Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no ja sie dzis też wybieram aha jak byłem w zakopanem w sylwestra to ONIACZA wiedizłem ale nie zdązyłem mu pod koła wybiec
  2. Piotr Bober Pomiechówek
  3. no prawie sie udało jakbym z tata nie był to bym sie zatrzymał moze nastepnym razem a mojemu tacie sie zebrało zebym był jego szoferem ;P
  4. tak na poprawienie humoru
  5. wystarczy kawałeczek filcu podkleić albo taśmy 2 stronnej u mnie juz nie skrzypi
  6. to sa strasznie twarde klocki i szybko niszcza tarcze ja klocki jakie polecam do seruhnych hamulcy ;P to Ferodo Premium dobrze hamują sa miekkie ale staraczja na dosc długo
  7. jakby ktos ze mną był to bym wjechał dalej ale nie miał mnie kto nakierować a te rury od rurociągu przyjaźń to juz leżą i leża one pozabezpieczane są
  8. no wąłsnie to ze ja na wiosne tez bede miał 312 to nie znaczy ze tak było w serii
  9. nie wydaje mi sie w TDI 130 PS to chyba tylko 288 280 moze byc w 115 PS w TDI a 312 mm moze być w 2,5 TDI 180 PS bynajmniej w golfie MK 4 było tak ze srednice 288 miały tylko 130 i 150 TDI 1.8 T miało 280
  10. no dziś bede miał podgrzewane wkłady lusterek okazało sie ze kabelki sa ale nie ma mat grzwczych dzis zakupiłem za 100 zł dwa wkłady grzane do Audicy wiec bedzie kolejna nowa rzecz PS ciekawe kiedy najdzie mnie zeby wsadzić RNSa ;P i DVD Rafi sprawa jeszcze nie rozwiązana cały czas walczymy ;P bedziemy musieli przebiegle to załatwic [br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 19:07 _________________________________________________A to zimowe foty nie mogełm sie powstrzymać pierwszy post
  11. tarcza to srednica 288 jak w kazdym 131 PS klocki polecam Ferodo Premium nie niszczą tarczy bo są miekkie i starczja na około 40 tys klocki ATE są twarde i miałem taka przygode ze jak załozyłem komplet ATE tarecz i klocki to tarcze mi sie pogieły było to sprasznie dla mnie dziwne kkupiłem drugie i drugie klocki i było OK
  12. no to ja wracam do pomiechówka i tez licze na to ze nie bedzie korków ale jak patrzeba żwirki to widze ze powrót mam 2 godziny
  13. Wesołych Świąt i szczęsliwego Nowego Roku 2008
  14. hahahahahhahaha [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 14:05 _________________________________________________http://www.tvn24.pl/12690,1532606,wiadomosc.html
  15. tak Adam umie świetnie stać na rzęsach
  16. no toroche rozmawia podobno 2 tyg temu na zlocie jak przyjechał wysiadł z auta pogadał 4 min wsiadl do samochodu i został sam na parkingu a w tym tygodniu to tez dobrą godzine nadawał
  17. przepraaszam z uślizgującym ;P ale moze nie kazda bedzie chciała jezdzić
  18. i do tego z ślisgającym sie sprzęgłem
  19. co s jakies osłabienie zapąłu pisania tu zaobserwowałem
  20. moze ogarnie ;P
  21. no to malik liczymy na ciebie
  22. spoko moze jakas nagroda za 1 posta na 1000 stronie moze o browarek
  23. nie przesadzaj posiedzisz do 21 i tak korki beda wiec spokojnie skonczysz ;P i pojedziesz do domku chyba ze pracujesz w domku to masz pecha
  24. ja mam ambicje aby napisac 1 posta na 1000 stronie
  25. ja tez w pracy jestem dziś piateczek wiec troche luzik jest ;P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.