Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja sie dzis też wybieram aha jak byłem w zakopanem w sylwestra to ONIACZA wiedizłem ale nie zdązyłem mu pod koła wybiec
-
Nasza Klasa - profil klubu
Piotr Bober Pomiechówek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prawie sie udało jakbym z tata nie był to bym sie zatrzymał moze nastepnym razem a mojemu tacie sie zebrało zebym był jego szoferem ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak na poprawienie humoru
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
wystarczy kawałeczek filcu podkleić albo taśmy 2 stronnej u mnie juz nie skrzypi
-
[B6 1,9 130 KM] Klocki hamulcowe
to sa strasznie twarde klocki i szybko niszcza tarcze ja klocki jakie polecam do seruhnych hamulcy ;P to Ferodo Premium dobrze hamują sa miekkie ale staraczja na dosc długo
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
jakby ktos ze mną był to bym wjechał dalej ale nie miał mnie kto nakierować a te rury od rurociągu przyjaźń to juz leżą i leża one pozabezpieczane są
-
[B6 AWX] co oznacza ten komunikat?
no wąłsnie to ze ja na wiosne tez bede miał 312 to nie znaczy ze tak było w serii
-
[B6 AWX] co oznacza ten komunikat?
nie wydaje mi sie w TDI 130 PS to chyba tylko 288 280 moze byc w 115 PS w TDI a 312 mm moze być w 2,5 TDI 180 PS bynajmniej w golfie MK 4 było tak ze srednice 288 miały tylko 130 i 150 TDI 1.8 T miało 280
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no dziś bede miał podgrzewane wkłady lusterek okazało sie ze kabelki sa ale nie ma mat grzwczych dzis zakupiłem za 100 zł dwa wkłady grzane do Audicy wiec bedzie kolejna nowa rzecz PS ciekawe kiedy najdzie mnie zeby wsadzić RNSa ;P i DVD Rafi sprawa jeszcze nie rozwiązana cały czas walczymy ;P bedziemy musieli przebiegle to załatwic [br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 19:07 _________________________________________________A to zimowe foty nie mogełm sie powstrzymać pierwszy post
-
[B6 AWX] co oznacza ten komunikat?
tarcza to srednica 288 jak w kazdym 131 PS klocki polecam Ferodo Premium nie niszczą tarczy bo są miekkie i starczja na około 40 tys klocki ATE są twarde i miałem taka przygode ze jak załozyłem komplet ATE tarecz i klocki to tarcze mi sie pogieły było to sprasznie dla mnie dziwne kkupiłem drugie i drugie klocki i było OK
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to ja wracam do pomiechówka i tez licze na to ze nie bedzie korków ale jak patrzeba żwirki to widze ze powrót mam 2 godziny
-
Składamy życzenia świąteczne
Wesołych Świąt i szczęsliwego Nowego Roku 2008
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hahahahahhahaha [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 14:05 _________________________________________________http://www.tvn24.pl/12690,1532606,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak Adam umie świetnie stać na rzęsach
-
Klieci sieci ORANGE!!! Uwaga!!!
no toroche rozmawia podobno 2 tyg temu na zlocie jak przyjechał wysiadł z auta pogadał 4 min wsiadl do samochodu i został sam na parkingu a w tym tygodniu to tez dobrą godzine nadawał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przepraaszam z uślizgującym ;P ale moze nie kazda bedzie chciała jezdzić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i do tego z ślisgającym sie sprzęgłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co s jakies osłabienie zapąłu pisania tu zaobserwowałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze ogarnie ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to malik liczymy na ciebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko moze jakas nagroda za 1 posta na 1000 stronie moze o browarek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie przesadzaj posiedzisz do 21 i tak korki beda wiec spokojnie skonczysz ;P i pojedziesz do domku chyba ze pracujesz w domku to masz pecha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mam ambicje aby napisac 1 posta na 1000 stronie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez w pracy jestem dziś piateczek wiec troche luzik jest ;P