Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    quatro by sie przydalo xD
  2. chyba idealnie nigdy nie bedzie a co do wkladania to wchodzi ciezko.. przy tym dolnym zaczepie od strony chlodnicy mozesz lekko odkrecic takie gowienko powinno lepiej wchdzic.. moze wtedy lepiej uda ci sie ja wyposrodkowac zebys byl zadowolony
  3. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    kolego wojtas tu masz ten dzial z produktami do pielegnowania autka bo tak mi sie przypomnialo ze mialem tu zamiescic:decayed: http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/www-showcarshine-pl-detailing-shop-rabat-porady-223807/index7.html#post3160930
  4. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    haha a co do wycieraczek dałbym rade XD ---------- Post dopisany 27-11-2012 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 22:56 ---------- czajcie goscia z Audi Pościg polskiej policji za Audi [ MaxHumor.pl ] - YouTube! ---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- mlody na pokazie agro takie tez maja ?? ogarnij jaka moc:grin: traktor racing volvo terror - YouTube!
  5. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ok to panowie do zobacznia pod wejsciem pewnie bedzie malo miejsca ale gdzies tam bede krazyc
  6. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    spontan totalny
  7. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    wal se wal po glowie za to ze ostatnio dales ciala wiec ostatecznie pytam kto bedzie ja bede ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- mlody tez bedzie bo napisal mi esq ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- wojtas to dzis wbijaj potwierdz ze bedziesz i juz nas 3 jest napewno czekam na jawora bo mlotek walacy w glowe nie oznacza dla mnie ze jednak przyjedziesz
  8. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    to dzis robimy a lusterka beda od jutra w lesznie i przy okazji je zgarniesz ok?
  9. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no ale dzis mlody nie przyjedzie bo lusterka bede mial dopiero jutro a 2 razy z pepowa to k**wa o wiele dalej jak ze wschowy raz ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- z reszta dogadaj sie jawor z mlodym bo ja i nowy kolega jestesmy na miejscu wiec to kwestia ubrania sie i podjechania czekam na decyzje
  10. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jutro przyjedz bedzie nas wiecej bede ja nowy kolega i mlody wiec z toba 4 wiec jak wolisz dzis ?
  11. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    nie wiem czy kolega bedzie czytal forum przed 19 jak przeczyta to zrobimy jutro o 19 tak jak sie umawialismy a jak nie przeczyta znaczy nie potwierdzi zmiany terminu na jutro to pojade bo nie lubie robic kogos w konia
  12. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    nie nie kolego chyba ze mama mi jutro przywiezie bo bedzie w lesznie.. co ty na to? ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- jutro towar bedzie mama wlasnie pakuje do autka < jakby co >
  13. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    nie chce mi sie po pracy zaczyna mnie gardlo napierdzielac wiec i tak na chwile wlece pogadam i spadam
  14. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    5 sie nie uzbiera musialby rafal przyjechac i tomek a tomka nie widzialem od wakacji ale jaro ty wpadaj duzo cie to nie kosztuje a po za tym ostatnio dałeś ciala sam chcialem sie spotkac a potem zapomniales:facepalm: :grin:
  15. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    pozno troche ale podlece na chwilke tylko w ktorymmiejscu bo tesco jest wielkie dobra spadam bo o 6 wstaje pozdro
  16. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    czekalm az odpiszesz i wkoncu pojechalem do siostry jutro jade kupic cos na zab to moge wleciec gdzies daj znac tylko o ktorej ale raczej nikogo wiecej nie bedzie bo jednak spontany ciezko ogarnac jak kazdy ma po 20km ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ---------- ja koncze robote po 16 wiec kapiel i moge smigac na zab cos kupic jak cos pisz jutro przeczytam jak wroce z pracy pozdro
  17. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    dzis?
  18. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja do gostynia nie mam 20km haha chyba ze z krzywinia
  19. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jestesmy chetni na spota ale trzeba ogarnac bo mamy kolege z kosciana i z pepowa jeden z jerki i prawdopodobnie kilku ze wschowy ale jednego znamy a reszta w sumie <narazie tylko ja> leszno wiec jak cos trzeba sie zgadac i na 100% byc a nie tak jak ostatnio
  20. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    piszesz z kims to co mam sie wpierdzielac
  21. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    teraz nie bede grzebac bo jest zimno i nie ma sensu rozbierac boczka jak nie bede dokanczac wygluszenia wiec miej w uwadze ze bede go chcial
  22. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    wy sie wkoncu chlopaki pokazujcie jak sie zapowiadacie bo 30minut siedzialem w aucie po czym mlody wlecial na 10minut i na tym sie skonczylo a ty mlody obniz lampe od strony pasazera bo jak jechales za mna to jurde masakra jest albo odrobine obydwie obniz i bedzie dobrze, ja tez mam +100 na mijania ale nikogo nie raze bo wiem jak to wkurza a efektu poza swieceniem w niebo czy znaki nie ma
  23. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no 18nasta kolo trapezu chyba ze chcecie wczesniej :)jestem na miejscu wiec wystarczy dac znac
  24. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja moge ale musze sie dowiedziec w jakiej grupie jestem chyba mam na rano wiec od 13 jestem do dyspozycji <niedziela>
  25. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    obczaje moj plan zajec bo mam szkole i napisze jak mi pasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.