew:
  2. Flyer sorry ale Cie uprzedziłem :polew: :polew: uwaga mocne http://pl.youtube.com/watch?v=qQlZVnNoqXQ i to bardzo :polew:
  3. ja za zwykłaramke od biegów w kolorze swing zapłaciłem 127 zł to aluminioiwa pewnie spokojnie ze 200 zł
  4. :polew: wystarczy wejść na www.poboczem.pl tam jest z 700 zdjeć takich wynalazków
  5. a czy poduszka multi z A6 z 2002 roku moze sie róznic od poduszki do A4 moze być tak ze nie bedzie działała ?? bo ja juz szukam po tych forach i mnie szlak trafia juz wszytsko mam podłaczone a to nie działa ale plusem jest to ze klawisze juz świeca
  6. KPW bo ja zakodowałem w STG 16 Ale w rnsie nie bo mój babelek nie dostaje sie do rnsa we wtorek zrobie sobie na spocie dzieki za info [br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 06:06 _________________________________________________ Ja mam RNS-E i musialem zakodowac STG 56 na ostatniej pozycji, ze mam zmieniarke i MF (7). A sama MF to bodajze (5). pzdr no to musiąłes cos chyba jeszcze zrobic ja zakodowałem w STW 16 02042 i wyskakuje mi błąd http://wiki.ross-tech.com/index.php/01426 łukasz wczoraj zakodował RNSa i tez pupa klawisze sie świecą ale nie działaja
  7. no to 100 lat
  8. o brawo ;P :polew: :polew:
  9. moze pisz w skrócie co jest pod twoim linkiem bo jak wiesz niektórzy mają uprzedzenia
  10. no super ze pomogłes teraz wiemy czego mamy szukać [br]Dopisany: 22 Luty 2008, 12:57 _________________________________________________juz dokupiłem tasme za śmieszny pieniazek juz do mnie jedzie wiec mysle ze w sobote podąłcze ;P [br]Dopisany: 27 Luty 2008, 15:11 _________________________________________________chromos a moze powiesz czy cos kodowałes oprucz MF bo ja wsadziąłem ten pierscien przyciski swiecą zakodowałem STG 16 ze mam MF i nie działa wywala błąd ze nie ma komunikacji ??
  11. najważniejesze ze sie zmieścił ;P
  12. nowy JL10W0 kosztuje 399 zł czy to duzo ?? nie wydaje mi sie ze to duzo tylko ze juz nie ma poczciwego czarnego JLa wypuścili jakies plastikowe badziewie ale czarny JL za 399 zl to był głosnik atrakcyjny cenowo nie potrzebujący wzmacniacza o nie wiadomo jakiej mocy bo glosnik sam w sobie miąl 125 RMSu wiec wystarczyło zeby piecyk mial na mostku ze 100 RMSu to juz łupało jak złe ja miełm kiedys JLa 10w0 do tego wzmacniacz DLSa CA 20 który na mostki miał 170 RMSu miałem wtedy ogromna kntrole nad głosnikiem i grało to niesamowicie ale sprzet był przygotowany na zawody rookie w 2006 roku przedni system DLS MS6 2 x wzmacniacz DLS jeden CA 20 drugi CA 30 i powiem ze dzwiek z tego był super radyjko wtedy to było chyba Alpine 9832 dla mnie poprostu kox
  13. WD40 albo smar w spreju zapytaj sie ADAHO on uzywał jakiegos płynnego teflonu czy cos
  14. hmm amortyzatorek
  15. Proponuje kupic głosnik JL 10W0 http://www.allegro.pl/item327114224_okazja_subbas_jl_audio_10w0_od_extreme_car_audio_.html do tego zamknieta skrzynke 21 L i zobaczysz co to potrafi ;P tuby z Marketów sie zapadaja pod ziemie wszystkie do kupy wziete nawet przez chwile nie zagraja jak najtańszy głośnik JL audio oczywiscie to tylko przykład http://www.allegro.pl/item323693109_jl_audio_10w3v2_d4_nowe_subwoofery_extra_model.html a to to juz nie mówie a wiesz dlaczego bo JL to MADE IN USA a nie taiwan czy china czy grom wie gdzi eto jeszcze produkuja
  16. no i stałem sie szczęsliwym posiadaczem RNSa
  17. tak tak naprawimy naprawilismy u MALIKA , LEXPARA i u Flyera u siebie sam naprawiłem jak to sie mówi trzeba mić łeb jak sklep :polew:
  18. te co masz sa super te RH to jakas kupa jak kupować RH to tylko ZW1 lub ZW3 skrecane i do tego w 18 calach zostawiaj oryginal bo one sa naprawde ładne pozdro
  19. hmm czy tarcze przód to Power Disc ?? Klocki to tylko ferodo premium bo nie niszczą tarczy Adaś a nie masz dojścia do zimmermannów ?? zreszta ja chyba bede robił upgrade na 312 mm tarcze są prawie w takiej samej cenie
  20. skrzynka skrzynka skrzynka Skrzynia jest z drewna i duzo lepiej przenosci BAS jest duzo szybszy i płynniejszy i nie buczy ;P a Tuba to zwykła gruba dykta papierowa poporstu gruby rulon papieru bas jest nieprecyzyjny wolny i buczacy ale za to strasznie głośny bez zastanowienia bierz skrzynie nie ważne czy to bas reflex czy zamknieta
  21. no to ładna niespodzianka Cie spotkała
  22. no kurde brawo mi si enigdy nie chciąło wszytskiego na częsci rozbierać ale za robote twoja gratulacje
  23. boberek odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6
    dokładasz dokłądasz i dokałdasz ale na plus tylko czy jest sens ;P
  24. boberek odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    no kurde juz sie doczekac nie moge
  25. kiera wygląda kox naprawde fajnie :slina: :slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.