Ja miałem rdzę na obu przednich błotnikach(sam rant) i pod maską przy podszybiu. Auto nigdy nie bite itp :/ lakiernik zrobił i wyczyścił. Na jednym błotniku zaś bąbel, lakiernik mówi że rdza perforuje i z tym sie nic nie zrobi, tylko wypiaskować lub ocynkować lub wymienić blach. Autko żółte i kurde po tylu latach każde domalowywanie czegoś jest widoczne Szkoda a niby blachy VAG są bdb zabezpieczone przed korozją.
Kolego ja mam z autoland chyba środek do usuwania asfaltu z lakieru, much itp. Idealnie usunie klej i silikon z lamp i nie zniszczy plastiku. Sam tak roiłem po uszczelnianiu lamp gdy pobrudziłem obudowę silikonem. Koszt około 9zł
Ciemny granat metalic. Na razie nie mogę go wystawić w dziale sprzedam bo mam za mało wiad. napisanych. Jak by ktoś chciał prosze o wiad. priv z mailem to podeśle dokładne foto.
Trzeba wywiercić dziury na zaczepu po bokach, coś tam jeszcze i powinno podejść Poliftowe fajna kompletne masz za 500zł minimum:P Chcesz do Ci sprzedam przedliftowy granatowy ale za to z kompletnymi spryskiwaczami, belką, ślizgami itp. Miałem zakładać do siebie,, do zenonów ale mam inne wydatki niestety pilniejsze