Treść opublikowana przez grubasek21
-
[ALL B5] Felgi audi od czego ?
ja mam kilka fajnych fotek ale audi avanta b5 jak chcesz to wzuce
-
[ALL B6] Zestaw grający do Avanta - co polecacie?
wymacniacz nie bd mial za dobrego chlodzenia pod fotelem . a przy takim audio jak polecil ci kolega to lepiej unikac takich przypadkow :hi:
-
[B7 BLB] Co sądzicie o tych sprężynach weitec ? chce je założyć do siebie
Weitec ogolnie ssuper zawias robi :kox:montowac :naughty:
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Are na wojska Polskiego
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
:good:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Jak skonczysz bedzie mega jaki apetyt maja te 2.7 ?? ile to zjada :kox:
-
Jaka wódka na wesele ?
Sobieski
-
[B5 1Z] Wycięcie środkowego tłumika w dieslu
to juz wiesz ryzyko :naughty:pamietaj ze jak wytniesz zawsze mozna wtawic jak bedzie :thumbdown:
-
[ALL B5] Które felgi?
i ja tez za nr 1
-
Polecane opony letnie
Nankang jakosciowo do swojej ceny jest :good:
-
[ALL B6] Nankang AS 1 i opony firmy Fortuna
kolezka od zawsze smiga na nankangu i zawsze pozyty :hi:wne opinie nie ma problemow z tymi oponkami
-
[ALL] Ubezpieczenie
a co najlepiej ci wyszlo ??
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Na jakim oleju powinno jezdzic 1.8T AEB
-
[B5 ARG] Audi A4 125 km 1.8 benzyna jakie odczucia?
No dokladnie tak jak mowisz cos za cos . 1.8 turbo tez od 2, 5 tys lub 3 zaczyna jechac a spalanie o kilka litrow wiecej .. zwykle 1.8 daje sobie rade :good:
- [B6 AWX] Którą markę wybrać?
-
[B5 AHH] Potrzebny MAGIK do 216-tek !!!
:good:
-
[ALL] Ubezpieczenie
Zadzwon do link 4 i zobaczysz ze roznica pomiedzy innymi bedzie spora :good:
-
[ALL] Pomoc w doborze Alufelg
3 lub 4 :good:
-
[ALL B7] Zakup nowych felg -proszę o poradę
225/40 :good:
-
[B5 ADR] Wyjące (po wymianie) łożysko przednie
Teraz kupujac czesci to juz jak totolotek .Coraz wiecej jest przypadkow ze po wlozeniu nowych czesci jest lipa a jak juz cos zalozone to kasa w plecy ;( ;( ;(
-
[B5 AVG] Wydmuchuje płyn z układu chłodzenia
wszytko wskazuje na uszczelke , lepiej wymienic ja teraz niz jak juz bedzie za pozno :)i koszta beda większe
-
[ALL] Regeneracja kół dwumasowych
ja jakos nie mam przekonania do regeneracji , jak zmieniac to na nowe
-
[ALL] neostrada 2048
Co do tych 6mb to najlepiej zadzwonic do Tp i poprosic o sprawdzenie lini . zeby powiedzieli czy bedzie smigac np ta 6 bo po co placic jak z 6 bedzie dzialac tylko 2 . Tak bylo u mnie za daleka odleglosc od centrali i wiecej niz 2 nie bedzie smigac
-
[B5 AFN] Problem z zaślepieniem EGR.
Wsadz 2 tak jak mowisz a najlepiej zaslep 2 obydwuch miejscach jak juz rozbiezesz bedziesz w 100% pewny ze sie nie przepali :) :hi:
-
Audi A4 B5 1.8 T
z tym wydechem to bedzie miazga :kox: