Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co tam słychać w takim pięknym dniu jak tam pogoda u Ciebie :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale się cieszę że zostałem powitany :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No witam wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jak :good: i tak ma być :good:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 22:50_________________________________________________Dobra ludzie czas uciekać na razie wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nałogowiec a co mi szkodziło jak i tak śpie na laptopie Droga poduszka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nałogowiec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra idę zapalić przed klatkę bo w domu nie palę będę za 10 minut :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 21:34_________________________________________________Jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie jak zobaczy ile ma stron do nadrobienia to mu się komp zawiesi No no, ciekawe kto pierwszy zacznie No z tobą raczej nikt nie będzie się próbował- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja myślę że nawet bardziej niż spodziewać jak go jeszcze ze dwa dni nie będzie na forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Nie wytrzymał :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: Pelex się potnie jak będzie nadrabiał na forum :polew: Już mi go szkoda powoli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i ucichło i najgorsze to że nikt się nie pożegnał :polew: (oprócz Pucka)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może jak zobaczył ile jest stron do czytania to odpuścił- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No przecież jest kryzys to po co mam się męczyć decayed- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich Oj nie ładnie Majki wbijasz się jak z butami do stodoły bez przywitania się nie ładnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No można można a w piątek musiałem go troszkę przedmuchać bo dawno w d*pę nie dostał Dobra spadam pojeździć trochę po sklepach będę pewnie wieczorkiem dopiero Napisanie posta...... 5 minut przyjemności Spóźnienie do pracy przez forum....... 15 minut przyjemności Mina Pelexa po przeczytaniu wszystkich stron......... bezcenne Na razie wszystkim do wieczorka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pogoda może być choć pewnie zaraz u nas lunie deszczem a w robocie to co zwykle czyli c**j....o A co tam w ogóle słychać bo dawno się nie widzieliśmy [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 09:31_________________________________________________ Wyczuwam tu jakąś aluzję- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przepraszam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co ty opowiadasz zawsze jest coś twórczego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O kur.....a zaspałem Dzień dobry wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj joj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dino park to ja mam w robocie :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 14:58_________________________________________________No co tu ku...a tak cicho pisać coś :bicz3:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mironku znów się słodzenie zaczyna Pisz co z tą środą z twojej strony wiesz już coś :?: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE