Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Wszyscy powinni używać mojego zegarka weekendowego yhyy...wróć na ziemię...ciekawe kto by wstał w poniedziałek do roboty:whistling:
  2. 12 klusek, 2 rolady, 2 kotlety schabowe z serkiem i pomidorkiem na górze a do tego czerwona kapusta i sosik z roladek...został skonsumowany... ...no dobra zeżarłem to
  3. wg. Ciebie...właśnie teraz idę na śniadanie
  4. ...edytowałeś wiadomość i usunąłeś "rankiem" ?! :decayed:
  5. idę się powoli do obiadu szykować...
  6. niee...już w kościółku byłem na 9.30 a wstałem o 8.30...Tomuś jak nie Guru:facepalm:
  7. spoko domyśliłem się, ale "od razu" z ripostowałem, żeby nie było:decayed:.Ja od 19 (te jazdy w weekengy:facepalm:) do 21 obeszłem rejon z ciekawości bo dawno tam nie byłem:wink:...a do 21 do 0.30 pilnowałem pompy, bo niby jakieś szopki odwalała... mogłem się prędzej stracić, ale nie chciało mi się dupać takich hektarów:decayed:
  8. :hi:w niedzielne przed południe:decayed:
  9. tyle,że audi nie ma z tej strony wlewu paliwa. a czy gdzie jest wspomnianie, że to audi:wink:
  10. Jak bylo? Opowiadaj Szczerze to nysa była lepsza nie było aut które by powalały naprawdę na kolana. Multum golfów było a głównie trójek ;p jedynie fajnie sie prezentowały dwie a4-ki na air raidzie i od Hammera auto no dobra od Grzesia tyż Ogólnie to strasznie mało miejsca było ale i tak było fajnie się spotkać i pogadać normalnie Ci przytaknę :decayed: :hi:
  11. Mateusz korba se przełóż... a tak serio napisałem specjalnie Matek'a, bo nie wiedziałem czy to masz "polski" czy "obcy" pseudonim:wink:. Dlatego wolałem abyś mnie poprawił, teraz bynajmniej wiem, że to zdrobnienie imienia a nie np. jakieś imię bohatera z kreskówki:wink:. Po niedzieli czyli jutro mam na 12, a kończący tydzień miałem na 17.30. Na festynie byłem na 17.30, 550m p.p.m:decayed:
  12. wiesz że sobie jaja robię prawda jest taka że zawsze każdemu może coś niestety wypaść przecież wiem Szymek...ale to nie byłby głupi pomysł w tą niedzielę... ja bym się pisał poznać "nowych" i looknąć nowy nabytek Matek'a:decayed: ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- ...który obserwuje wątek:naughty:
  13. Guru te: hyhy napisał, jakby poważnie to lubił
  14. no wątpię, że chrzestnych byś nie wpuścił z opóźnieniem, byłbym koło 18.30...yhyy...''klamkę bym pocałował''. A pustych przebiegów nie lubię robić. Szymek...swoją drogą nowych bym też chciał poznać
  15. to było okrutne:polew:
  16. no poprawiłem się troszku...z myślą o tomku-a4:decayed: ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- i edytowałem na "kilka":decayed:
  17. oj tam...nie czepiajmy się szczegółów każdemu może się noga powinąć... ...kilka razy:decayed:
  18. Na pewno?! też to chciałem napisać, ale jak chłopak się "zadeklarował" a może do Ustonia nad wodę jedzie nóżki w wodzie pomozyć
  19. więc nie rozumie o co Ci kaman pogoda dupiato, to nic tylko do roboty iść
  20. ja na 17.30 więc troszku czasu mi jeszcze zostało:decayed:, ale Ty już będziesz połowa szychty miał za sobą a ja dopiero będę zaczynał
  21. :decayed:
  22. a co jest w krasiejowie ??
  23. Ja Ipoda nie mam... u mnie uchwyt wgląda tak http://img13.imageshack.us/img13/9291/sam25151280x768.jpg takie gumowo-plastikowe mocowanie, które można kupić na allegro pod dany smartfon. U mnie jest on przymocowany na jednej śrubce. Możesz kupić też oryginalny uniwersalny uchwyt, który podobno wzmacnia sygnał antenowy Audi Universelle Handyablage BT für die Handyvorbereitung 9ZF in der Armlehne | eBay ---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ---------- Jak już to do Ustronia ja jadę przez CZ, wyjazd o 8:30 i gdzieś tam na was poczekam oj tam...czepiasz się szczegółów ... wporzo:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.