Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. następny...jak nie Guru, to tera Ty...biorytm Ci się przestawił:decayed:
  2. Mario...ja też jutro będę miał zonka z Ustroniem, bo tylko do 15 max będę, bo do roboty mnie awaryjnie ściągają zresztą nie tylko mnie...3/4 oddziału:whistling:
  3. no właśnie była gadka o Wiśle...o której i gdzie?? Andrzej...na pewno dostał cynka, że przyjedziesz i posprzątał
  4. ja byłem na 17.30 w robocie, więc ni chO_oja bym nie dał
  5. Wiedziałem że ktoś się do tego dopier**li spoko wyczyscimy chciałem, to odrazu napisać jak looknąłem fotki, ale zaś by było, że zmierzły jestem:decayed:
  6. Mosz wdupane własnie.........:decayed:fajno A6 przyjechała wiem dałem plamę,dlatego ja jestem zwolennikiem choćby godzinnej zapowiedzi, choćby "napąknąć" , że "się zjawię":wink:. I niestety wyszło jak wyszło...
  7. i pojechali...sorki chłopaki:kwasny: ...wybaczcie:decayed:
  8. <br /><br /> żeby ktoś nie przegapił, że to audi:facepalm: Ile Ci zostało mięsa na tarczach? - Pokazywarka.pl :decayed:
  9. na 17 pod tym tesco ?? ---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- f*ck !! no to klops...goście, więc niestety zostałem znokautowany z dzisiejszego spota:facepalm:
  10. Ja pisałem, Artur też i ktoś tam jeszcze...ja narazie się ewakuuję później wejdę i looknę se ile "tego" będzie:wink:
  11. zostałbyś zlinczowany
  12. a już myślałem, że napiszesz "rankiem":decayed:
  13. no dobra...spontaniczny spot?! Ale czy ktoś jeszcze przebędzie??
  14. where?? ... tesco??
  15. no Krzyś...wreście coś z klasą hammerek ma cycki, ja mam cycki, ty masz cycki...wszyscy mają cycki:whistling:... ...na myśli:decayed:
  16. lubię...tylko to bardziej rozprasza niż od Hammera cycki:decayed:
  17. Krzysiek...Twój avatar mnie przeraża
  18. :polew:Tzieland jak Tyś to wyłapał:polew: aż się popłakałem ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ---------- <br /><br />
  19. boshe:facepalm:...więcej tych ledów to na przód już nie umiał wpakować no i te pare akcentów agrotuningu:decayed: ---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.