Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a dej pokoj, bo noz mi sie otwiera na tych głą**w, mlotek i po lepie prac ja tez widze, mp3, mp4 w uszach i na dol zjezdzaja i potem...wypadek tez jestem mlody, ale wiem co to praca i szanuje ja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No toś pojechał, bo ja robię na swoją emeryturę no i obecni emeryci zarobili też na swoją a Wy będziecie musieli robić na naszą. TOMEK zmień dealera. Wy to najbardziej pokrzywdzone pokolenie bo każą Wam coś robić. wiesku bo mi sie narazisz mozecie nie wierzyc...ale ja lubie pracowac, ale nie lubie tego momentu jak musze isc do pracy jakos ciezko mi sie zebrac :gwizdanie: Artur...tez czytam ten watek :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] 1,9 afn Q
:polew: a ak swoja droga ciekawe czy doda foty bo inaczej...watek DELETE :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
witam i po przegladzie... wszystko wporzo...a co katalizatora, ktorego nie mam :gwizdanie: to diagnosta mi powiedzial tak... Diagnosta : "...widze, ze katalizatora Pan nie ma" Ja : "... ..." D : "a kto go Panu usuwal, bo widze ze pucha zostala... :?: " Ja : " " D : "no to dobrze, bo spaliny sa tej samej jakosci (przemierzyl mi je, a dal do porownania wyniki z innego, tego samego nowszego silnika bodajze awx) , tylko dymek jest widoczny a autu lzej " " wogole kto wymyslij katalizator w dieslu i po co chyba tylko dla wrazenia wizualnego " i tez mam hak tylko ze zdemontowany i pieczatke w dowodzie i zaplacilem 100zl w zorach ..............skopiowalem tresc watku z innego, wiec co nie ktore rzeczy sa nie wazne ..................
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
witam i po przegladzie... wszystko wporzo...a co katalizatora, ktorego nie mam :gwizdanie: to diagnosta mi powiedzial tak... Diagnosta : "...widze, ze katalizatora Pan nie ma" Ja : "... ..." D : "a kto go Panu usuwal, bo widze ze pucha zostala... :?: " Ja : " " D : "no to dobrze, bo spaliny sa tej samej jakosci (przerzyl mi je a dal do porownania wyniki z innego, tego samego nowszego silnika bodajze awx) , tylko dymek jest widoczny a autu lzej " " wogole kto wymyslij katalizator w dieslu i po co chyba tylko dla wrazenia wizualnego " i tez mam hak tylko ze zdemontowany i pieczatke w dowodzie i zaplacilem 100zl w zorach
-
[ALL B5] [ALL B5] 1,9 afn Q
łaa...ale furacz a tak szczerze...fotki zapodaj :bicz3:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiem, ale niesety dla niektorych sie liczy auto a nie sceneria a w tej kwestii masz najladniejsza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arkuu...bedziesz mial Qre*nie trudno wygrac, bo auta tez tam sa zacne, ale moj glos na Ciebie wplynal
-
[ALL B5] Amortyzatory gwintowane
no niby tak...ale jak ktos nie lubi miec kregow wybijanych , to moze smialo zakladac. Lecz musi miec na uwadze, to ze jak bedzie szybko przejezdzal np przez progi, no auto moze zanurkowac. A tak to nic temu nie szkodzi...niskie miekkie autko
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ja jutro mam przeglad i dam se specjalnie wlozyc do rury (brak kata tylko pusta pucha), i niech diagnosta oceni jak to hula
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja wlasnie...mam juz odnowiony pakiet stalum na zime , wiec 15" siedzi juz w aucie a jutro na przeglad :gwizdanie: niestety ja nie mam nic na zbyciu Danielu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed: nie no nie umie patrzec na takie cos... [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:39_________________________________________________Wy tu wszyscy o jakis woskach piszecie, a mnie sie to poprostu nie oplaca, bo caly efekt psuje ta rysa [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:40_________________________________________________nie no ide wrescie spac dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
moje prawdopodobnie trafi po zimie do lakiernika...w celu usuniecia ten natretnej "kluczykowej" rysy i innych przywlaszczonych z kupnem auta :wallbash:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobrze ze masz takiego magika [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:23_________________________________________________ jakby nie awatar i podpis to bym zapomniał o kolorze :polew: a jak wejdziesz do garazu to bedzie siwy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no...Daniel to dobrze ujal...ja go nie mialem tydzien , Daniel troche dluzej , ale TY...Artur
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja musze wrescie znalezc czas dla mojego auta, aby sie nim porzadnie zajac [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:14_________________________________________________ale jak go odpalisz i poczujesz te 150 kucy ...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i co arturze zrobiles... :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
daniel... namysliles sie ustawiles se grafik
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to musze zagadac do Qzynka, aby mi takie cosik zrobil [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:05_________________________________________________nara
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale robercie mam wrazienie wlasnie jakby ten egr mulił mi auto tzn puszczal lub cos w tym rodzaju
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
coraz bardziej mnie to korci aby gada rozkrecic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czyli wracajac...lepiej silnik na stol i umyc go od srodka i nowy egr :?: ale jesli piszesz ze mozna to wole flansze wytoczyc i bedzie niby troche twardziej chodzil jak gdzies tam wyczytalem :gwizdanie: chyba ze sie myle
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bo jesli mozna na flanszy jezdzic to...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a dlugo posmigam na tym nowym,bo to 4stoffki jak dobrze pamietam