Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_siwy_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _siwy_

  1. Oczywiście nie, tak samo ja Spanky :mrgreen: Ciesze się...
  2. Mi ostatnio na trasie spaliła 6,1/100 (120 - 140 km/h) a w miescie 7,5/100 (raczej dynamicznie) z boxem na dachu + klima prawie non stop. Jak myślicie, może być??
  3. Po prostu łatwiej znaleźć koło z B4 ... tyle tego jest ze mozna przebierac.
  4. Czy sprzęgło do silnika 1Z z Audi 80 B4 (razem z kołem zamachowym)różni się od sprzęgła z Audi A4 B5 z silnikeim 1Z? Chcę zmienić dwumasa w swojej A4 AFN na sztywne koło i nie wiem czy szukac takiego czy takiego.
  5. Oj chyba ci sprzedali cos innego. Wg ETKI koło do 1Z ma tyle samo zębów co dwumas do AFN (i tą sama średnicę). Trzeba sprawdzac numery..
  6. Samo nabicie nie koniecznie musi pomóc. Ja miałem ful, układ szczelny jednak na biegu jałowym klima nie chłodziła. Przyczyna wg speców była zanieczyszczona chłodnica. Przeczyscili mi ja karcherem i puscili do domu. Faktycznie pomogło, ale kazali powtórzyc to jeszcza kilka razy na myjce, żeby dobrze owady rozpuścić i wypłukac. Drugim problemem, może byc juz zuzyty osuszacz. Też może powodować słabsze działanie klimy.
  7. To nie do naszych autek!!! Niby jest AFN, ale niestety nie do Audi. U nas koło ma numer 028 105 266A i takiego szukajcie.
  8. Dzis z nim gadałem i mówił, że pierwszy dzień po urlopie jest .... Moze dlatego nie odbierał.
  9. Ja też zaczynam zbierać.... 2 koła to troche kasy jest A co dopiero miałem włamanie do domu i straciłem sprzętu na ponad 13 koła... gość się pomylił i inny zestaw podał. Do AFN w A4 koszt u niego ok 2000 PLN...
  10. Moze sie umówimi i kupimy kilka sztuk, moze bedzie taniej..
  11. UUU, to na pewno i u mnie koło do wymiany... Wymiana poduszek tylko zminimalizowała amplitude drgań, są baaardzo delikatne teraz. Wczesniej baaardzo mocno telepało.
  12. Ja też ponownie skłaniam się ku takiej możliwości... Z tym że na razie nie występuje objaw kangura.
  13. A czy silnik przy tym też się trzęsie mocniej niż powinien? Ja już wymieniłem poduszki silnika i skrzyni, zawieszki wydechu i zminimalizowałem drgania, ale nadal wystepuje mrowienie, szczegolnie przy wyhamowywaniu, tzn jak obroty spadają do poziomu biegu jałowego to najbardziej czuć. Na biegu jałowym silnik trochę za bardzo drży i wydech, szczególnie w części bliżej silnika drga i wydaje dziny odgłos, który zanika po jego usztywnieniu ręką.
  14. Sprawdziłem w ETCE.... na bank 135 zębów.
  15. A czy u was tez z tyłu spod raczek na drzwiach wieje? U mnie z obydwu stron daje....
  16. A nie 135??
  17. Możesz mi powiedzieć, ile zębów na zewnatrz ma koło dwumasowe do AFN??
  18. _siwy_ odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    MARTiiii, na 99% masz problem z zapieczonymi kierownicami spalin w turbinie. Trzeba je rozruszać i przedmuchać (przejechac sie nie załując obrotów). Jak nie pomoże to sprawdzić zawór N75 ewentualnie stan przewodów podciśnienia z niego wychodzących.
  19. Ja też mam czyściutko. Leje Mobila.
  20. Przecież napisane jest ze z nakretkami Jestem już po wymianie. WRESZCIE w aucie nastała błoga cisza, nic mi nie nap....la. Dzięki za pomoc.
  21. Ja też mam 90... termostat pada.
  22. Wg ETKI potrzebuję takie śruby: Do wahacza górnego przedniego: M10x60x45 z nakrętkami M10 do tulei met gum, M10x95x32 z nakrętkami M10 do swożni, Do wahacza dolnego przedniego: M12x1,5x100 z nakrętką M12x1,5 nakrętkę M12x1,5 Do swożni dostanę w ASO, bo dzwoniłem. Resztę będę próbował kupić w sklepie.
  23. Napisałeś zeby sprawdzić klasę śrub Już rozumiem o co Ci chodziło...
  24. A to w ASO mogą być niedobre?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.