Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Lej na zajęcia wpadaj na spota
  2. No nie a ten już swoje tematy na forum wniósł [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 09:02_________________________________________________Kogo jutro na spocik przywieje bo jak tak czytam to chyba rekordu nie pobijemy :?:
  3. Hmmm widze że część osób planuje zostać do poniedziałku
  4. Nieeeee akurat ta piątkowa i sobotnia robota - to mus - najchętniej bym w domu posiedział ( w soboty pracuje sporadycznie - ale teraz muszę ) A tłumaczy się tylko winny :>
  5. Oj ktoś tu na A5 zbiera coś mi się wydaje Ja w piątek będę (standart ) tylko spóźniony jakieś 30 min (standart ) Zresztą po co ja to pisze i tak wszyscy wiedzą
  6. Jest tam jakieś ograniczenie co do wielkości pliku
  7. Bardzo ładna ale hehe nie wiem czy bym ją wziął na twoim miejscu biorąc pod uwagę że to Quattro z napędem na jedną oś :polew: (tak wynika z opisu )[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 14:55_________________________________________________Panie Czester to jak chcesz jechać z +1 na ogólnopolski to patrz ile się miejsca zrobiło wolnego na liście :> Ps. Dość dziwnie zabrzmiało to stwierdzenie że mieliśmy być razem w pokoju :polew:
  8. :polew: co za poracha ja pier..... :polew: Ja będę dziś znowu spóźniony tak 30 minut :>
  9. No dobra jest to jakieś wytłumaczenie :gwizdanie: Jakaś aluzja :?: Jak nie pojedziesz do Rybnika to może wszystko będzie działać :>
  10. Dobrze sprawdze sobie Kolega lepiej powie czemu się na spocikach nie pokazuje co
  11. Pucek spokojnie na pewno dostaniesz Ps. to kto się melduje na jutro na spocik :?: :?:
  12. Tu masz linka z forum to jest to o czym mówiłem na ostatnim spocie jakbyś był to byś wiedział :gwizdanie: http://www.joemonster.org/art/10654/Miejsce_w_ktorym_wyladowalo_UFO
  13. Krolu nie przejmuj się przyjedziesz na spocika to ci VAG-iem ten hak wyprostujemy
  14. O ile pamiętam (jeżeli dobrze pamiętam) to jak miałeś zwolnienie lekarskie na 7 dni to nie jest to stłuczka tylko wypadek czy jakoś tak (nie wiem czy czegoś nie pokręciłem bo dawno prawa nie miałem na uczelni już) a w takim przypadku jak najbardziej możesz starać się o odszkodowanie za straty moralne ale ile to lepiej niech doradzi ci adwokat
  15. A widzisz ja myślałem że wzywałeś policję bo ja wzywałem i nie miałem żadnych problemów później w ASO
  16. No proszę coraz nas więcej to mi się podoba a co do wizyty w ASO okazało się że wtyczka była zaśniedziała i jełopy jak mi drzwi robili to oczywiście nie mogli od razu sprawdzić i popsikać tylko musiałem się powku.... przez tydzień ale teraz jest już wszystko ok
  17. Ja sie jak zwykle odzywam ostatni po spociku ale w piatki wieczorem nigdy nie mam dostepu do kompa a teraz siiedze sobie w magro i czekam na moja strzale powiedzieli ze zrobia przeglad calej elektryki no I oczywiscie rozloza drzwi I zobacza co nie gra Ps. Miron moze to I praktykanci ale sie staraja chyba sie zaczeli bac jak im powiedzialem jaki moze ich czekac opis na forum
  18. Jedź do ASO niech ci zrobią swoją wycenę naprawy i niech prześlą to do Hesti do zaakceptowania Ja tak zrobiłem bo dostałem wycene z HDI na 1800 zł a w ASO zrobili na prawie 5000 i w zasadzie HDI przystało bez problemu
  19. Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem
  20. ;( To jest gorsze niż brak piwka w lodówce
  21. No proszę i PW rozwiązało problem zaliczek a swoją drogą ciekawe ile osób by sie nie kapnęło jakbyś nie powysyłał PW
  22. Czyli ile mamy osób na jutro ??
  23. No racja ale ludu się wysypało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.