Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: normalnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do dzien
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tez
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeszcze nie porobione i ponadto zastanawiam sie gdzie je wmontowac te 2 dodatkowe
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
kierunki se na biale zmien i jakos slabo grawitacja oddzialowywuje na Twe autko
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
kolego ja mam -70 i oponki 215/40/17 i ja to dopiero przycieram , szczegolnie na progach, ale to tylko tymi dekielkami na sankach ,ale nigdy miska nie przysmigalem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wieczor :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to jutro moja zonka bedzie bez pilniczkow [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:06_________________________________________________a na tej samej stronie to looknalem [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:06_________________________________________________no nic ide pelnic obowiazek malzenski czyli spac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tez takie udalo mi sie poszukac ale czy musza byc identyko
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tzn :?: moze proste ale jak to wyglada[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:52_________________________________________________poszukalem na allegro ale czy musza byc takie same ??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hm...a moze wiesz, ktore kolory kabelkow z radia sa od sygnalu do wzmacniacza, bo moze bym sie pod nie podpial i dodatkowe dwa bym mial, czyli zamiast 7 mialbym 9 [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:47_________________________________________________ ta tylko kto ma kluczyki do radia aby je wyjac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a co sie stanie jak moc ze wzmaka podlaczy sie do nastepnego wzmaka :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No ja miałem sedana może przez to różnice , w avancie jest subwoofer a w sedanie chyba nie A8 jednak zalicza się do sedanów skadze...COUPE
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak przednie bez i podlaczony do przednich jest ten piszczek i calosc do radia, a tylne tez sa bez, ale podlaczone sa do tylnego ze suba ORI ze wzmakiem[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:35_________________________________________________taa...miejsce dla VIPow tak jak kumple tam stal i koles z MDR naje**ny jak kopacza skasowal pare furek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i ciekawe kaj bych parkowol pod grubom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed: Qrcze chcialbym je miecpodlaczone bo w a8 miodzio graly
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry jestes [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:28_________________________________________________moze Ty mi robercie odpowiesz na moje pytanie powyzej :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi sie wydaje ze do tej 2 pinowej i bedzie :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:07_________________________________________________halo...i jak pomozecie :?: :!: [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:18_________________________________________________hm...i jedna mysl mi jeszcze sie nasunela...jak podlaczyc tego ORI piszczka (tweeter) do tego glosnika :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a mam pytanie do Was... udalo mi sie wyszarpac z a8 tylnej polki dwa glosniki (bose) i kazdy z nich ma wbudowany wzmacniacz i sa dwie wtyczki jedna na 2 piny (szary ciemny i miebieski ida do tego wzmacha plytki +MHT-), druga na 5 (zielony i zolty do -EIN+ i szary jasny, czarny, czerwony kolejno SL -UB +UB) i jak to mam podlaczyc :?: do przodu pomozcie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
byl przylamany wiec chyba to byla przyczyna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki danielowi logi porobione daniel...chyba znalazlem przyczyne moich objawow...wezyk podcisnieniowy z okolic filtra by w krytycznym stanie , zem ja go nie zauwazyl jak wymienialem je :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
moja narazie...dmucha (odpukac) i cale szczescie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ani luloki Ci sie tez nie podobaja