Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. [email protected] wysyłać mi foto
  2. Jak zawita ktoś od was Na Spota do Kolbuszowej ?
  3. to Spoko widzimy sie jutro
  4. a będziesz stał w deszczu ? :gwizdanie:
  5. Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie . Najbliższy Spot Odbędzie się 8-go Maja o 16.00 . Parking przy Dyskotece 'Bogacz' Serdecznie Zapraszamy PS;Mam nadzieje że slaweq sie nie pogniewa Zapraszam serdecznie
  6. jaaa... skubańce muszę wyrobić sobie nowy dowód osobisty ;(
  7. WTF ... co się stało z Podkarpaciem v
  8. a mogę bez przedniej szyby bez problemu sam przyciemnić ?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:57_________________________________________________środek powoli ogarniam wnet foto zapodam
  9. widziałem ja juz kilka razy pod szkoła a dokładnie po między szkołą muzyczną i sam smakiem jak dorwę kierowce to go zwerbuje ehehe
  10. mam nadzieje że ktoś z Rzeszowa i Tarnobrzega sie pojawi ... zauważyłem że po Kolbuszowej jezdzi audi s4 ciemna zieleń kojarzysz może ??
  11. to nie dobrze ;( chyba z spota będą nici w sobotę zdecyduje czy spot będzie zobacze jak pogoda dopisze
  12. ehhe ... wiesz ciekawi minie jaka będzie tak na prawdę pogoda i ile osób sie pojawi... w końcu zaczynam ogarniać wnętrze :gwizdanie: ale z szybkami nie zdążę
  13. pierwsza myśl ile ja wypiłem ehhehe jak sie jeździło na letnich ?
  14. nawet nie żartuj ehhehe
  15. ja tak mam ale oponki mam 205 na 55 i te piski sa czasami wyłącznie przy hamowaniu może tarcze mają na to wpływ
  16. dzięki .... Przygotowani wszyscy na Spota 8-go ???
  17. już było o 16 wpadnij do Kolbuszowej 8-go na Spota [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 19:08_________________________________________________małe pytanie jak sie zdejmuję tylne boczki ? wykręciłem wszystkie śrubki tylko nie wiem co zrobić z korbka od szyby
  18. Ford Mondeo 1.8 125kunie 1999 Wszystko było by oki jak bym nie progi ;( silnik igła
  19. hehe ... może rozpalimy tam grilla :gwizdanie:
  20. No data jest ustalona na 8-go Będziecie ? :gwizdanie:
  21. ja bym dodał jeszcze jasnego koloru żeby ciekawiej wyglądało wnętrze
  22. jak będziesz wiedział ile bierze to daj mi znać
  23. za bardzo razi w oczy :gwizdanie:
  24. szkoda tylko że link wygasł
  25. może chciała wejść na ręcznym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.