Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak Tomuś dokładnie te:wink: Daniel...ykhymm...mam klucze Żonka mi sprawiła prezent tak na spontana:kox: ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- chyba w lutym je dostałem ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- Tomek...w bądź razie grzechotka (ta większa oczywiście) mi już wytrzymała metrową przedłużkę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dawaj foty na priv:naughty: bo narazie to i tak dalej tajemniczo brzmi:whistling:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i co ...poznałeś wreście swoją rodzinkę... tak ?!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakie ??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
moja przedmuchana była w piątek z sgl do srb na a1 non-stop pedał w podłogę...no może prócz paru km
-
Strefa Śmiechu
Prawdziwy mężczyzna muszę to wypróbować...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
biorąc pod uwagę lepkość i zastosowanie olejów to masz rację wiedziałem, że to podchwycisz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
temat olejów, to bardzo ślizki temat:wink: ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- ooobiaddddddddddddd.........................
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ---------- w czwartek ściagałem górną pokrywę i oglądałem jak wygląda, czy jest jakaś maź czy osad i normalnie czyściutko było:decayed:.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o kurcze...tu już powoli i kapelony zanikają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja mam filtry knecht'a i olej shell helix ultra extra, który jest lany od fabryki:wink: czyli ok.243tkm:decayed: i przebieg ori żeby nie było (bo zaraz mogą być sugestie). Po zakupie po vinie był sprawdzany:naughty:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
niby polecane muszę se je ściągnąć- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja jeszcze nawet nie zacząłem konwersować i nawet nie mam zamiaru..... dobrze, dobrze... czyli oj tam, oj tam:whistling:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
więc możesz się ruszyć z domu:decayed::polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też dziękuje no chociaż raz Wam się udało się z organizować ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- u mnie 4400 wierz mi...nic miłego:polew: temp. silnika 95st a oleju ok.120:whistling:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
te garaże budowali chyba ze 10-13 lat temu dużo ich tam jest:decayed: ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- wporzo...ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz:tongue4:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturrrr...nie znam nazw własnych j-bia, ale to jest poniżej osiedla marusarzówny, wiem bo tam mam rodzinkę ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- ale chyba to 6'tka zwią- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hmm...swego czasu ojciec miał na sprzedaż w j-biu do niego się jedzie ul. Władysława Jagiełły kiedyś tam była strzelnica czy coś (nie wiem czy jeszcze jest) To jest nie daleko ulicy Bronisława Czecha---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
u mnie też prawie tyle samo:wink: powolutku...bo szybciej już się nie dało:facepalm:---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ojj...tam przegina, po prostu wyrażam swoją opinię. Słabe nerwy?! Niee...po prostu szczerze, bez żadnego wazeliniarstwa:whistling:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przy kompocie no właśnie...przy jabolu...---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- w ogóle- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: konwersacja z Tobą nie ma najmniejszego sensu Panie wszechgovnowiedzący:whistling: Tobie nawet jakby wiedzę młotkiem wkuwali, to i tak będziesz tkwił przy swoich urojonych racjach:decayed:---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- ...że się nie da nie idzie i nie możliwe, bo ja wiem lepiej... - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81