Treść opublikowana przez wojtek20DW
-
Gdzie najlepiej zrobić ChipTuning w dolnośląskie?
ADT Tuning polecam wrocław piękna
-
A4 1.8T AEB nowe turbo
k04 ale które bo jest ich kilka??
-
fotele i kanapa recaro od b6 do b5?
wiem kto ma ale cena jest zaporowa
-
[kupię] przednie fotele + kanapa
kolego wrzuć swój temat w dziale kupie
-
Podsufitka z polifta do przed lifta
da się zrobić różnica jest w oświetleniu kształty są te same
-
17' x 8' et 35 czy beda pasowac , pomóżcie.
tylko żeby pózniej nie wyglądał jak na kołach z matiza
-
Felgi 7x17 5x112 Jaka opona?
225/45/17
-
16 czy 17 na dziurawe drogi?
16" w b7 haha odrazu beret proponuje i wyjezdzaj i w niedziele tylko do kościoła bo wstyd tym się gdzieś pokazać
-
na jaki kolor zaciski
czekamy na decyzje i foty jak wyglada
-
perzkładka silnika z 2.0 litra na 2.7 bt
w sumie kto bogatemu zabroni powodzenia jak coś
-
Zle ustawiony rozrzad ADP 1.6
w tym silniku nic sie nie stanie masz tylko 8 zaworów
-
Service in 2000 km
także skasuj w vagu i będzie git zakładka funkcje specjalne i inspekcja
-
zalewa świece
może lepiej zainwestować i zrobic swapa 1.8 lub 1.8T niż w anemika inwestować?? też koło 2tyś wyjdzie
-
Audi A4 B5 1.8 125km zmiana skrzyni automatycznej na manualna problem z odpaleniem
wyjmujesz jeden z przekażników i zakładasz mostek jak coś to sprawdzę który to
-
ADR co tak hałasuje
płyn w zbiorniku wspomagania jest?? pasek na pompę wody nie jest lużny??
-
Zbiorniczek płynu hamulcowego
razej nie pasuje
-
Cewka zapłonowa Delphi
proponuje używkę po taniości 400zł za tego śmiecia do dużo
-
perzkładka silnika z 2.0 litra na 2.7 bt
2.0 bez quattro to słaba baza wymaga dużego nakładu
-
zalane świece olejem do połowy
i po temacie
-
Wybór sprzęgła
jeśli dwumasa jest ok to nie ruszaj załóż tylko tarcze docisk łożysko nowe
-
Wymiana rozrządu 2.8 ACK
na kole wału korbowego masz nacięcie które musi się zgrać z nacięciem na pastikowej obudowie pod tym kółkiem ostatni z twoich rysunków tzn na ten plastikowej obudowie jest strzałka
-
montaż haka holowniczego
jak poszło z elektryka??
-
czujnik abs
ciekawe czy uda ci się wyjąć czy będziesz go wydłubywał
-
Co wiedzieć na temat 2.7BiTurbo.
hehe s4 nie da rady porównać z golfem nie ta liga
-
perzkładka silnika z 2.0 litra na 2.7 bt
napisz do nosb-a on juz przerabiał b6 z motorem 2.7bt