Treść opublikowana przez tomek198724
-
[B5 AJM] Zapieczone kierowniczki turbiny
ja mialem ten sam problem i wkoncu zdecydowałem sie dac turbo do czyszczenia i powiem ci ze chodzi jak trzeba a i jak bys sie zastanowił nad czyszczeniem to polecil bym ci wycięcie kota
-
[B6 AVF] Wycieka płyn chłodniczy na postoju
posprawdzaj wszystkie przewody i zobacz tez króciec
-
[B5 AHU] Problem ze wspomaganiem
to nie jest wina oleju ja jezdze na tym samym oleju i jest git podejrzewam ze to moze byc wina pompy
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
nawet fajnie wygląda może i ja się skusze i u siebie tez tak zrobię :>
-
[B5 AJM] Ciężkie odpalanie z rana
wymien sobie czujnik temperatury silnka i bedzie pali jak nowy
-
[ALL B5] Piski z pod maski
a ile dales za napinacz i jaka firma boze nowy to nie znaczy ze dobry
-
[ALL B5] Piski z pod maski
a napinacz sprawdzales moze i byc alternator sciagnij pasek i pokrec rolko na alternatorze i bedziesz slyszal bo u mnie bardziej piczaczalo i wymienilem napinacz i juz nie piszczy pozdrawiam
-
[B5 AFN] Problem z podgrzewaniem foteli
ok dzieki
-
[B5 AFN] Problem z podgrzewaniem foteli
tez tak mysle ale ciekawe czy nie da sie tego sprawdzic i sam nie chce sie czepiac nie wiesz moze czy tu w okolicy jest taki ktos
-
[B5 AFN] Problem z podgrzewaniem foteli
tak grzeje idealnie tylko od strony kierowcy nie chce grzać
-
[B5 AFN] Problem z podgrzewaniem foteli
witam mam problem z podgrzewaniem fotela od kierowcy bo nie grzeje mi oparcie a na dole grzeje normalnie wie ktos co to moze byc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich