Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie z Poźoźkiem :polew:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Knowing" Trailer 2009 - N.Cage zapowiada sie super
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
tak to takie PLACEBO :naughty: :kox: :polew: bynajmniej u mnie działa świetnie
-
[B6 AVF] Prędkość max?
no musi pokonac opory natury i musi wiecej lać
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Ja juz sie poddałem i mam nowy program oryginalny bez SDSa ja z telefonem sie dogaduje a SDS jak sie do niego gadło to nic nie kumał nawet Malika nie kumał nie wiem nie jest mi to az tak potrzebne nie chc emi sie z tym walczyć
-
[B6 AKE] Problem ze sprzęgłem?
ja mam taki cos od 70 kkm i jakos jezdzi buda trzęsie fakt ale teraz przygotowywuje sie do wymiany poduszek i wyczyszczeniu PDków nacyz połączeń kostek itp
-
[B7 BLB] Kiedy wymienić olej?
ja zmieniam co 12 tys chipa nie mam
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
no u mnie SDS nie działał nawet z za***istym BRYTYJSKIM akcentem MALIKA nie wiem czemu i sie poddałem a ja znowu z BT mam taki problem ze czasem jak rozmawiam potrafi mi zrestatrowac NAVI nie wiem czemu moze ktos ma podobny problem i znalazł rozwiązanie
-
[B6 AVF] Prędkość max?
tez tak uważam 220 licznikowe to max dla seryjnego AVF wiele razy miałem okazje sprawdzic do 190 km/h idzie bez oporów rekord około 215 liczkowe 220 by pojechał spokojnie i takie same rezultaty mam na 18 czy 16 ale jak ktos mi napisze ze 240 AVFem pojechał to chyba ma licznik przestawiony albo grom go wie co jeszcze Bartas z tym spalaniem to samo przy 220 pali 5,6 L na 100 km :polew: :polew:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
leszczyk a ja napisze A NIE MÓWIŁEM !!!!!! :kox: :kox:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w Media Markt i Saturn warszawa 199 zł MW2
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
bo wymiekł za trudno pewnie zmienić :kox: brać puki jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierwszy joł faken bjaczes
-
Prośba o pomoc w wyborze nazwy WARSZTATU
Można zamknąć tata sie pospieszył Jest Auto Naprawa Sławian Bober i d*pa
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
coraz bardziej mam ochote ja rozpakowac ale 2 dni musze wytrzymać bo będzie TV
-
Prośba o pomoc w wyborze nazwy WARSZTATU
witam pomóżcie mi wybrac nazwe dla warsztatu tata otwiera i nie mamy pomysłu co moze pomóc Sławian (Sławek) Bober Pomiechówek moze wpadnie wam cos ciekawego do głowy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
1999 zł w Media Markt jest Yamaha + głosnki Prism Onyx 100 bez subwoofera
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja wczoraj zakupiłem ale jeszcze nie rozpakowywuje czekam na TV Kończe FEAR 2 Kino domowe Jamo juz jest wiec efekty zdecydowanie lepsze hej co to xza kino masz bo chce cos kupic tylko nie wiem co:( na allegro trafiłem używany zestaw JAMO 406 5 głośników do tego sub JAMO 200 i jakis lipny amplituner panasonic ale to on jest do zmiany za 1000 zł to nie kłuciłem sie same głosniki i sub warte około 1300 zł Amplituner poluje na uzywke ONKYO 575 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=814439956 mam dokładnie to
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja wczoraj zakupiłem ale jeszcze nie rozpakowywuje czekam na TV Kończe FEAR 2 Kino domowe Jamo juz jest wiec efekty zdecydowanie lepsze
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a potem sie dizwic ze sa wypadki na torze w monako jak taki Fly wsiądzie po 5 piwach i gra w Shifta albo forze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no a do czego innego to pasuje do evo brody i okularów
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
Adaś sprzedawaj puki masz kupców ja swojego opchne na wiosne i tez kupuje jakies B7
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
:polew: masz za dużo nalatane mam 221 na liczniku a jak pan będzie chciał to bedzie miał i 50 kkm no problemo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł biczys
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
nie odwazysz sie