Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. yy...a co :?: bo nie jarze
  2. to jest raczej racjonalne wytlumaczenie :gwizdanie:
  3. wiesz co...moze dlatego ze on ma gwiazdeczke w profilu
  4. ano to to sie nie liczy a dlaczemu ?? czym to jest spowodowane ??
  5. Qfa...no normalnie nie mam tego, chyba ze Moja mi cos dosypala ze na oczy mi padlo [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:48_________________________________________________a czemu to tak jest
  6. robert zmien dealera...normalnie teraz ogladalem i nie ma takiego :?: :!:
  7. ja teraz odswiezylem strone i nie ma tam takiego watku zreszta artur tez to potwierdzil nie dawno
  8. haa...jeszcze jutro to zdzierzyc i weekend Qrcze ja to mam...cale zycie z wariatami jak nie na powierzchni, to pod ziemia :gwizdanie: metan im na leb juz dziala
  9. tylko poszukac to tutaj no nic no bedziem musieli ponowic temat i "lekko" go naglosnic
  10. to bedzie dla nich [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:37_________________________________________________ dobranoc
  11. gdzies to sie chyba przwinelo w tym watku o tym ale reki nie dam se odciac
  12. sory statystyki forum i potem wiecej statystyk
  13. nom...jakas sciepa narodowa ale u kogo to sie odbedzie, kto bedzie taki odwazny ?? [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:32_________________________________________________strona glowna....potem na samym dole jest zakladka centrum statystyk i reszta bedziesz wiedzial
  14. tzn ze spoty rybnickie wskoczyly na 10 miejsce w 10 najlepszych watkach
  15. no to jak bedzie okazja i wiecej wiadomo o urodzinach i se uloze robote to bedzie :drunk: :drunk: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:29_________________________________________________no trzym sie blant88
  16. wiecie co...glupio to zabrzmi, ale spoty radomskie wypadly z ekstra klasy :gwizdanie:
  17. poproś ją by wzięła prawko ,reszte sama sobie dopowie :gwizdanie: okej...najwyzej zwale na Ciebie jak zwykle przeze mnie będzie przezyjesz, zwykle Ona nie jest grozna
  18. a bym sie z mila checia wprosil na te urodzinki
  19. poproś ją by wzięła prawko ,reszte sama sobie dopowie :gwizdanie: okej...najwyzej zwale na Ciebie ja ich nie zamierzam na nowo montowac
  20. dobra okazja nie jest zla :gwizdanie:
  21. uu...no [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:15_________________________________________________no to powiecie mi wrescie ile mam tego zabrac :?: i na jaki stan szykowac moja zonke
  22. ale arturr...Ciebie nie bedzie, tak zes pisal
  23. o Qfa, zas sponiewierany
  24. a wiela mom tego prziwiysc :?: bo sie stresuje, bo to moj pierwszy raz
  25. kruuupnikk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.