Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. heheh...ściul:polew::polew: ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- ja jeszcze pół godzinki i do robo...
  2. no to nie źle...jakbyś miał poprostu cały czas mnie "koło" siebie:whistling:
  3. yy...Ty mnie wozisz w bagażniku??:decayed:
  4. no to ładnie... przed "trasą" jeszcze muszę wymienić towar...Ryśkowi się ciulło:grin: Co to a no spowalniacze do Polo:grin: ...swoją drogą...ktoś już tam swapował hample:naughty:, bo przód 256 a tył 232, a w oryginale powinno być 236 przód a tył bębny lub w najlepszym wypadku 224:kox: w tym oznaczeniu silnika (stara 8zaworowa jednostka) ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- :polew::polew:
  5. no to ładnie... przed "trasą" jeszcze muszę wymienić towar...Ryśkowi się ciulło:grin: igrocie chopy.... igrocie!! :grin: kaj tam ślub jakbyście mnie nie znali Seves , moja babka zawsze mi godała ,synku ślub może być pryndzyj niż nowe galoty:grin: Twoja babcia, to bardzo mądra kobieta:decayed:
  6. ...a Ty co tak prędko?? Na 5 byłeś?!...cffaniak
  7. szwab... ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- a właśnie Hammerku...jutro po 9...yy...tzn bardziej ku 9.30-10:decayed:?? Może być??
  8. oj nie nie nie...bym się yebnął z ori:facepalm:
  9. ......noooo...od 22:04 tam stałem:grin:...dziś furmanka była czyściutka:kox:
  10. ...po robo przy ...i oczywiście za spota:decayed:
  11. ...
  12. My też będziemy... jak nie o 19, to koło 19.20:decayed:
  13. a no...potwierdzam...
  14. no to ładnie...nówka cy ta Twoja "poprawiona":wink:?? Moja naprawiona no właśnie...naprawiona...nie umiałem se wspomnieć
  15. Widzisz Grzesiu nie tylko ja cieszę się ze słońca :grin: no to ładnie...nówka cy ta Twoja "poprawiona":wink:??
  16. ...no...nie którzy nie mieli tak różowo...
  17. oj tam oj tam... ...a co do bryczki...jak dziś looknąłem swoje, to się z głowę złapałem:bag:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.