Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no R6A to inna bajka bez wzmacniacza nie podchodz
  2. no rozegrały sie juz wiec naprawde przyzwoicie
  3. lubie małe ale komplexu nie mam jak co poniekrórzy
  4. skórą z Poziowego napletka [br] to starczy mu na obszycie tych dwóch subwooferów :kox: chciałbyś nie wiem czy na jeden Tweeter by starczyło Ragga tweeter będzie malowany farbą strukturalną to jest i tak przejściowy tweerer wiec nie bede kombinował pokaż swoje prace jakies nowe czy cos bo moze dałbym Ci zarobić
  5. No dobra dorobione podstawki pod sprężyny z tyłu i wcale dużo nie dało nie usiadł jakos masakrycznie trzeba kombinować dalej do tego antena i zacząłem dłubać tweeter
  6. No żeby nie było ze nic sie nie dzieje z autem doszły dziś do ASO dwa pudełka a w pudełkach do tego antenka rekin fura na dystansie 25 mm tył + 15 mm przód
  7. byłem w sobote na VAG EVENT w Żerkowie same super fury i nawet załapałem sie na zagraniczną stronke http://cult-style.de/index2.php?language=en&action=showimage&eventid=54&picid=7350
  8. widziałem cie w Auto Swiecie
  9. Dystanse na tył założone 25 mm 15 mm poszło na przód i teraz jest GIT pomalowałem kołpaki na czarno
  10. no to chooj zostanie seria
  11. nie low max odpada boczne mocowanie kiblowato wyglada
  12. no mają wszytsko schowki siatki tylko w szarym kolorze a nie czarnym ja cały czas mysle co mam kupić [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 07:39_________________________________________________Witam Panie Piotrze, fotel może Pan oddać do nas , koszt renowacji jednego fotela to 450 zł.brutto. Cena zawiera: czyszczenie farbowanie natłuszczanie impregnacje transport Na koszt usługi mają wpływ użyte środki i metoda, którą wykonywana jest renowacja, różniąca się technicznie od tej pokazanej na filmie instruktażowym. Jeśli chciałby Pan skorzystać z naszej usługi proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów związanych z terminem jej realizacji. Tak jak wcześniej Panu pisałam, wykonanie renowacji we własnym zakresie jest również wykonalne, w oparciu o filmy i nasze instrukcje. Po dokładnym przygotowaniu powierzchni , farbowanie zaczynamy od miejsc, które są uszkodzone, następnie jeśli istnieje taka potrzeba poddajemy odświeżeniu koloru pozostałe elementy tapicerki. Kolor tapicerki, który posiadała nowa skóra po pewnym czasie ( w wyniku czynników tj. użytkowanie, promienie słoneczne )blakną.W związku z tym po paru latach nie są one tak świeże jak w nowym aucie.Zasada ta dotyczy również dobierania koloru , dla którego wzorem byłaby dla nas nowa fabrycznie próbka( podał Pan fabryczną nazwę koloru tapicerki do Audi Swing ).Jeśli odświeży Pan tylko uszkodzenie może powstać różnica w świeżości koloru i trzeba go będzie wyrównać. Tak dobraną farbą nie jest Pan w stanie przeprowadzić farbowania punktowo. Autentyczność koloru bardziej oddawał będzie np. zagłówek, który był poddawany wyżej wymienionym czynnikom. Najmniejsza ilość farby jaka przygotowujemy to 150 ml., również dlatego, że uzyskanie mniejszej ilości jest technicznie niewykonalne.Na dany kolor składają się rożne barwy, z których został on skomponowany.
  13. mam ochote na dwa takie http://www.mtuning.pl/sklep/product_info.php?products_id=5527
  14. ale ja ich i tak nie zaloże jedyne co zrobie to przełoże klamki i lampki z pakietu oświetlenie boczki sprzedam bo mi nie pasują bo mają czarna górę i nie pasują a nie kupie teraz deski za 2 tys zł zeby wszytsko pasowąło
  15. nie wiem zobacze narazie mam dylemat czy fotele do lupo czy skóra do audi
  16. no nie wiem właśnie pomyśle jeszcze
  17. dostałem odpowiedz Witam Panie Piotrze, obejrzeliśmy zdjęcie, skóra nie jest trwale uszkodzona, więc przeprowadzenie renowacji jest jak najbardziej możliwe. Została uszkodzona struktura lica skóry, po renowacji skóra w tych miejscach będzie gładka. Do renowacji zalecamy: Zestaw tonujący 137 zł. brutto. http://sklep.lederzentrum.pl/zestaw-tonujacy-do-skory-p-4.html Pad szlifujący 12 zł. brutto.Do delikatnego wyrównania uszkodzonej powierzchni. Przy szlifowaniu należy zachować ostrożność, aby nie uszkodzić nici. Po szlifowaniu skórę przecieramy suchą szmatką. http://sklep.lederzentrum.pl/pad-szlifujacy-p-5.html Gld 57 zł. brutto.delikatny rozpuszczalnik do skór.Niewielka ilość środka nalewamy na białą szmatkę i przecieramy uszkodzoną powierzchnię, aż na szmatce pojawi sie farba. Środek delikatnie rozluźni stara farbę, co ułatwia łączenie jej z nową. http://sklep.lederzentrum.pl/rozpuszczalnik-gld-150-ml-p-8.html Koszt transportu 13 zł. po wpłacie na konto lub 18 zł. za pobraniem kurier. Posiadamy skatalogowany podany przez Pana kolor tapicerki. Lederzentrum Orłowice 66 c 59-630 Mirsk
  18. mówisz o tym http://lederzentrum.pl/czeste-pytania/meble-skorzane/naprawa-dziur-i-rys-w-skorze.html
  19. no nie chce wszywać bo to sie będzie róznić mam za dobre pieniądze do kupienia skóre ale kurde nie dam rady z tym fotelem krew mnie zaleje a koles mówi ze ma przejechacne na skóra 140 kkm bahahahahaaaa
  20. Witam mam do kupienia skórę do B6 w moim kolorze czy to da sie zrobić zeby nie było widać czy macie jakies firmy godne polecenia ??
  21. nie nie panowie szachownicy nie bedzie bo wieś białego dachu nie bedzie bo nie widzi mi sie (fabia czy mini) zostaje czerwony
  22. jestem zadowolony ale jeszczce nie hamowałem extremalnie ale różnica spora nawet jak nie dotarte

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.