Treść opublikowana przez _siwy_
-
[B5 AFN] Spalanie A4 AFN quattro
Oczywiście nie, tak samo ja Spanky :mrgreen: Ciesze się...
-
[B5 AFN] Spalanie A4 AFN quattro
Mi ostatnio na trasie spaliła 6,1/100 (120 - 140 km/h) a w miescie 7,5/100 (raczej dynamicznie) z boxem na dachu + klima prawie non stop. Jak myślicie, może być??
-
Sprzegło 1Z
Po prostu łatwiej znaleźć koło z B4 ... tyle tego jest ze mozna przebierac.
-
Sprzegło 1Z
Czy sprzęgło do silnika 1Z z Audi 80 B4 (razem z kołem zamachowym)różni się od sprzęgła z Audi A4 B5 z silnikeim 1Z? Chcę zmienić dwumasa w swojej A4 AFN na sztywne koło i nie wiem czy szukac takiego czy takiego.
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
Oj chyba ci sprzedali cos innego. Wg ETKI koło do 1Z ma tyle samo zębów co dwumas do AFN (i tą sama średnicę). Trzeba sprawdzac numery..
-
klima słabo działa
Samo nabicie nie koniecznie musi pomóc. Ja miałem ful, układ szczelny jednak na biegu jałowym klima nie chłodziła. Przyczyna wg speców była zanieczyszczona chłodnica. Przeczyscili mi ja karcherem i puscili do domu. Faktycznie pomogło, ale kazali powtórzyc to jeszcza kilka razy na myjce, żeby dobrze owady rozpuścić i wypłukac. Drugim problemem, może byc juz zuzyty osuszacz. Też może powodować słabsze działanie klimy.
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
To nie do naszych autek!!! Niby jest AFN, ale niestety nie do Audi. U nas koło ma numer 028 105 266A i takiego szukajcie.
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
Dzis z nim gadałem i mówił, że pierwszy dzień po urlopie jest .... Moze dlatego nie odbierał.
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
Ja też zaczynam zbierać.... 2 koła to troche kasy jest A co dopiero miałem włamanie do domu i straciłem sprzętu na ponad 13 koła... gość się pomylił i inny zestaw podał. Do AFN w A4 koszt u niego ok 2000 PLN...
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
Moze sie umówimi i kupimy kilka sztuk, moze bedzie taniej..
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
UUU, to na pewno i u mnie koło do wymiany... Wymiana poduszek tylko zminimalizowała amplitude drgań, są baaardzo delikatne teraz. Wczesniej baaardzo mocno telepało.
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
Ja też ponownie skłaniam się ku takiej możliwości... Z tym że na razie nie występuje objaw kangura.
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
A czy silnik przy tym też się trzęsie mocniej niż powinien? Ja już wymieniłem poduszki silnika i skrzyni, zawieszki wydechu i zminimalizowałem drgania, ale nadal wystepuje mrowienie, szczegolnie przy wyhamowywaniu, tzn jak obroty spadają do poziomu biegu jałowego to najbardziej czuć. Na biegu jałowym silnik trochę za bardzo drży i wydech, szczególnie w części bliżej silnika drga i wydaje dziny odgłos, który zanika po jego usztywnieniu ręką.
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
Sprawdziłem w ETCE.... na bank 135 zębów.
-
Nawiem na pace
A czy u was tez z tyłu spod raczek na drzwiach wieje? U mnie z obydwu stron daje....
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
A nie 135??
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
Możesz mi powiedzieć, ile zębów na zewnatrz ma koło dwumasowe do AFN??
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
MARTiiii, na 99% masz problem z zapieczonymi kierownicami spalin w turbinie. Trzeba je rozruszać i przedmuchać (przejechac sie nie załując obrotów). Jak nie pomoże to sprawdzić zawór N75 ewentualnie stan przewodów podciśnienia z niego wychodzących.
-
Jak tam u was silniczki wyglądają bo u mnie coś czarno
Ja też mam czyściutko. Leje Mobila.
-
[ALL B5] Jaki rodzaj żarówki przeciwmgielnej jest w tylniej lampie
P21W
-
Wahacze górne - wymiana
Przecież napisane jest ze z nakretkami Jestem już po wymianie. WRESZCIE w aucie nastała błoga cisza, nic mi nie nap....la. Dzięki za pomoc.
-
1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy
Ja też mam 90... termostat pada.
-
Wahacze górne - wymiana
Wg ETKI potrzebuję takie śruby: Do wahacza górnego przedniego: M10x60x45 z nakrętkami M10 do tulei met gum, M10x95x32 z nakrętkami M10 do swożni, Do wahacza dolnego przedniego: M12x1,5x100 z nakrętką M12x1,5 nakrętkę M12x1,5 Do swożni dostanę w ASO, bo dzwoniłem. Resztę będę próbował kupić w sklepie.
-
Wahacze górne - wymiana
Napisałeś zeby sprawdzić klasę śrub Już rozumiem o co Ci chodziło...
-
Wahacze górne - wymiana
A to w ASO mogą być niedobre?