Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co to ? O 19:30 spać idziesz ? [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:36_________________________________________________Grzegorz poczytaj tu >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227690.0 Dziekuje Robercie Jutro przeczytam.... A co do spania to żona mnie usypia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tata teraz remontuje silnik od kolesia co mu korba z przegrzania pekla...i tam dopiero sa spustoszenia glowica remont, kobra i tlok, pirescienie nowka, panewki nowka bo wal krzywy co za tym idzie musi byc nowy itd i oczywiscie dziura w bloku na wylot o srednicy 3cm [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:26_________________________________________________normalnie mam gdzies fotki tego kiedys pokaze [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:29_________________________________________________ja zmykam dobranoc wszystkim a czuje zebedzie sie tu dzial jak artur wejdzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:33_________________________________________________krzymam kciuki Daniel, aby tylko pierdolki do wymiany by byly
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tata moj powiedzial, bo pozwolilem mu powiedziec o tej akcji...poprostu jakis fabrik feler do tego przebieg no i zawor pekl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
byla mowa o Danielu...to on pisal ze ma nieprzyjemnosci
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pospawana jest ale ja nie musze juz kopac tylko niestety Daniel musi. Spoko kapla sie ze przyrylai odrazu wylaczyla silnik....jestem z Niej dumny ze tak zareagowala
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
gnojowka ze shella a tylko wtedy jak go nie odpalam dluzej niz 24h i 3 razy wciagu tego roku a ze 6-7 wciagu 3 lat a przy -30 praktycznie od strzala pali tylko mowie nie moze dluzej niz 24h stac [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:04_________________________________________________ No ale to jak , żonie dałeś grzebać w silniku czy co ? :polew: nie...jechala i nie zauwazyla laczenia asfaltu (mgla byla i jakies zadupie...efekt miska peknieta) z nowego na stary a na starym byla koleina ze 12-13 cm...i specjalnie mierzylem ja kilka dni potem[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:07_________________________________________________oficjalnie jest przyjete ze sie rozciekla :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
swieczki dobre na bank a babelkow nie ma a pompka musze sie temu przyjrzec...ale jesli odpala ponocy czy dluzszym dniu to chyba cisnie no nie... ?[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:58_________________________________________________ To nie dopuszczajcie do tego , żeby wpadał w "niepowołane ręce" Samochód jak żona - nie pożycza się go , nie oddaje w niepowołane ręce itp. ... a jak to wlasnie byla zona :gwizdanie: poprostu nie zauwazyla czegos ale spoko luz wybaczylem jej [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:59_________________________________________________a Ty Danielu looknij co tam trzebabedzie robic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po 3 latach to pierwszy raz tak porzadnie kopal procz wymiany zawiechy :gwizdanie: (ODPUKAC oczywiscie)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale czasami jest tak ze wpadnie w niepowolane rece i trzeba kopac :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Może gdzieś wilgoć się dostała Po myciu go nie odpalałeś kilkanaście godzin ... ja tez tak kiedyś miałem , myłem auto bodajże w piątek a dopiero w niedzielę go odpaliłem i troszkę pokaszlał przy odpalaniu ale do dziś już się to nie powtórzyło Kiedyś też poprzez przypadek zalałem czujnik stopu ( a dokładnie jego wtyczkę pod ECU ) i miałem niezła dyskotekę na zegarach , podczas jazdy zagrzał się troszkę i mu przeszło mysle ze nie bo nawet jak go nie mylem a dwa dni postal to tez misie tak zdarzylo ze 3 razy a co do mycia a lania wody to mi czasem bagaznik wyswietla ze jest otwarty do momentu jak wyschnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:embarrassed: zawsze do uslug jak tylko bede umial
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
slupek bloku nazwij to ponaszymu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
łłooo...zaro bedzie spiecie ...[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:46_________________________________________________zaraz bedzie trzeba drugie Swieto Wszystkich Swietych zrobic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakieego slupka :?: a dobrze se pije
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie odnosnie tej wypowiedzi... tyko osoby co jest ... WITAM
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie nie, swieczki wymienione, wiec to odpada i zadnych bledow tylko ten czujnik pisali tez o jakims zaworku zwrotnym moze poprostu paliwo mi sie cofa, tylko gdzie go szukac [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:37_________________________________________________a zapowietrzony tez nie jest bo babelkow powietrza nie ma
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mam takie zapytanie...bo ostanio jak w sobote umylem auto i dopiero w pon go chcialem odpalic to musilem go heblowac okolo pol minuty i tak jakby mi chwytal tylko na jeden gar. Czy to moze byc tez wina urwanych kabelkow z czujnika temp paliwa :?:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:30_________________________________________________robert. i tomek macie smykalke do tego...czym fajnie i w miare tanio zabezpieczyc lakier na zime, bo strasznie matowy jest to te moje na swiezo spikniete felgi ladniej wygladaja :?: :?: :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
gorzej jak poczyta jak po nim Robert jechał :polew: :laghing2: :laghing2: bedzie bejsbolowanie i biczowanie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak sie zastanawiam jaka mine musial miec Artur :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:?: tomaszzzz...propagande siejesz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ahh...gdybamy :gwizdanie: a moze jest calkiem inna wersja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tomasz pisal, ze ktos mu wyskoczyl, co za ch*jisko i zapewne sie potem gapil jak wol na malowane wrota [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 17:58_________________________________________________lampionka by postawil za mohera i by dalej pojechal :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja pierdziu szkoda i naprawde przykro takie informacje slyszec [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 17:51_________________________________________________dobrze ze mu sie nic nie stalo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:?: swoje :?:
-
[ALL B5] Grubość stabilizatorów
hmm...mysle ze miedzy "pustymi" stabilizatorami tzn wygieta rurka 29 a 26.8 mm bedzie napewno jakas nieznaczna roznica na korzysc grubszego, ale byla tez mowa o 29 "pelnych" to te to napewno sa sztywniejsze