Treść opublikowana przez grubasek21
-
[ALL] Pomoc w doborze Alufelg
i jak co kolego wybierasz ??
-
Co to jest-VW czy AUDI?
:wallbash: masakra az zal patrzec ;( ;(
-
Po rekonstrukcji ACL????
no to sciegna
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
warto nieraz troszke przeciagnac diezelka na dobrym bucie :naughty: niech sie wszytki syf przepali
-
[ALL B5] Olej w rurze do Intercoolera,prosze o wyjaśnienie.
no jak sie oleju za duzo zbiera to juz lipka sciagnij weze przeczysc i za jakis czas sprawdz czy nadal sie zbiera
-
[B6 AVB] Przy zmianie biegów chwila zamulenia,po zdjęciu wężyka z EGR OK tdi
nie no jej nie ma sensu ... Tylko sam zaworek ten z klapka .. jak juz sie z nim cos dzieje to zaslepiac od razu :hi:
-
[INNE] Oma mcm'a.
w takim razie bezawaryjnosci
-
Wąskie e30
nie no auto zaje........ kolo rewelacja :good: :slina:
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
a co do gazu to duzo stron jest na forum i z tego co wiem to radza sobie bardzo dobrze na sekwencjach
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
Jak dla mnie wszystko na duzy ++++++ :good:
-
[ALL B5] Które felgi?
Najlepszy wybor :naughty:
-
Po rekonstrukcji ACL????
szybkiego powrotu do zdrowia :good:
-
T-shirt GTA
- [B5 AGB] Moja zielona landryna :)
progi az raza w oczy .. Ale wiadomo sa gust I gusciki- [B5 AJM] Szary metalik, alu 18", tył diody, ksenon, kiera S.
Super kolorek podoba sie- [B5 AHU] Moje sreberko-kupione na giełdzie w LU.
udany zakup powodzenia w modach i bezawaryjnosci- [B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
czekamy na foty- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:good:- [B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
kolo :good:- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
dobze wzglada na tej feldze a kolorek audi wygrywa :good:- Mustang Bullitt
bedzie miazga :gwizdanie:- [INNE] Oma mcm'a.
jak minol dzien :kox: ??? BOKIEM :naughty:- Lanos 1.6
:good: nie jeden pewnie sie zdziwil hehe :polew:- [ALL B6] BRA do A4 B6 ....??? gdzie kupić ?
ja wczesiej u siebie mialem w golfie 4 i tak jak pisza wyzej oklej mijesce pod bra najlepiej przezroczysta folia bo strasznie rysuje ;( chyba ze zamiezasz za jakis czas maske malowac :naughty:- [B6 AVF] Fotele i kanapa
rezaj rezaj :kox: i pochwal sie czy podolales :naughty: - [B5 AGB] Moja zielona landryna :)