Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. No wygląda ciekawie Dodaj jeszcze kilka foto +foto wnętrza jakiś mały opis zmian jakie chcesz zrobić i będzie git aha napisz jakie masz problemy może się to rozwiąże spoko alu
  2. ja prosperuje na naklejki ;D
  3. to wez na następnego spota mi naklejkę będę wdzięczny a spota zrobimy chyba 8 maja co wy na to ?
  4. a masz może jedną na zbyciu ?
  5. piotr96,00 masz może naklejki ?
  6. Oo armi czyli same listwy hmmm... a karbon jaki ciemny jak na powyższej fotce czy srebrny ?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:31_________________________________________________ heheheh autko myślę obkleić do połowy czyli ; duża tylna szyba +małe trójkąty+szyby boczne
  7. tylko kiedy ja to zdążę ogarnąć :gwizdanie:
  8. paput :bicz3: [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 20:08_________________________________________________lubie sjeny [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 20:14_________________________________________________który stopień wybrać http://moto.allegro.pl/folia-do-przyciemniania-szyb-75x300-przyciemnianie-i1554160374.html
  9. a mnie korci zrobić tak jak na zdjęciach a karbon srebrny może ktoś się wypowie w tej sprawie ? :>
  10. żebyś nie był sam w tym momencie zrobimy spota u ciebie
  11. a mi tak wyszło potem dam lepsze foto Uploaded with ImageShack.us
  12. Ten karbon jest genialny a nie myślałeś nad srebrnym karbonem ?
  13. Łoooo.... ostro pojechałeś przyjacielu powodzenia w modach niech ci służy ;P
  14. czy jest powyżej 20 % bo ja to chłop ze wsi nie chce robić festynu :gwizdanie:
  15. aha. Tego karbonu ma wnętrze dużo ci poszło bo ja w tym tygodniu zamawiam nie wiem ile kupić ? a dach masz malowany czy obklejony ?
  16. a za ile [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:53_________________________________________________propozycja 1; genialny vt zrobił mi Muskel1 wielkie dzięki [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:50_________________________________________________jak wam to sie idzi ?
  17. mistrzu ile procent masz przyciemnione szybki ?
  18. można by jeszcze oznaczenia wywalić zostawić tylko OOOO
  19. poczekam ale jak nie wytrzymam to zamówię ciemną i uj
  20. tylko że ja muszę coś robić bo jak patrzę to mnie nerwica bierze
  21. właśnie dla tego czekam aż ty zrobisz to bądz ktoś mi ogarnie vt i ocenie to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.