Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

buliusss

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez buliusss

  1. buliusss odpowiedział(a) na KYLOMC temat w 1.8T
    jak zdejmiesz przednia ''ścianę'' to masz lepsze dojście ale sam pasek bez problemu wymienisz bez żadnego rozkręcania.
  2. elegancko czekamy na dalsze mody .
  3. Na twoim miejscu bym tak nie jeździł ... jedź do jakiegoś mechanika z głową na karku i Ci to ustawi prawidłowo, masz szczęście że jest akurat tak ustawiony że Ci tłok w zawory nie przywalił
  4. buliusss odpowiedział(a) na kondri temat w 1.6
    to lepiej szybko dolej bo zatrzesz i 10k nie twoje.
  5. buliusss odpowiedział(a) na kondri temat w 1.6
    Zależy jak zwiększonym i czy pali Ci olej czy ucieka gdzieś indziej , jeżeli pali to dymi na niebiesko .
  6. To raczej nie jest przyczyną .Zatankuj pare razy na droższych stacjach i będziesz miał pewną odpowiedz .
  7. jak byś miał tryb awaryjny to byś o ile dobrze pamiętam nie mógł 130 przekroczyć
  8. A kolektor ssący sprawdzony ?
  9. termostat do wymiany najprawdopodobniej :gwizdanie:
  10. jak na niebiesko to możesz mieć pare przyczyn : zużyte gładzie cylindrów , pierścienie tłokowe , uszczelniacze zaworowe , nieprawidłowy przebieg spalania w wyniku wadliwego układu wtryskowego lub rozszczelnienie turbo...
  11. Może pływak Ci się zawiesił lub coś w tym stylu
  12. ON a nie oleju ?
  13. Ładna bestia , a te fotele kozackie ;] b6 aż się prosi o 18'' :>
  14. Tak więc spokojna moja rozczochrana
  15. A przypadkiem nie będzie ocierać o błotnik opona jak się obniży o -30 ,40 ?
  16. Dzięki za odpowiedz Panowie
  17. chodzi o sprężyny - 40? jaki to będzie mniej więcej wydatek ?
  18. a jak to będzie wyglądać bez obniżania ? konieczny jest gwint czy niższe sprężyny starczą ?
  19. Witam po wakacjach planuję zakup a4 1.9 tdi a wraz z nią felg z oponami w.w . I tu wysuwa się moje pytanie czy będą one pasować do tego auta bez niczego czy będą potrzebne dystanse lub jakieś przeróbki ?
  20. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.