Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
Sprzęgło podpowiedz
dwumas z BKE ma oznaczenie końcówka 266P natomiast z AWX 266AN, pasują napewno z jednego do drugiego ale czym się różnią to cholera wie może sprężynami
-
Jakie pompowtryski?
Dzięki, rozumiem
-
Jakie pompowtryski?
Super, dzięki bardzo, rozumiem , że w razie czego od BRB nie podejdą ?
-
Jakie pompowtryski?
Podepnę się pod temat mam podobny problem jak kolega (u mnie korekcje dobre, bipy już rozjechane i dawka paliwa wysoka, czy mógłby ktoś napisać jakie numery pompek montowane były w B7 2005r. 1.9 BKE ?
-
zmiana skrzyni a4 b7
To prawda lecz obroty przy wyższych prędkościach znacznie niższe na 6
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zabrakło tylko tego wielkiego bydlaka i już lipa na forum się zrobiła
-
Halogeny jako światła dzienne.
Absolutnie NIE, żarówka ma niewiele do tego, ponad to 1.Na kloszu lampy musi widnieć oznaczenie RL. 2.Odległość między lampami mierzona od wewnętrznej krawędzi musi wynosić minimum 60 cm, chyba że szerokość pojazdu jest mniejsza niż 130 cm - wtedy odległość minimalna wynosi 40 cm 3.Nie mogą być zamontowane dalej niż 40 cm od obrysu pojazdu. to już na wstępie wyklucza taki manewr.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty to się za naukę zabieraj a nie po alejach będziesz się lansował
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
możesz zrobić coś z telefonem abym mógł się do ciebie dodzwonić dzwońcu !
-
Straz Miejska czy tak powinna sie zachowywac ?
dokładnie. Co do filmiku typowa POLSKA PATOLOGIA co słychać doskonale:wink: żyje na świecie 40 lat i nigdy nie miałem takich przygód
-
Policja strzela do wariata
Jak by ta Policja nasza nie zrobiła to źle, albo za wolno przyjechali albo za agresywni a jak coś to czemu tylko tak słabo reagowali dobrze zrobili bandziorowi, ktoś tyra na samochód a tu przyjdzie bandzior i go rozje.ie a z niego napewno nie ściągną na pokrycie szkody dziadostwo się zrobiło teraz nie boją się CI PORZĄDNI OBYWATELE, kwiat naszego narodu
-
''Śpiący policjant''
Jakieś stare zdjęcie, takich mundurów już nie mają, teraz się przyjebali do tej policji i tak szukają na siłę sensacji. Co by nie zrobili to źle, za późno, za agresywnie. Do lekarzy czy do księdza nikt się nie przypierdziala bo się boją a robią wszystkich w JAJO jak chcą. Lekarz jak ma dyżur śpi na leżance i do pacjenta nie zejdzie tylko wyślę pielęgniarkę albo położną do porodu, łapówkę może brac legalnie i wszystko gra. Kiedyś taka nagonka na policję odbije się nam czkawką tak na własne życzenie bo j**ane.o bandyctwa coraz więcej. Alkoholik, bandzior, recydywista się trafiŁ kiedyś widziałem który ludzi zaczepiał przy pabie ale już w momencie jak Policja go legitymowała TO OBYWATEL Z PRAWAMI PEŁNĄ GĘBĄ oczywiście ludzie kibicowali bandziorowi z zasady po legitymowaniu jak poszli bandzior dalej zaczepał ludzi a, żeby nie było ja również nie przepadam za mandatami
-
Ciągle spadająca temperatura
Klimatronik dmucha tak aby utrzymać zadaną temperaturą, czyli prędkość dmuchawy i ciepła dmuchanego może być inna ! sory !!! taki mamy klimat !
-
Strefa Śmiechu
Mistrz ONI JUŻ OGLĄDAĆ BYLI! _____ A TY!? _____ AUDI A3 (3912061987) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Niby dlaczego odradzali Boscha i Wartę ? oświeć mnie bo chyba w takim razie żyję w błędzie od dwudziestu kilku lat
-
Jaki rozmiar opon ?
Proponuję jednak 215/50 Popatrz w tablkę. 225 ma o 9mm mniejszą średnicę czyli 1,42% i minimalnie będzie zaniżać prędkość. 215 to idealny zamiennik. Jak już chcesz zejść z 235 to choć 2 rozmiary a nie jeden bo będzie znikoma różnica. Tabelka. http://s14.postimg.org/eaufnsixp/bez_tytu_u.jpg masz całkowitą rację. Tak właśnie powinno być jak już zamiennik 235 to tylko 215/50 jak piszesz z mojej B7 na wlepce jest tak
-
Audi A4 B7 1.9 TDI BKE Czarnuch !
Na obecną chwilę będę robił program, czekam tylko czy Piotrek igo załatwi mi turbine od BRD w rozsądnych pieniądzach Jestem na etapie zmiany motocykla i tam zainwestuje dukaty narazie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to właśnie dlatego już tak długo jesteś moim przyjacielem lubię twoją bezczelność
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek jak tam twój czołg kosze w alejach bezpieczne
-
[ALL B7] Białe postojówki-jakie?
O właśnie, dobre pytanie. Co na dzienne co nie będzie wywalało błędu
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dotychczas nikt nie udowodnił dlaczego zły, a już napewno sam tego nie sprawdził, wszyscy słyszeli musi być zły z zasady to jest tak samo jak temat z ubytkiem płynu chłodniczego, jak ubywa to Uszczelka albo Głowica castrol i jego właściwości zaszlamiające https://www.google.pl/search?q=castrol+szlam&espv=210&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=c1i4UqvWCsbdswblzIGgCg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1097&bih=538#imgdii=_ No i co tu pokazałeś, zasyfione silniki, poczytaj te tematy o czym piszą. Jak masz coś na potwierdzenie to pisz śmiało, chyba, że szwagier córki siostry Ci mówił, że Castrol to zły a Mobil dobry Zresztą temat wałkowany od lat na tym forum, wnoski żadne tylko SŁYSZAŁEM GDZIEŚ
-
Kompletne sprzęgło
Już ci kolego pomagam na pierwszych zdjęciach z mojego 1Zta wyciągnięte sprzęgło z numerami, natomiast na ostatnim na pudełku masz numer nowego sprzęgła jakie zakładałem mój był również 1996 rok
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dotychczas nikt nie udowodnił dlaczego zły, a już napewno sam tego nie sprawdził, wszyscy słyszeli musi być zły z zasady to jest tak samo jak temat z ubytkiem płynu chłodniczego, jak ubywa to Uszczelka albo Głowica
-
Przetarcia tapicerki fotela
Fotel nie wygląda na wygnieciony od jakiegoś tłuściocha przetarty podejrzanie dziwnie pewny jesteś przebiegu ?
-
Gaśnica-legalizacja
Jeszcze nie słyszałem aby Policjant PRZYCZEPIŁ SIĘ do przeglądu gaśnicy (ważne żeby była), natomiast to, żeby była sprawna powinno zależeć kierującemu a nie policjantowi