Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. co Wy cygaro :gwizdanie:
  2. Ty lepiej się im nie pokazuj na spocie ,po tym co napisałeś :polew: :polew: :polew: udam tajniaka
  3. a jo zech je beznalogowy prawie bo weekend sie zbliza
  4. dobranoc tym co juz nie moga
  5. ja nic , tylko tak mi sie napisalo
  6. dobranoc andiiii
  7. Qrcze raczej nie ten uzytkownik, bo mi go polecil znajomy co smiga juz od niego 80tkm na nich na gewindzie ale 235/35 oponkach
  8. a co do tego duzego graweru na lacznikach...tez u mnie byl taki duzy (nawet nie dokonca szlifniete te audi bylo) a reszta po 15mm i tez sie zdarzaly czesci co nie do konca byly szlifniete
  9. chcialbym miec takowa pamiec caly komplecik mnie wyszedl chyba cos okolo 1700PeLeNow ;(
  10. witam z powrotem co do szlifnietych znaczkow to ja mam cala zawieche taka i narazie 10tkm na gewindzie i 215/40 i )odpukac w niemalowane drewno) cisza :gwizdanie: i ten "grawer" mial cos okolo 15mm
  11. a wiesiu wspomnialo mi sie o tych avatarach...chodzilo mi (zonie) o te smieszne niestety ja nie mam[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:17_________________________________________________narazie splywam, ale tu wroce
  12. wrzosu...mialbys dolna listwe "dobra" ta gumowa z lewych drzwi :?:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:10_________________________________________________ o i wiesiu sie pojawil [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:11_________________________________________________o co ci chodzilo z tym full tuningiem :?:
  13. a tam... 61 cm od blotnika do ziemi to nie jest az tak nisko... szafa ma nizej :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:03_________________________________________________no okej a jak ja "porwiesz" przez przypadek na np. krawezniku
  14. wrzosu...tez bym chcail se to pospawac ale tak mysle...mamy niskie autka, jak uszkodzimy dokladke to bedzie na wyj*b caly zderzak [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:01_________________________________________________no mam... w piatek, bede sie bawil z progami
  15. ja bede a Ciebie nie bedzie :?: :!:
  16. no nie wiem czy ma... :gwizdanie:
  17. jak to ogarnie wszytsko, to bedzie gitara [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:36_________________________________________________artur...a Ty bedziesz w niedziele na spocie w rybolu :?:
  18. aa...takie cosik...to zapewne telefon bedzie,zreszta ja tam nie wiem :gwizdanie: takich rarytasow to ja nie mam zwykly czarny aVancik
  19. :hi: wrzosu...ten trzeci to moze byc poprostu + ja tak mialem...ze zwykla bo mi sie uszkodzila a tam nie bylo takiego wtyku, a z przedlifta, bo se zalatwilem byl wtyk i sie zastanawialem od czego on jest i brat mnie uswiadomil, ze to + i rzeczywiscie +[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:03_________________________________________________bo o niebo lepszy odbior jest
  20. :polew: dobreee...Artur, dobree... dobranoc wszytskim
  21. nie no ja tez mykam, bo zonka dostaje powoli skurczu rekom :gwizdanie: dobranoc kolorowych snow
  22. dobrej w wypoczywajacej zycze[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:50_________________________________________________ja mam na 12 w poludnie
  23. tychy,bielsko :gwizdanie:
  24. Pany i nie otrzymalem odpowiedzi o jakis wirusie do mojej audi...gdzie fajnie to zrobic :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.