Treść opublikowana przez greg24
-
Spot Leszno
Zamiana kierowcy - Sadistic.pl :facepalm:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
:facepalm: ciągle te same pytania
-
Spot Leszno
dokladnie bo naprawde piz*zi i na dodatek ciemno jak w pupie wiec poczekamy i pomyslimy
-
Spot Leszno
o 18 koncze zajecia na zaborowie plus dojaz ... wiec nie ciekawie bo znowu ciemno i zimno
-
Spot Leszno
ja jestem zawsze na miejscu ale jak bede mial szkole dam znac jutro
- Spot Leszno
-
Spot Leszno
242 albo 224 jakos czy cos nie pamietam ale ma naped na przod tylko i manual jakby co i witam cosmo wkoncu sie zobaczymy bo juz zapomnialem jak te twoje wyglada
-
Spot Leszno
za brak jakies 50zl wiec chyba warto kupic
-
Spot Leszno
pewnie ze nie mamy jest nas juz 7 a z toba 8 wiec mysle ze juz jakas fajna ekipa sie tworzy ---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- czajcie to chlopaki jakbyscie mieli jakies wyprawki hahaha Rumuński Lakiernik - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu :grin:
-
Spot Leszno
no jak ruszylem za wami to widzialem ze lekki poslizg byl i w sumie nie miales szans na starcie bo kola jednak z Q nie maja szans ale ogolnie fajnie idzie
-
Spot Leszno
haha chyba wykopac bo w lesznie nie ma
-
Spot Leszno
dokladnie dopiero po 21 moze bedzie miejsce tam
-
Spot Leszno
masz rafał raczej nie bedzie spamu :Dod innych a numer sie przyda najwyzej usune potem wiadomosc i bedzie ok 669214927
-
Spot Leszno
no to zrobimy o 19.15 i bedzie w sam raz nie bedziemy dlugo czekac co WY na to chlopaki?
-
Spot Leszno
a na ktora sie wyrobisz kolego hmm? pamiętajcie ze zimno na dworze wiec kalesony obowiązkowo
-
Spot Leszno
19tnasta pod tesco i nie pomylscie sie z obi zebyscie nie szukali od glownego wejscia mozna nas znales chyba ze miejsc nie bedzie
-
Spot Leszno
rafał a ty wiesz moze co sie dzieje z kolega z jerki? bo jak wyjechal na wakacje czy cos tak go juz pol roku nie widzialem i na forum sie nie pojawia..
-
Spot Leszno
ja moge byc ale bede na brudasa
-
Spot Leszno
raczej ja nic nie zmienialem w aucie ale twojego teraz po tych modach bym obejrzal
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
z przodu już masz BOSE bo widze na zdjeciach jakis napis
-
Spot Leszno
mnie nie ma teraz jestem w opolu a jak te lusterko kolego ? pasuje cos czy nie?
-
Spot Leszno
mogłeś pokazać jak zaparkował a tak dla WSZYSTKICH zdrowych spokojnych i wesołych świat :drunk:
-
Spot Leszno
wyslij raz jeszcze zdjecie bo nie dziala kolego
-
Spot Leszno
fajne rzeczy macie w Pępowie Młody plantacje xD elka.pl - Wpadli "hodowcy" marihuany
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja też nie żałuje nie były strasznie drogie a świecą dobrze. Na długich jest rewelacja a co do mijania kwestia przestawienia się na soczewke bo gdy jest brudna można nic nie zobaczyć plus oczywiście kwestia żarówek ale jak najbardziej mogę polecić..