Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osz k**wa :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widziałem w niedziele na HBO jedziemy na te dyskotekę Krzyńka ? :kox: tak tak umawiaj sie z chłopakami poczekaja na ciebie do niedzieli i pojadą sami :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
radze sobie dobrze jesli chodzi o ośkę Fly ty nie mów ze Ci sie nudzi bo znowu 3 razy na plac wyjedziesz co do mojego A6 hmm biere sie w weekend robie oleje itp rozrząd jade na hamownie do rogala zobaczyć ile to ma i może odrazu zawirusuje tego DPFa i glinka i jakis mały wosk bo zniego woda nie spływa on nigdy wosku nie widział
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tłumacz sobie jak chcesz chciałem mam i jestem zadowolony ile ta zima u nas trwa bez przesady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale ja nie rozumiem po co tak piszecie wy tym nie jezdzicie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie zastanawiam czym kieruje sie producent wkladając do tak ciężkiego auta tak kiblowaty silnik , tam gama powinna sie zaczynać od 2.7 Poziek wiesz dlaczego bo jak patrze na ciebie ze kupujesz rozpadjąca sie safrane po to żeby EVO stało i pachniało to wolalme 2.0 TDI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie biedny tylko ja nie chciał 3.0 ani 2.7 nie chciał automatu i sedana sedanów to na pęczki chciał czarny miał być s-line i manual jestes głupi jak but, żeby kupować FWD może i tak moze i nie [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 13:45_________________________________________________ szukaj na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie biedny tylko ja nie chciał 3.0 ani 2.7 nie chciał automatu i sedana sedanów to na pęczki chciał czarny miał być s-line i manual
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co był Moderatorem i zdegradowali? Norbi mordo ty moja kochana
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
auto sprzedane można zamknąć mam nadzieje ze nowy właściciel będzie kontynuował temat :polew:
-
[B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
no ja mam zamiar kupic auto z takim silnikiem i z tego co w historii w ASO mi powiedizli jest po naprawie tego badziewia mowa o silniku BRE napisane jest w historii ze sprawdzone cisnienie oleju oraz demontaz miski olejowej wiec pewnie to zostało zrobione ale to auto z DE wiec latało na LL
-
RS4 Cantona
no chyba ze wczesniej jeb...niesz szostke w totka,w niedziele z cala rodzina ide do najblizszej parafii sie o to pomodlic nie martw sie zrzuce sie z toba na zbiornik paliwa
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
http://moto.allegro.pl/audi-a4-s-line-duza-navi-felgi-od-r8-polecam-i1285011906.html to to samo auto ??
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13422181 w tej chwili nie ma tych naklejek
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no ja to juz sie doczekac nie moge
-
RS4 Cantona
masakra widziąłem wykres widziąłem fure naprawde chłopaki sie postarali
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
allegro pan nazywa sie corss nysa
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
1.4 D [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 14:30_________________________________________________ Temp: 27,6 :decayed: no zamkneli sie albo nachuchali na czujnik
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
chyba i ja zaraz tam podjede zobacze jak korby lecą
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dobra przeszedłem Medal of Honor kampanie dla jednego gracza gra super ale za krótka zdecydowanie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no pewnie nawt w sklepach gry sa tanie LBP kupiłem za 49 zł
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no ja mam to samo nic z tym nie zrobisz niestety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale że co niby przez przypadek postawi Ci klocka na szkła ????? :shocked: to nic dla Poźka on tak lubi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jaki masz model jak masz 3004 i soft wiecej jak 5,50 to zapomnij
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bahahahaaaaaaaa :polew: :polew: