Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. To co tam słychać w takim pięknym dniu jak tam pogoda u Ciebie :?:
  2. Ale się cieszę że zostałem powitany :polew:
  3. A jak :good: i tak ma być :good:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 22:50_________________________________________________Dobra ludzie czas uciekać na razie wszystkim
  4. Nałogowiec a co mi szkodziło jak i tak śpie na laptopie Droga poduszka
  5. Dobra idę zapalić przed klatkę bo w domu nie palę będę za 10 minut :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 21:34_________________________________________________Jestem
  6. Pewnie jak zobaczy ile ma stron do nadrobienia to mu się komp zawiesi No no, ciekawe kto pierwszy zacznie No z tobą raczej nikt nie będzie się próbował
  7. Ja myślę że nawet bardziej niż spodziewać jak go jeszcze ze dwa dni nie będzie na forum
  8. :polew: Nie wytrzymał :polew:
  9. :polew: :polew: Pelex się potnie jak będzie nadrabiał na forum :polew: Już mi go szkoda powoli
  10. No i ucichło i najgorsze to że nikt się nie pożegnał :polew: (oprócz Pucka)
  11. Może jak zobaczył ile jest stron do czytania to odpuścił
  12. No przecież jest kryzys to po co mam się męczyć decayed
  13. Witam wszystkich Oj nie ładnie Majki wbijasz się jak z butami do stodoły bez przywitania się nie ładnie
  14. No można można a w piątek musiałem go troszkę przedmuchać bo dawno w d*pę nie dostał Dobra spadam pojeździć trochę po sklepach będę pewnie wieczorkiem dopiero Napisanie posta...... 5 minut przyjemności Spóźnienie do pracy przez forum....... 15 minut przyjemności Mina Pelexa po przeczytaniu wszystkich stron......... bezcenne Na razie wszystkim do wieczorka
  15. Pogoda może być choć pewnie zaraz u nas lunie deszczem a w robocie to co zwykle czyli c**j....o A co tam w ogóle słychać bo dawno się nie widzieliśmy [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 09:31_________________________________________________ Wyczuwam tu jakąś aluzję
  16. No co ty opowiadasz zawsze jest coś twórczego
  17. O kur.....a zaspałem Dzień dobry wszystkim
  18. Dino park to ja mam w robocie :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 14:58_________________________________________________No co tu ku...a tak cicho pisać coś :bicz3:
  19. Mironku znów się słodzenie zaczyna Pisz co z tą środą z twojej strony wiesz już coś :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.