Treść opublikowana przez greg24
-
Spot Leszno
quatro by sie przydalo xD
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
chyba idealnie nigdy nie bedzie a co do wkladania to wchodzi ciezko.. przy tym dolnym zaczepie od strony chlodnicy mozesz lekko odkrecic takie gowienko powinno lepiej wchdzic.. moze wtedy lepiej uda ci sie ja wyposrodkowac zebys byl zadowolony
-
Spot Leszno
kolego wojtas tu masz ten dzial z produktami do pielegnowania autka bo tak mi sie przypomnialo ze mialem tu zamiescic:decayed: http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/www-showcarshine-pl-detailing-shop-rabat-porady-223807/index7.html#post3160930
-
Spot Leszno
haha a co do wycieraczek dałbym rade XD ---------- Post dopisany 27-11-2012 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 22:56 ---------- czajcie goscia z Audi Pościg polskiej policji za Audi [ MaxHumor.pl ] - YouTube! ---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- mlody na pokazie agro takie tez maja ?? ogarnij jaka moc:grin: traktor racing volvo terror - YouTube!
-
Spot Leszno
ok to panowie do zobacznia pod wejsciem pewnie bedzie malo miejsca ale gdzies tam bede krazyc
-
Spot Leszno
spontan totalny
-
Spot Leszno
wal se wal po glowie za to ze ostatnio dales ciala wiec ostatecznie pytam kto bedzie ja bede ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- mlody tez bedzie bo napisal mi esq ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- wojtas to dzis wbijaj potwierdz ze bedziesz i juz nas 3 jest napewno czekam na jawora bo mlotek walacy w glowe nie oznacza dla mnie ze jednak przyjedziesz
-
Spot Leszno
to dzis robimy a lusterka beda od jutra w lesznie i przy okazji je zgarniesz ok?
-
Spot Leszno
no ale dzis mlody nie przyjedzie bo lusterka bede mial dopiero jutro a 2 razy z pepowa to k**wa o wiele dalej jak ze wschowy raz ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- z reszta dogadaj sie jawor z mlodym bo ja i nowy kolega jestesmy na miejscu wiec to kwestia ubrania sie i podjechania czekam na decyzje
-
Spot Leszno
jutro przyjedz bedzie nas wiecej bede ja nowy kolega i mlody wiec z toba 4 wiec jak wolisz dzis ?
-
Spot Leszno
nie wiem czy kolega bedzie czytal forum przed 19 jak przeczyta to zrobimy jutro o 19 tak jak sie umawialismy a jak nie przeczyta znaczy nie potwierdzi zmiany terminu na jutro to pojade bo nie lubie robic kogos w konia
-
Spot Leszno
nie nie kolego chyba ze mama mi jutro przywiezie bo bedzie w lesznie.. co ty na to? ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- jutro towar bedzie mama wlasnie pakuje do autka < jakby co >
-
Spot Leszno
nie chce mi sie po pracy zaczyna mnie gardlo napierdzielac wiec i tak na chwile wlece pogadam i spadam
-
Spot Leszno
5 sie nie uzbiera musialby rafal przyjechac i tomek a tomka nie widzialem od wakacji ale jaro ty wpadaj duzo cie to nie kosztuje a po za tym ostatnio dałeś ciala sam chcialem sie spotkac a potem zapomniales:facepalm: :grin:
-
Spot Leszno
pozno troche ale podlece na chwilke tylko w ktorymmiejscu bo tesco jest wielkie dobra spadam bo o 6 wstaje pozdro
-
Spot Leszno
czekalm az odpiszesz i wkoncu pojechalem do siostry jutro jade kupic cos na zab to moge wleciec gdzies daj znac tylko o ktorej ale raczej nikogo wiecej nie bedzie bo jednak spontany ciezko ogarnac jak kazdy ma po 20km ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ---------- ja koncze robote po 16 wiec kapiel i moge smigac na zab cos kupic jak cos pisz jutro przeczytam jak wroce z pracy pozdro
- Spot Leszno
-
Spot Leszno
ja do gostynia nie mam 20km haha chyba ze z krzywinia
-
Spot Leszno
jestesmy chetni na spota ale trzeba ogarnac bo mamy kolege z kosciana i z pepowa jeden z jerki i prawdopodobnie kilku ze wschowy ale jednego znamy a reszta w sumie <narazie tylko ja> leszno wiec jak cos trzeba sie zgadac i na 100% byc a nie tak jak ostatnio
-
Spot Leszno
piszesz z kims to co mam sie wpierdzielac
-
Spot Leszno
teraz nie bede grzebac bo jest zimno i nie ma sensu rozbierac boczka jak nie bede dokanczac wygluszenia wiec miej w uwadze ze bede go chcial
-
Spot Leszno
wy sie wkoncu chlopaki pokazujcie jak sie zapowiadacie bo 30minut siedzialem w aucie po czym mlody wlecial na 10minut i na tym sie skonczylo a ty mlody obniz lampe od strony pasazera bo jak jechales za mna to jurde masakra jest albo odrobine obydwie obniz i bedzie dobrze, ja tez mam +100 na mijania ale nikogo nie raze bo wiem jak to wkurza a efektu poza swieceniem w niebo czy znaki nie ma
-
Spot Leszno
no 18nasta kolo trapezu chyba ze chcecie wczesniej :)jestem na miejscu wiec wystarczy dac znac
-
Spot Leszno
ja moge ale musze sie dowiedziec w jakiej grupie jestem chyba mam na rano wiec od 13 jestem do dyspozycji <niedziela>
-
Spot Leszno
obczaje moj plan zajec bo mam szkole i napisze jak mi pasuje